Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-01-2019, 08:35
chicaca chicaca jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Domyślnie Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

Dziewczyny, a sprawdzałyście już kosmetyki z eeny meeny? To jest mój absolutny hit! Na odparzenia mają fajny balsam sos - musicie go sprawdzić Ja dodatkowo stosuję też na całe ciałko olejek ochronny, o dokładnie ten https://eenymeeny.eu/produkt/olejek-ochronny-do-ciala/ i jestem bardzo zadowolona. Tak w ogole to są to kosmetyki naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2019, 10:40
malgosia90 malgosia90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
malgosia90.polki.pl

W wyprawce uwzględnij kosmetyki, szczególnie na odparzenia, ja polecam Ci ten https://www.e-****************************/bepanth...00-g-30-g.html ponieważ jest bardzo delikatny. Niestety skóra noworodka jest tak wrażliwa że wystarczy dosłownie chwila, aby na skórze pojawiły się nieprzyjemne odparzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-2019, 18:55
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Zdecydowanie, najlepsze kosmetyki dla dzieci jakd la mnie ma firma https://ziaja.com/products/for/dla-dziecka Przyznam,z emoje dzieciaki je uwielbiaja, zapachy sa piekne a na pewno sklad jest bezpieczny! Co sądzicie o nich, moze stoswaliście ktores?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 14:32
freshavodaco freshavodaco jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
freshavodaco.polki.pl

sudocrem to już chyba klasyka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-2019, 10:54
angelikazlotowlosa angelikazlotowlosa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
angelikazlotowlosa.polki.pl

Na odparzenia pieluszkowe jest kilka różnych sposobów i warto je sobie dokładnie przetestować . Można korzystać z emolientów, które bardzo pomagają w takich sytuacjach, ale radzić sobie można też poprzez inne metody. Jakie dokładnie? Polecam sobie o tym poczytać w tym podlinkowanym niżej artykule, mi osobiście bardzo pomógł w tej kwestii: https://www.eloderm.pl/problemy-skor...-na-odparzenia . Mam zatem nadzieję, że i Wam okaże się równie przydatny .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2019, 20:37
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

W przypadku maluszków koniecznością jest stosowanie dobrych i naturalnych kosmetyków . U nas furorę robi maść pielęgnacyjno- kojąca marki Hildegard Braukmann z serii Mama&Ja. można ją stosować u dzieci z suchą i atopową skórą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania