Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-09-2017, 08:57
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Domyślnie Odp: Dieta pudełkowa

Jak czytam o tych wszystkich dietach to jestem lekko przerażona. Sama bym się na taką nie zdecydowała, poza tym większość tych wymyślnych diet ma raczej za zadanie odchudzić portfel.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2018, 10:52
karolina1918 karolina1918 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina1918.polki.pl

Ja jestem zdania, że lepiej jest jednak przyrządzać sobie samodzielnie posiłki. Nie trzeba na to poświęcać nie wiadomo ile czasu, mogą to być proste posiłki, na które wystarczy zaledwie kilka minut. Ja osobiście wybieram produkty sprawdzonego pochodzenia z naturalnym składem i z nich przyrządzam posiłki. Np. tego typu owsianka http://melvit.pl/p_secret-fitness-owsianka-350-g_1 jest idealna na śniadanie, a jej przyrządzenie zamyka się w 2 minutach
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-09-2018, 00:06
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
remza.polki.pl

https://www.zdrowie.info.pl/siemie-l...osob-zaparcia/ to dość nowych portal, który skupia się na zdrowym stylu życia, przedstawiają w nich miedzy innymi najlepsze sposoby na odchudzanie, lub domowe leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2018, 13:02
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Dieta jest ok, ale mnie nie pomogła schudnąć - miałam spory problem z cellulitem . Osobiście jestem zwolenniczką bielizny antycellulitowej zakupionej na http://orirose.pl/ Ich materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, dlatego lubię ją nosić do snu. Pierwsze efekty można zauważyć dosyć wcześnie, ponieważ ta bielizna delikatnie masuje okolice miejsc w których jest cellulit. Noszę już ją od 3 miesięcy i cellulit znika
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2018, 14:07
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Uważam, że dieta z dowozem to przede wszystkim super opcja dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na gotowanie. Oprócz tego można z łatwością schudnąć - bo zamawiamy posiłki o określonej kaloryczności. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2018, 18:23
Evita188 Evita188 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Evita188.polki.pl

Ja nie mam zaufania do cateringów. Dlatego, że kiedyś sama procowałam w takiej firmie. Na jednej desce każą kroić mięso i warzywa, byleby szybko przygotować dania...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2018, 15:01
zofialipska1 zofialipska1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zofialipska1.polki.pl

Fajna tylko droga sprawa. Ja poszła w odchudzanie bardziej tradycyjne - dieta od dietetyka, póki co efekty są dobre dlatego się nie zniechęcam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2018, 10:48
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Dla mnie dieta pudełkowa nie ma sensu, taki sposób jedzenie byłby w moim przypadku konieczny do końca życia Wolę sama gotować, przynajmniej wiem co i jem, może nie zawsze zdrowo i niskokalorycznie, ale staram się też regularnie ćwiczyć. Według mnie bez ćwiczeń żadna dieta się nie uda. Wy też uprawiacie jakieś sporty?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-2018, 18:16
frankieefran frankieefran jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
frankieefran.polki.pl

Jak dla mnie to mega fajna opcja. Była na takiej diecie i świetnie się sprawdzała, gdy dużo pracowałam i chodziłam praktycznie codziennie na siłownie. Teraz mam bardzo dużo czasu więc sama sobie przygotowuje posiłki. Z pomocą bloga https://masterdieta.pl/blog/2018/03/...downy-eliksir/ odkrywam nowe właściwości potraw i duzo kombinuje w kuchni, co jest ważne. Nie znosze monotoni na talerzu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2018, 11:02
wagze wagze jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wagze.polki.pl

Kiedy coś mi dolega, to zwykle w pierwszej kolejności sięgam do internetu, aby przeczytać co to może być, przydatne są wtedy blogi takie jak https://www.hemoroidy24.pl/jak-stoso...y-bez-recepty/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania