Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione książki naszych dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ulubione książki naszych dzieci

    Moja córeczka uwielbia czytać krótkie wierszyki wydawnictwa Buchmann.Ksiażki są interesujące dla małych dzieci jeśli zawierają mało treści a mnóstwo ilustracji,sprawdziłam to z moja pociechą.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ulubione książki naszych dzieci

      Moja mała ma fioła, ale to dosłownie na punkcie bajek o Meli. To są tylko
      dwa tytuły z tej serii: Mela na zakupach i Mela na rowerze. Że ona je
      lubi to jest za mało powiedziane. Nie są one w formie wierszyków, ale
      normalnych, krótkich opowiadań a ona zna je na pamięc i to słowo w słowo.
      Ale co ja się dziwię, jak muszę to czytać co wieczór do poduszki


      Skomentuj


        #18
        Odp: Ulubione książki naszych dzieci

        moja od kilku dni ma bzika na punkcie książeczki Tuwima " O Grzesiu kłamczuszku i o jego cioci" tam jest zaledwie 5 kartek na krzyż,ale Milenka umie ją prawie na pamięć a najczęściej mówi " o Grzesiu Grzesiu kłamiesz! lepiej powiedz po dobroci! hehe i oczywiście czyta po swojemu
        FROCH

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ulubione książki naszych dzieci

          Moja Jula uwielbia jak się jej czyta. Ma swoje książeczki typu "Calineczka" to jedna z jej ulubionych. Inne to "Zając i żółw" , "Mali piraci" i oczywiście "Czerwony kapturek".

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ulubione książki naszych dzieci

            mojego synka zaczełam oswajac i pokazywac ksiazki kiedy miał 11miesiecy najpierw zaczynalismy od ogladania obraskow potem powowli czytanie prostych tekstow takich jak "Bambo","Samochwała","Sprzatanie".Teraz moj synek ma 2latka i uwielbia czytac ksiaki ma ich pełna połke a do tych ulubionych naleza wiersze Brzechwy np."Kaczki" czy Towima "Pan Tralalinski","Okulary","Lokomotywa" polecam takze ksiazki z seri puchatkowe przedszkole wiele rzeczy dotyczacych swiata zwierzat,zjawisk w przyrodzie dziecko moze sie z nich dowiedziec a my razem z nim

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ulubione książki naszych dzieci

              Luśka ma bzika na punkcie opowiadań o Findusie.
              Uwielbia Pana Kuleczkę, Tajemnicze przygody Meli, no i Franklina

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                Ulubionymi książkami mojej córeczki są Domisie i wszelkie książki o rybach i wodzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                  "Kubuś Puchatek" każdy chyba go lubi. czekam na audiobooki, które mają się pojawić już pod koniec maja

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                    Ostatnio rządzi Piotruś Pan. Mamy taką kolorową książeczkę którą moja córcia uwielbia i zna już praktycznie na pamięć, ale i tak ciągle się dopomina: mamusia poczytaj Piotrusia. Powiem wam że ta pozycja jest już przez nas tak wywałkowana, że sama mogłabym mówić po prostu z pamięci, ale nie, musi być cały rytułał z przewracaniem kartek i tysięcznym komentowaniem ilustracji.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                      My czytamy wszystkie te popularne. Mamy nawet taka fajną bajkę -zbiór wielu najpopularniejszych bajek z całego świata . Są super bo krotkie i mała sie nie nudzi
                      Fajnie że teraz o cztaniu jest tak głośno. Poszerzajmy wśród znajomych mode na czytanie dzieciom bajek, to nie tyle miły zwyczaj co korzystny dla dziecka. Dzieki temu dzieci rozwijają wyobraźnie, ucza sie co jest dobre a co złe itp. tu jest link, który opisuje jak ważne jest czytanie:
                      milutkie.pl/wartoWiedziec,na Dobranoc.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                        Moja malutka lubi strasznie smerfy. Ale to chyba dlatego że takie intensywnie kolorowe mała obrazki. Poza tym lubi jeszcze żółwika Franklina )

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                          Babeczki tak a propos tematu, to szerzmy wsród innych mam czytanie dzieciom!!! Takie czytanie jest niezastąpione przy rozwoju dziecka i to od samego początku.tu jest spisane jaki wpływ wywiera czytanie na rozwój milutkie.pl/wartoWiedziec,naDobranoc.html

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                            Moja córeczka najbardziej lubi historie o Kubusiu Puchatku, Kucykach Pony i oczywiście wszystkich księżniczkach

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                              My również mamy książeczki z serii Obrazki dla malucha- są bardzo fajne dla dzieci w różnym wieku. Uczą kolorów, kształtów, nazw ciała, pojazdów, zwierząt. Mój synek uwielbia oglądać obrazki, bo na razie ma 13 miesięcy. A książeczki są twarde więc się nie zniszczą podczas spotkania z takim maluchem


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                                Kiedyś był to Piotruś Pan,natomiast teraz bardzo lubimy czytać przed snem Kubusia Puchatka. Zgadzam się także z tym,że czytanie dziecku jest nieodłacznym elementem jego rozwoju. Nie zapominajmy o tym.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X