Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczenstwo dzieci w aucie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

    Bo w wyborze fotelika najważniejsze jest bezpieczeństwo a nie wygląd. Polecam system isofix, drogi ale bardzo wygodny. Szybki i bezpieczny.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

      No ja mam bez sytemu, ale pani powiedziała w sklepie że jeśli dobrze zapnę fotelik pasami to również dziecko jest bezpieczne.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

        Wydaje mi się, że fotelik po prostu nie był odpowiednio zapięty albo w ogóle nie był zapięty, o zgrozo Nawet nie chce sobie tego wyobrażać...Ja zawsze zapinam dzieci i sprawdzam czy na pewno zrobiłam to poprawnie ! A dodatkowo tak jak wiele z Was sprawdzam drzwi i zamykam samochód od środka ! Dal pewności

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

          Trzeba też uczulać dzieci, że tego nie wolno odpinać, mówić o niebezpieczeństwie. Bo dzieciaki często same się odpinają, jak są starsze. Ale od tego są rodzice, by to kontrolować.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

            Dlatego ja zawsze wolę sprawdzić i sama zapinam córkę, ona nawet sama by nie umiała bo nigdy jej tego nie uczylam, uwazam, że jest jeszcze za mała. Jeszcze przyjdzie na to czas

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Dlatego ja zawsze wolę sprawdzić i sama zapinam córkę, ona nawet sama by nie umiała bo nigdy jej tego nie uczylam, uwazam, że jest jeszcze za mała. Jeszcze przyjdzie na to czas
              Ja też zawsze sama zapinam dzieci, a jak nie ja to mąż. Dzieci są za małe, żeby im zaufać i pozwolić by same się zapinały, może kiedyś

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

                Zawsze tez, zapinam od środka drzwi aby mojej małej dziewczynce nie przyszło do głowy, żeby sprawdzić w czasie podróży czy można je otworzyć. Dobry fotelik dla dziecka też jest bardzo ważną sprawą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

                  A jakie foteliki wybieracie? Do jazdy przodem czy tyłem?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

                    Odpowiedni fotelik to podstawa.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

                      Od małego trzeba uczyć aby się zapinały same, to taka nauka odpowiedzialności Oczywiście sprawdzić trzeba, ale rączki mają więc niech ich używają
                      Imprezki dla dzieci - urodzinki, chrzciny, babyshower itd. itp. https://leonkameleon.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

                        Napisane przez motinka84 Pokaż wiadomość
                        A jakie foteliki wybieracie? Do jazdy przodem czy tyłem?

                        Od kierunku montowania, ważniejszy jest sposób mocowania - w lepszym przypadku jest za pomocą isofixu, w gorszym za pomocą pasów. Na wiele wątpliwości pomoże odpowiedzieć poradnik zakupu fotelika na rankingmania.pl. Oprócz opisu różnych rodzajów fotelików i ich doboru do wieku i masy dziecka, mamy od razu ranking fotelików w oparciu o stosunek ceny do jakości, bezpieczeństwo, łatwość montażu, czy komfortu. Ranking powstaje w oparciu o aktualne dane i opinie użytkowników.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bezpieczenstwo dzieci w aucie

                          Co do kierunku, czytałam na wielu różnych stronach, że jak jest to możliwe, lepiej, żeby dziecko je chało tyłem do kierunku jazdy, choć wiadomo, że w pewnym wieku, jak dziecko jest już starsze, nie będzie to możliwe.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X