Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-04-2017, 14:44
wdannieal wdannieal jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wdannieal.polki.pl

Domyślnie Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

Najlepiej jest sięgnąć po suplementy diety powiększające biust. Nie należy spodziewać się jakiś spektakularnych efektów, jednak moim zdaniem lepsze to niż dać się pokroić przez chirurga i to za sporą sumę pieniędzy. Jakiś czas temu też poszukiwałam czegoś co powiększyło by mój biust i przy okazji nie zrujnowało mojego zdrowia i portfela. Znalazłam ranking takich produktów: http://biust-rank.pl/ i co prawda nie zdecydowałam się na zakup żadnego z nich (wyskoczyły mi inne wydatki), jednak w przyszłości mam zamiar je przetestować. Opinie są całkiem dobre i myślę, że jest to interesujące rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2017, 12:41
ejkomatertro ejkomatertro jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ejkomatertro.polki.pl

Najlepszym naturalnym sposobem na powiększenie biustu jest odpowiednia suplementacja. Tabletki na powiększanie piersi chyba działają najlepiej, w internecie dużo jest pozytywnych opinii o produkcie Perfect Bust. Sama go nigdy nie stosowałam, jednak skoro tak wiele kobiet go chwali to może coś w tym jest? W sumie to podłączyłam się pod temat ponieważ od 2 tygodni stosuję krem na powiększenie piersi: www.biust-rank.pl/breast-control-krem.html i muszę przyznać, że już widzę efekty. Nie są to duże różnice, jednak dla kogoś, kto ma tak małe piersi jak ja każdy minimetr więcej bardzo cieszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2017, 10:02
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

Jeśli któraś z was zdecyduje się na powiększenie swoich piersi poprzez operacje to mogę polecić kliniki dostępne na https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/ . Doświadczeni lekarze dobierają odpowiednie implanty i pomagają w całym procesie powiększania piersi Świetną alternatywą jest też przeszczep własnego tłuszczu do piersi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-09-2017, 08:09
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Nie ma czego takiego jak naturalne powiększenie, nie ma takich sposobów. Najczęściej kobiety decydują się na powiększanie piersi chirurgicznie. O takiej operacji można poczytać na http://podpowiadamy.pl/czy-na-pewno-...szenia-piersi/ . Warto zastanowić się, czy na pewno trzeba z tego korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-2019, 14:14
kalarepa90 kalarepa90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kalarepa90.polki.pl

Ciężko o naturalne sposoby. Najlepiej w tym temacie skontaktować się ze specjalistą - https://www.christofferingves.pl/. Niestety jest to taki temat, że naturalne sposoby nie przyniosą dobrych rezultatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2019, 05:34
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

Ja też wychodzę z założenia, ze najlepszym sposobem na powiększenie piersi jest operacja plastyczna. Żadne kremy czy suplementy nie powiększą piersi, mogą je co najwyżej ujędrnić i nieco podnieść. Przed zabiegiem warto zapoznać się z poradami ekspertów dostępnymi na stronie http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow. Najważniejsza jest jakość implantów, na które się decydujemy. Według mnie mentory wygrywają już w przedbiegach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 14:51
freshavodaco freshavodaco jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
freshavodaco.polki.pl

ćwiczenia z hantelkami, masaże przede wszystkim, dobra dieta i jakiś krem na biust lawenda, żeń-szeń, ruszczyk, pąki to jest sztosik!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-2019, 12:56
vicky09 vicky09 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
vicky09.polki.pl

dama13 mogę się śmiało podpisać obiema rękoma pod tym co napisałas. Mało tego - sama też noszę mentory i jestem nimi zachwycona! Zabieg robiony był już co prawda kilka lat temu a ja wciąż zachwycam się naturalnym wyglądem moich nowych piersi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania