Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca przez internet moje doświadczenia.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Praca przez internet moje doświadczenia.

    Od jakiegoś czasu "testuję" zarabianie klikając "lubię" na Facebooku i dodawaniem do obserwowanych na Twitterze. Znalazłam taką stronę Fanslave gdzie płacą w euro za coś takiego, niedużo bo 15-20ero miesięcznie, ale poświęca się max. pół godziny dziennie. Polecam wszystkim niecierpliwym osobom
  •    
       

    #2
    Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

    Ja znam inny sposób. Otworzyłam bloga i zarabiam na wyświetlaniu reklam znajdujących się na nim. Ponadto przystąpiłam do programu partnerskiego. Blog jest o zdrowym zyciu, ilość czasu jaki mu poświecam jest trochę wieksza, ale owoce pracy już są widoczne.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

      bardzo fajne forum
      Last edited by kathea; 02-08-2012, 18:09.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

        zyj-zdrowo, podeślij nam URL do Twojego bloga to sobie chętnie poczytamy.

        Ja pracowałam online dla http://www.grupatrinity.pl/uslugi/fi...aku-towarowego pomagałam w wycenie marki i znaków towarowych . Ciekawa praca bo każdy projekt był inny.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

          Ja ciągle szukam, ale na razie to lipa jest... z programu złotych myśli dostałam z 10 zł prowizji przez 3 miesiące, to mnie torchę zniechęciło, ale tak to głownie jakieś naciagactwa próby (raz się naciełam). Ciężko jest z tą "pracą przez internet"

          Skomentuj


            #6
            Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

            Bo mianem "pracy przez internet" nie powinno się określać klikania w bannerki, czy innych tego typu dziwnych rzeczy, za które ktoś rzekomo nam zapłaci... Ja pracuję za pośrednictwem Internetu, pisząc artykuły prasowe, opisy produktów do sklepów internetowych i odpisując na maile niezadowolonych klientów jednej firmy ;-) I wszystkie moje prace sobie chwalę. Co prawda, ciężko jest znaleźć coś na cały etat, ale można właśnie zebrać sobie kilka firm, dla ktorych się pracuje, bo nie trzeba tracić czasu na dojazdy ;-) i z tych kilku firm można uzbierać wynagrodzenie jak na etacie Co prawda brakuje mi czasem kontaktu z ludźmi, imprez firmowych i ruchu na świeżym powietrzu (ach, te poranne biegi na autobus :P), ale do wszystkiego można przywyknąć. No i coś za coś - trochę straciłam, ale zyskałam możliwość siedzenia w ciepłym domu, wydłużyłam sobie dobę przez brak dojazdów do pracy, a w przyszłości będę mogła pogodzić pracę zawodową z wychowywaniem dziecka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

              Witam, zarejestrowałam się tu niedawno w poszukiwaniu różnych możliwości zarabiania przez internet. W sierpniu zostałam mamą i tym samym na pewien czas jestem uziemiona, a może raczej udomowiona . Zaczęłam przeglądać różne strony,czytać, wybierać i w końcu trafiłam. Prawdziwa rewelacja,rejestrujesz się, polecasz program znajomym,oni swoim znajomym, za każdego kto się przyłączy kaska trafia na konto. Inwestujesz jednorazowo parę złoty i trochę swojego czasu,a jakie efekty!!! To bardzo wspomogło nasz rodzinny budżet. Spróbujcie,bo warto.
              http://megapensja.pl/?user=justyna5126

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

                Napisane przez kathea Pokaż wiadomość
                bardzo fajne forum
                Jeszcze tak dalej, a będzie coraz mniej fajne. Oboje wiemy o czym mówię

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

                  Moja kobieta urodziła 2 miesiące temu. Pracuje sobie teraz zdalnie i zarabia 900 zł. Ma i swoje pieniążki i może zajmować się dzidzią. Niestety nie wiele jest takich dodatkowych praw. Większość to piramidy finansowe w które nie warto się bawić
                  Co to są odpylacze ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

                    Ciężko jest znaleźć wiarygodną pracę przez internet. Zazwyczaj jest to chałtura za grosze nie adekwatne do spędzonego nad tym czasu.

                    Jeśli ktoś ma coś ciekawego to niech się podzieli

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

                      Pracuję w sieci i nie narzekam
                      Z tym że nie klikam w reklamy i nie wypełniam ankiet, ale piszę teksty. I całkiem nieźle na tym wychodzę
                      Problem jest tylko taki, ze często nie mogę się skupić na pracy. Gram w Settlersów(http://dogry.pl/settlers-online), wchodzę na facebooka, a czas leci...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

                        AJ jakiś czas pracowałam przez internet i no nie jest to zajęcie dla mnie :d Założyłam swoją własną firmę, na początku opracujcie sobie dobry biznesplan https://6krokow.pl/jak-napisac-biznesplan/ i jakoś to pójdzie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

                          Zależy o jaką pracę w sieci chodzi, ale większość propozycji jest raczej dosyć kiepska i nie warta uwagi

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Praca przez internet moje doświadczenia.

                            Ja mam średnie doświadczenia, ale mam koleżanki, które sobie chwalą taką pracę. Znalezienie dobrej czasem bywa trudne, ale jest jak najbardziej możliwe zwłaszcza z pomocą takich stron http://mojprogres.pl/ . To strona, na której znajdzicie praktyczne porady dotyczące np. napisania listu motywacyjnego czy cv

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X