Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uruchomienie małej gastronomii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Uruchomienie małej gastronomii

    W prowadzeniu własnej gastronomi najważniejszy jest pomysł. Ostatnio czytałam że jakaś dziewczyna w Warszawie otworzyłam lokal gdzie serwowane są tylko śniadania. Znalazła dla siebie niszę i świetnie jej idzie. Kilka miesięcy temu postanowiliśmy z mężem spełnić swoje marzenia i otworzyć bistro z kawą i kanapkami. Największą dla nas trudnością było stworzenie odpowiedniego menu. bo wydaje mi się, że właśnie tym przyciągamy klientów. Dodatkowo trzeba tak dobrać potrawy żeby każdy z alergią pokarmową czy nie miał dostateczny wybór. W necie jest na szczęście wiele poradników m.in. na stronie Unilever jak stworzyć potrawy bezglutenowe, dla osób uczulonych na mleko czy jaja. Nawet najlepsze promocję czy wystrój gdy oferowane przez nas menu będzie kiepskie może nie pomóc. Bardzo wielu początkujących restauratorów ma problem z zainwestowanie w naprawdę dobrego kucharza. Akurat ta inwestycja może przynieść nam największe zyski.
    zofka

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Uruchomienie małej gastronomii

      Gastronomia i jakikolwiek lokal gastronomiczny nie istnieje bez dobrego i sprawdzonego sprzętu gastronomicznego. Ja znalazłam go i kupiłam od firmy . Wielki wybór, miła współpraca i wytrzymałość sprzętu.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Uruchomienie małej gastronomii

        W mojej rodzinie padł pomysł prowadzenia mini lokalu gastronomicznego, zamiast standardowego kebaba, wymyślimy jakąś swoją potrawę bazując na dobrze przyrządzonym mięsie, w tej chwili dopiero zbieramy informacje. Znalazłam w sieci artykuł na temat producentów kotłów warzelnych , czytałam, o ich funkcjach i wydaje mi się, że nadadzą się do takiego biznesu, tak szczerze to liczę, że doradzicie mi więcej rozwiązań, które usprawnia pracę.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Uruchomienie małej gastronomii

          Przede wszystkim inwestujcie w wysokiej jakości sprzęty, bo jak coś będzie tanie to i zwykle gorszej jakości i długo nie posłuży. Fajna hurtownia gastronomiczna to poznański U nich znaleźliśmy większość rzeczy, są super dobrze zaopatrzeni.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Uruchomienie małej gastronomii

            Ja sądzę, że warto w tym temacie poszperać w Internecie. To się naprawdę może okazać bardzo dobrym wyjściem
            Blue mówił o oceanie oddzielającym ludzi. I że w tym wszystkim chodzi o to, by znaleźć brzeg, do którego warto będzie dopłynąć.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Uruchomienie małej gastronomii

              Własna gastronomia to moje marzenie. Niestety, trochę odstraszają mnie koszty.
              Sprawdzałam orientacyjnie na tej stronce , no i to wszystko sporo kosztuje.
              Nawet gdybym zebrała kasę na początek, bałabym się, że mój biznes nie wypali i zostanę tylko z długami.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                Najlepiej kupować cały sprzęt gastronomiczny z jednego sklepu, bo zaoszczędzamy w tym momencie nasz czas. Warto zajrzeć do nich mają szeroki asortyment urządzeń gastronomicznych. Powodzenia w biznesie !

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                  Moim zdaniem to jak najbardziej dobry pomysł. Musicie jednak mieć na uwadze fakt, że prowadzenie takiej działalności wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Właśnie dlatego powinniście postawić na wykorzystanie najlepszych materiałów, Dzięki temu będziecie w stanie serwować smaczne potrawy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                    Uważam, że w przypadku małej gastronomii, niezbędnym elementem systemu, który zostanie wdrożony w działalności tego typu, będzie kasa lub drukarka fiskalna. Obsługiwanie gości lokalu wiąże się z różnymi zadaniami. Myślę, że również mogą sprawdzić się dodatkowe urządzenia, np. kompaktowa waga elektroniczna i poręczny skaner kodów. A rozważałaś także aby zainwestować w program, który pozwoli na skuteczne zarządzanie Twoim lokalem?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                      Biznes z przyszłością. Trudno ogarnąć i spełnić wymagania, na przykład co do wyposażenia, transportu. konkretnie o opakowaniach i skrzynkach. Ale jak już ruszy gastronomia, klientom podpasują ceny i smaki, jest ok

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                        jeżeli szukasz dobrego wyposażenia kuchni to sprawdź oferte Hendi. Mają naprawde dobre produkty

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                          Na stronie tmbhp.pl znajdą Państwo produkty, które gwarantują fachowy stopień ochrony indywidualnej pracowników w różnorakich dziedzinach gospodarki, jak również spełniają wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Sklep oferuje różnego rodzaju odzież roboczą, obuwie robocze, środki ochrony głowy, słuchu, oczu i wiele wiele więcej. Ponadto wszystkie produkty są odpowiednio posegregowane.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                            a czy ktoś z was się orientuje, czy otwierając tego typu działalność jest potrzebne od szefa posiadanie aktualnego szkolenia z zakresu bhp i ppoż? Znalazłam takie kursy online - być może po prostu je odbędę jeśli trzeba bo jednak wiedza w tym zakresie chyba mimo wszystko jest przydatna nie tyylko umiejętność gotowania co sądzicie, ktoś coś wie?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                              Jeśli otworzysz swój punkt to pomyśl też koniecznie o jakiś dobrych napojach typu, aloes,

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Uruchomienie małej gastronomii

                                Oferujemy nasiona konopi bardzo dobrej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów. Nasze ceny śmiało można uznać za konkurencyjne, Ponadto zapewniamy obsługę najwyższej jakości, dzięki czemu nasz klient może zrobić zakupy szybko sprawnie i przyjemnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X