Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    iza ciekawa jestem co ci powie i co wypisze daj znać
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      wiesz iza znajoma pani magister z apteki mówiła żeby najpierw leczyc czym sie da zewnętrznie
      dopiero jak nic nie pomoże to lekami
      bo one rozwalają żółądek i wątrobę i jelita
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        witaj pinklady
        no niestety święta w łóżku spędziłam
        ale jest i plus nic nie jadłam i schudłam
        my też nie mamy AZS ale ciągle mała ma jakies zaczerwienienia
        a na busi to już norma
        też myhemy się w emolientach a bephantenem smaruję zaczerwienione i najbardziej wysuszone miejsca

        ostatnio jak byłam to mi powiedzia ła że to przez suche powietrze w domu


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          ja też daleko nie idę na to wesele z 15 km więc w razie co przyjade


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Witam mamusieja tylko sie przywitac wpadłam i uciekam bo mnie ząb boliide lulu zaraz

            Majajula a to dlategou mnie było nerwowo z innych powodów ale współczuje bo ja tez mam stany zapalne korzonków bo mam powazne skrzywienie ostatnio sie lecze plastrem -Capsiplast ,rozgrzewa i biore tabletki z wypisu lekarza -Majamil i pomaga na jakis czas ale musze uwazac aby nie przewiac aha i chodzilam na terapuls i pole magnetyczne.Spróbuj może i tobie pomoże

            Iza powodzenia u lekarza,daj znac co i jak .

            Sliczne fotki dziewuszek
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              witam dziewczynybyłam wczoraj pierwszy raz na nartach i mam straszne zakwasya wieczorem miałam spotkanie klasowe ze szkoły średniej
              cały dzień babcia przy dziecku była..a wczorajszy dzień to chyba pierwszy dzień od 11-mcy który tak aktywnie spędziłam(bez córeczki)

              Skomentuj


                Hej
                Ja tylko na chwile.
                Amela nie spala w nocy od 23 do 2 w nocy , na poczatku bylo spokojnie a potem krzyk placz i wszystko naraz.Chcialam jej dac pic to ciupke wypila i nic.Kurcze moze to zabki dalsze idaAz zloscila sie w tym placzu .Wzielam ja i utulilam ale na krotko.

                Dziś jest ok smieje sie itp
                Oby wieczór był spokojny.
                Idziemy do lekarza PaPa
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                  Hej
                  Ja tylko na chwile.
                  Amela nie spala w nocy od 23 do 2 w nocy , na poczatku bylo spokojnie a potem krzyk placz i wszystko naraz.Chcialam jej dac pic to ciupke wypila i nic.Kurcze moze to zabki dalsze idaAz zloscila sie w tym placzu .Wzielam ja i utulilam ale na krotko.

                  Dziś jest ok smieje sie itp
                  Oby wieczór był spokojny.
                  Idziemy do lekarza PaPa
                  iza to witam w klubie u mnie podobnie jedynie bez placzu ale trajkotanie pol nocy vici przebila sie prawie druga dolna jedynka juz widac jej nieregolarne przegi wiec sie nie martwie jedynie na pysk padam po nocy
                  PAULINKA 31.8.2003
                  VICTORIA 20.5.2008

                  12.1.2009r raczkowanie
                  13.1.2009 pozegnanie cycunia
                  16.1.2009 samodzielne siadanie

                  Skomentuj


                    cześć dziewczyny!
                    widze ze nie tylko u nas taka noc. Ola budziła sie o 1 i 4 i była głodna chyba bo dawałam jej herbatke ale nie chciała a mleka wypiła 2*po 150 ml. szok, bo ona odkad skończyła miesiac to przesypiała całą noc i nie jadła w nocy. a jakie ma dziąsełka napuchnięte...góra i dół tylko ze nic poza 3 na dole nie widac.
                    Ola ma takie suche czerwone plamy na brzuchu ale jak byłam u alergologa jakiś czas temu to powiedział ze to jeszcze nie jest AZS (a ponoć cześciej to występuje u dzieci ze skazą). Smaruje ja po kapieli oilatum ale nic nie pomaga .

                    Skomentuj


                      a najgorsze jest to ze w piątek wracam do pracy:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja smaruje dentinox gel na bolące dziąsełka i mojej córci pomaga
                        teraz w miarę spi spokojnie,pewnie aż do momentu kiedy znowu zacznie się rewolucja w dziasłach

                        Skomentuj


                          ja małej smaruje bobodent ale ona jest słaba . wczoraj byłam w 5 aptekach i nie mieli hgy innej maści. moze mąż dziś jhytre coś kupi. uciekam bo mam małą na kolanach i klawiatura hggftrrd jej sie spodobała , bhg co widac w moim r tekście

                          Skomentuj


                            Lekarz powiedzial ze to uczulenie na mandarynki , czekolade.
                            Poki co patrzec co daje jej do jedzenia i kapac w Oilantum zel
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              cześć Iza!
                              dobrze ze to nie AZS. synek mojej kolezanki z owoców może jesc tylko jabłka, brzoskwinie i morele, wogule Renia ma liste na 2 strony z tym na co mały jest uczulony.

                              Skomentuj


                                A i jeszcze zapomnialam sie pochwalic
                                Dzis w nocy gdy mała nie spała po raz pierwszy zrobiła sama Kosi Kosi Łapki
                                Od rana robi kosi kosi jak tylko jej pokaże.
                                A więc miesiace ćwieczen nie poszly na marne Huura

                                Witaj Monia
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X