Wr   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyskich obowizkw zadba o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 07-04-2017, 14:44
wdannieal wdannieal jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
wdannieal.polki.pl

Domylnie Odp: naturalne sposoby na powiekszenie piersi

Najlepiej jest sign po suplementy diety powikszajce biust. Nie naley spodziewa si jaki spektakularnych efektw, jednak moim zdaniem lepsze to ni da si pokroi przez chirurga i to za spor sum pienidzy. Jaki czas temu te poszukiwaam czego co powikszyo by mj biust i przy okazji nie zrujnowao mojego zdrowia i portfela. Znalazam ranking takich produktw: http://biust-rank.pl/ i co prawda nie zdecydowaam si na zakup adnego z nich (wyskoczyy mi inne wydatki), jednak w przyszoci mam zamiar je przetestowa. Opinie s cakiem dobre i myl, e jest to interesujce rozwizanie.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2017, 12:41
ejkomatertro ejkomatertro jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
ejkomatertro.polki.pl

Najlepszym naturalnym sposobem na powikszenie biustu jest odpowiednia suplementacja. Tabletki na powikszanie piersi chyba dziaaj najlepiej, w internecie duo jest pozytywnych opinii o produkcie Perfect Bust. Sama go nigdy nie stosowaam, jednak skoro tak wiele kobiet go chwali to moe co w tym jest? W sumie to podczyam si pod temat poniewa od 2 tygodni stosuj krem na powikszenie piersi: www.biust-rank.pl/breast-control-krem.html i musz przyzna, e ju widz efekty. Nie s to due rnice, jednak dla kogo, kto ma tak mae piersi jak ja kady minimetr wicej bardzo cieszy.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2017, 10:02
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
gilza.polki.pl

Jeli ktra z was zdecyduje si na powikszenie swoich piersi poprzez operacje to mog poleci kliniki dostpne na https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/ . Dowiadczeni lekarze dobieraj odpowiednie implanty i pomagaj w caym procesie powikszania piersi wietn alternatyw jest te przeszczep wasnego tuszczu do piersi.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-09-2017, 08:09
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
motinka84.polki.pl

Nie ma czego takiego jak naturalne powikszenie, nie ma takich sposobw. Najczciej kobiety decyduj si na powikszanie piersi chirurgicznie. O takiej operacji mona poczyta na http://podpowiadamy.pl/czy-na-pewno-...szenia-piersi/ . Warto zastanowi si, czy na pewno trzeba z tego korzysta.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-2019, 14:14
kalarepa90 kalarepa90 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
kalarepa90.polki.pl

Ciko o naturalne sposoby. Najlepiej w tym temacie skontaktowa si ze specjalist - https://www.christofferingves.pl/. Niestety jest to taki temat, e naturalne sposoby nie przynios dobrych rezultatw.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2019, 05:34
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
dama13.polki.pl

Ja te wychodz z zaoenia, ze najlepszym sposobem na powikszenie piersi jest operacja plastyczna. adne kremy czy suplementy nie powiksz piersi, mog je co najwyej ujdrni i nieco podnie. Przed zabiegiem warto zapozna si z poradami ekspertw dostpnymi na stronie http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow. Najwaniejsza jest jako implantw, na ktre si decydujemy. Wedug mnie mentory wygrywaj ju w przedbiegach.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 14:51
freshavodaco freshavodaco jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
freshavodaco.polki.pl

wiczenia z hantelkami, masae przede wszystkim, dobra dieta i jaki krem na biust lawenda, e-sze, ruszczyk, pki to jest sztosik!
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-2019, 12:56
vicky09 vicky09 jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
vicky09.polki.pl

dama13 mog si miao podpisa obiema rkoma pod tym co napisaas. Mao tego - sama te nosz mentory i jestem nimi zachwycona! Zabieg robiony by ju co prawda kilka lat temu a ja wci zachwycam si naturalnym wygldem moich nowych piersi
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2019, 02:45
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
braap.polki.pl

Przestaam ju wierzy w naturalne sposoby powikszenia piersi. Stosowaam bardzo wiele kosmetykw, byam na dziesitkach zabiegw i mimo to moje piersi nadal nie wygldaj dobrze. Jestem zdania, e aden kosmetyk nie jest w stanie wygra z grawitacj i przywrci jdrno piersi po ciy jeli kobieta duo podczas niej przytya a nastpnie schuda. Zdecydowaam sie podda operacji powikszania piersi, ktra tez podniesie moje piersi. Rozwaam ofert kliniki, ktr znalazam na stronie www.euroklinika.com.pl . Syszaycie o niej?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-2020, 22:23
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:30.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.