Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-11-2018, 10:32
versia90's Avatar
versia90 versia90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
versia90.polki.pl

Domyślnie Odp: Stres a zajście w ciąże

a rozmawiałaś o tym z psychologiem? Ja polecam https://all-med.pl/gabinety/poradnia-psychologiczna/
Nieprzeczytane 29-01-2019, 22:32
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

U mnie problemem w zajściu w ciążę nie był stres a nieprawidłowa gospodarka hormonalna ciała. Także musiałam przejść na odpowiednią dietę, do tego ćwiczyłam, prowadziłam zdrowy tryb życia. No i brałam suplement https://ovarin.pl/ który zalecił lekarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2019, 12:40
lechaaa lechaaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lechaaa.polki.pl

Ja niestety w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Dlatego też nie będę tutaj w stanie pomóc.
Nieprzeczytane 09-04-2019, 16:26
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

W jaki sposób wy radzicie sobie ze stresem ? Wiem , że są na to różne metody ale chyba warto zastosować coś naturalnego, co pomaga nam się rozluźnić. Z tego co czytałam to kava Kava własnie taka jest. Napój ten dostępny jest tutaj https://kavasklep.com/ . Kava przynosi relaks, rozluźnienie mięśni, wyciszenie, jednocześnie pozostawiając jasny i klarowny umysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-2019, 14:23
Stifler23 Stifler23 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Stifler23.polki.pl

Fajna historia z tą kiełbaską
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd