Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
    a jak rozwijaja sie wasze pociechy?
    kazde dziecko robi postepy w sobie ustalonym czasie.
    moj Kubus jak na razie sam nie siada. tyle ze juz proboje i prawie mu sie udaje. czolga sie jak zolnierz i interesuje sie wszystkim co dla niego zakazane
    Marysia też sama nie siada. Podnośi pupcie i też czołga się, nie wie jeszcze co z rączkami ma robić, uwielbia przeglądać się w lustrze.




    Skomentuj

    •    
         

      a jak u ciebie jest ze spanie w dzien i w nocy?
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        co podajecie drogie mamy swoim maluchom do jedzenia? Moja niunia ma skonczone 7 miesiecy i podaje jej rozne zupki(moja mama gotuje),parowki,bulki mleczne,chleb z maslem,danonki,maliny,jablka,biszkozty,musy owocowe,banany,kaszki owocowe,ziemniaki,czasami czekolade i nalesniki.

        Skomentuj


          Marysia ma prawie 6 m-cy i za bardzo to nie chce nic innego prócz mleka. spróbuje zupki ale tylko troszke, chyba że jest to zupka nie przeznaczona dla niej.




          Skomentuj


            w dzień śpi 3 razy po pół godziny, czasami dłużej. w nocy dobrze, żeby nie te karmienia. ale zaraz zasypia. zasypia 0 19 a wstaje zazwyczaj 6 rano.




            Skomentuj


              ooooooo! Wątek się rozwija - bardzo się cieszę!!!
              Jak się mają Wasze dzieciaczki, co aktualnie trenują?
              Moja Marysia ćwiczy siadanie za rączki, przewroty i jedzenie kaszki
              No i niestety mamy pierwsze przeziębienie... Katar to okropna sprawa...
              happiness is easy

              Skomentuj


                ja niuni daje zupke pomidorowa,krupniczek,lane kluseczki i z marchewka,brokula,szpinakiem kalafiorem,pomidorem.wszystko co da sie wlozyc.przyjdzie czas ze zacznie jesc normalne pokarmy.


                Skomentuj

                •    
                     

                  to u mnie podobnie. spi w dzien dwa razy po pol godz. a zasypia ok 18 i wstaje 5-6 pobawi sie godzinke i spi jeszcze godzinke. za to w nocy co dwie godziny wstaje i pije 100-120 ml. zaczyna mnie to dobijac
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    witam dziewczyny

                    Moj maly ma 8 mies i nie chce jesc nic innego opircz mleka i kaszki
                    ale ja mu codziennie doslownie wpycham jakas zupke lub sloiczek
                    chetnie je banana z jablkiem, jest strasznie wybredny co do jedzenia
                    Patryczek


                    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                    Skomentuj


                      moja niunia to ma apetyt po mamie i tacie,obojetnie co jej dam to zje.nawet ogorka kiszonego polize.jak widzi ze ktos je to zaraz placze i musze jej cos dac do raczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sprobujcie mamy same ugotowac zupke to moze zasmakuje szkrabowie.moja corcie nie chce jesc zadnych gotowych dan ze sklepu

                        Skomentuj


                          Ja gotuje malemu ale tez wybrzydza, chrupka zje z checia,
                          pietke chleba tez, ale obiad bee
                          Patryczek


                          http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                          Skomentuj


                            Mikołaj też jeszcze sam nie siada ale udaje mu się wstać w łóżeczku na proste nogi. W nocy nie mam z nim problemu bo daję mu cyca i natychmiast zasypiam. Wstaje 6 - 6.20 i potem o 10 znowu na pół godzinki pada.

                            Skomentuj


                              moze troche pozniej,mojs tez na poczatku nie chciala jesc,odczekalam troche i sprobowalam jescze raz i teraz je

                              Skomentuj


                                moja kolezanka dawala synkowi do pierwszego roku tylko mleko z piersi.dziecko wpadlo w anemie i bierze leki.do dzisiaj prawie nic nie je bo matka przekonanze mleko najlepsze. i oczywiscie do dzisiaj jeszcze karmi. a dziecko najchetniej slodycze by tylko jadlo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X