Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-02-2019, 14:12
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Domyślnie Dobre ogrzewanie domu

Po dłuższych dyskusjach my doszliśmy do wniosku, ze chcemy zdecydować się na pellet. Nie bardzo jednak wiedziałam na co zwracac uwagę przy zakupie, zaczełam szukac podpowiedzi w internecie i wtedy udało mi się trafić na ten artykuł https://pelletem.pl/jaki-pellet-kupic/ . Dobrze poczytać takie rzeczy przed zakupem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 14:36
fionnka009 fionnka009 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

Domyślnie Odp: Dobre ogrzewanie domu

Nie wiem, ja do tego nie jestem przekonana. Raczej postawimy na ogrzewanie gazowe. Również fajną opcją jest na pewno kominek w domu, teraz raczej w każdym projekcie jest on umiejscowiony. Zobaczcie tu sobie też propozycje od http://ignif.com/wklady-kominkowe/ na eleganckie wkłady kominkowe. Na pewno będziecie musieli w taki zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 16:31
Lavsi45's Avatar
Lavsi45 Lavsi45 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Lavsi45.polki.pl

Wszystko zależy od okoliczności. U każdego może to inaczej wyglądać.
Nieprzeczytane 16-05-2019, 13:54
fionnka009 fionnka009 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

Chyba najbardziej popularne obecnie jest ogrzewanie gazowe i na takie zamierzam właśnie postawić. To nie znaczy że nie będę chciała postawić u siebie kominka. W zime warto sobie raz na jakiś czas rozpalić klimatyczny kominek Tu już oglądałam propozycje od http://drzwiczki-kominkowe.pl na stylowe drzwiczki kominkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2019, 11:26
koplu koplu jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
koplu.polki.pl

Warto jest stawiać przede wszystkim na ekonomiczne ogrzewanie domu, w ten sposób możemy najwięcej zaoszczędzić. Ja postawiłem jak budowałem dom na ogrzewanie poprzez piec na pellet i jestem zadowolony z aktualnych efektów. Pellet kupuję na https://czornydiament.pl/pellet-opole/ dzięki czemu nie wydaję zimą sporo na ogrzewanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2019, 08:54
8kasia9 8kasia9 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
8kasia9.polki.pl

Ja ostatnio czytałam na http://bm-pompyciepla.pl/pompy-ciepla-2/ o pompach ciepła. Podobno można sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu stosując takie pompy. Sama takowej nie posiadam, ale jestem ciekawa czy ktoś z Was używa pompy ciepła do ogrzewania i czy mógłby coś więcej o niej powiedzieć. Jestem zainteresowana założeniem takiej pompy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 13:11
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Każde ogrzewanie jest dobre jeśli piec jest odpowiednio czyszczony i jeśli dbamy o to. My zawsze z mężem raz do roku robimy chemiczne czyszczenie dzięki czemu mamy pewność że piec daje z siebie 100%
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2019, 07:57
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

A czy któraś z was ma może w mieszkaniu nowoczesne, ceramiczne systemy kominowe od firmy Schiedel? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie www.schiedel.pl i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna, głównie dlatego, że jest to rozwiązanie bezpieczne i energooszczędne. A Wy co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-07-2019, 19:19
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Zamierzamy się na stare lata budować. Po wielu rozmowach, równiez burzliwych doszliśmy do wniosku, że jeszcze mamy na to siły. Projekt wstępnie mamy wybrany. Powolutku zaczynamy planować. Kiedy jednak doszło do wyboru, jak ogrzewać dom, niestety każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia. Oboje jesteśmy ekologiczni, tylko, że mąż bardziej, bo mnie niestety stopują finanse, o których mąż jak widać ma mgliste pojęcie. Póki co musimy wybrać systemy kominowe https://www.systemykominowe.pl/ Myślałam, że wybierzemy konkretny nie najtańszy system kominowy,ale na obecnym etapie naszych rozmów, możemy wybrać jedynie system kominowy uniwersalny. Mówię Wam, ciężka przeprawa przede mną. Mój ukochany wymyślił piec na pellet. Chwała mu za to, że taki ekologiczny jest. Ja się pytam jednakże, jak to zrobić w przypadku, kiedy nasze dochody do najwyższych nie należą, a już ogrzewanie węglem wydaje mi się zimą kosztownym wydatkiem. Jak go przekonać, że trzeba mierzyć siły na zamiary. A może macie jakieś informacje w kwestii tańszych rozwiązań grzewczych?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 15:32
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Co do mnie to u nas w domu mamy kocioł na pellet, wydajny, zamawiał go mój mąż w Piecbudzie z Radomia, firma polecona przez znajomego i faktycznie warto było kupić bo jesteśmy zadowoleni z jakości. Obsługa jest prosta, sama daję radę więc każda kobieta też sobie da.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania