Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-02-2019, 21:50
faustyna22 faustyna22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

Zdecydowanie polecam krem do twarzy od ladniepchnie.pl kupiłam go z polecenia koleżanki i to była naprawdę bardzo dobra decyzja. Krem wysokiej jakości, skóra po nim wyraźnie gładsza i zmarszczki mniej widoczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2019, 21:50
faustyna22 faustyna22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Zdecydowanie polecam krem do twarzy od ladniepchnie.pl kupiłam go z polecenia koleżanki i to była naprawdę bardzo dobra decyzja. Krem wysokiej jakości, skóra po nim wyraźnie gładsza i zmarszczki mniej widoczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-02-2019, 14:04
pani_ola pani_ola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pani_ola.polki.pl

zamawiam sobie kosmetyki zazwyczaj w internecie nie oszukujmy się tam po prostu są tańsze. Mam stronkę https://warsztatpiekna.com.pl/ gdzie mają kosmetyki do ciałą do twarzy, maseczki, kremy itd. Wszytko jest. Jeśli bym miała wybrać ulubiony kosmetyk to żel pod prysznic z aloesem! Jak dla mnie najlepszy, dobrze nawilża skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-02-2019, 15:27
duff231 duff231 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
duff231.polki.pl

Jeszcze nie probowałam, ale zaciekawiło mnie czarne mydło znalezione na portalu https://www.maxdrogeria.pl . Słyszałam, że bardzo zdrowe Korzystała któraś z Was może?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-2019, 09:13
aneczka00 aneczka00 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aneczka00.polki.pl

Stosujecie już jakieś kremy na zmarszczki? Ja właśnie zauważyłam, że wokół oczu pojawiły mi się nowe kurze łapki i postanowiłam zainwestować w dobry przeciwzmarszczkowy krem, tylko nie wiem w jaki...Myślałam by kupić i wypróbować krem liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. Tym bardziej że jest na bazie naturalnych składników. Widziałam na insta jak Wiktoria Omyłą reklamuje też tą markę. Może warto ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-02-2019, 16:02
monia8787 monia8787 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monia8787.polki.pl

Jakie fajne kosmtyki z Avon polecicie na walentynki?
Nieprzeczytane 14-02-2019, 12:00
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Nie polecam ich kosmetyków. Fajnie pachną i fajnie wyglądają ale jeśli chodzi o skład to są.... takie sobie. O wiele lepiej będzie wybrać jakąś dobrą polską firmę kosmetyków naturalnych taką jak Sylveco czy Nacomi.

W tym sklepie jest aktualnie wiele zestawów na walentynki w dobrej cenie, zerknij sobie:
https://darmarsklep.pl

Nie musisz tak poza tym kupować kosmetyku,ale na przykład akcesoria
zestaw beauty blenderów
ewentualnie szczoteczkę czyszczącą do twarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-02-2019, 16:17
MonikaRab MonikaRab jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaRab.polki.pl

Cześć, to zależy czego oczekujesz od kosmetyku. Ja zdecydowałam się porzucić produkty drogeryjne na rzecz naturalnych. Bardzo polecam olej konopny sklep internetowy. Najlepiej jeżeli sprawdzisz działanie na sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania