Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-11-2018, 14:35
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysły na rodzinne zabawy

My się już nie możemy doczekać zimy i zabaw na śniegu. Jak chcecie zaopatrzyć się w dobrej jakości łyżwy, narty czy sanki to sprawdźcie sobie https://otosport.pl/102-sporty-zimowe to świetny sklep internetowy, mają super zaopatrzenie a ceny zupełnie normalne. Ja od dawna tam właśnie kupuję i jestem zadowolona z jakości rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-2019, 09:13
malgosia90 malgosia90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
malgosia90.polki.pl

Też lubimy takie gry i zabawy Ale fajnie też jest się czasami wyrwać z domu i wybrać na wycieczkę, pokazać dziecku inne miejscowości itd. My zaplanowaliśmy wycieczkę do Wrocławia na kilka dni właśnie w czasie ferii, myślę że to dobry pomysł. Tym bardziej że na stronie https://www.roznoszenie.net/wroclaw-z-dziecmi przeczytałam o tych wszystkich atrakcjach, jakie czekają na dzieci. A wy kiedy ostatni raz byliście na jakiejś wycieczce?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2019, 12:28
wombatka wombatka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wombatka.polki.pl

Wbrew pozorom nawet w domu można znaleźć sposoby na nudę dla dzieci w każdym wieku. A przy okazji samemu zaangażować się w niezapomniany czas z maluchem. Nawet proste zabawy, jak malowanie, rysowanie, opowiadanie bajek, gry planszowe czy zabawy manualne mogą być rozwijające i przyciągające uwagę. Wystarczy wykorzystać kilka inspiracji z takich blogów jak: https://blog-juniorangin.pl/category...wnego-rodzica/ czy stron parentingowych, żeby ewentualnie urozmaicić doskonale znane rozrywki dla całej rodziny. Plusem jest to, ze nie potrzeba żadnego specjalnego wyposażenia czy akcesoriów, bo większość z nich zwykle znajduje się w naszych domach, tylko zapewne nawet nie wiemy, że możemy z nich skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2019, 13:11
szelfie szelfie jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szelfie.polki.pl

To wszystko co piszecie też są fajnym i ciekawym rozwiązaniem aby spędzić wspólnie czas, ale nie do końca pozwala dzieciom puścić wodze fantazji a to uważam za bardzo ważne. Mój mąż wpadł na pomysł by zbudować samemu teatrzyk. Tam to dopiero można puścić wodze fantazji. Dzieciaki od razu podjęły temat. A ja po cichutku tak na wszelki wypadek zamówiłam Kąciki zabaw Teatrzyk jakby im coś nie wyszło
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 12:42
pani_ola pani_ola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pani_ola.polki.pl

Obecnie w naszym domu ten zestaw ogólnorozwojowy jest na topie https://sklep.alexander.com.pl/produ...Sport-Fun.html cała rodzina świetnie się przy nim bawi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2019, 10:02
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama-mia.polki.pl

Rodzinnie można bawić się przecież przy zabawkach, podpowiadając dziecku, utrudniać, urozmaicać mu zabawę. U nas ostatnie tygodnie syn spędza przy takiej drewnianej układance: https://mia-u.pl/p/36/11629/drewnian...e-zabawki.html, dostał od cioci na urodziny i cały czas układa te klocki na misiu. My robimy jeszcze tak, że młody układa te klocki z pamięci, więc ma super ćwiczenie przy okazji!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2019, 17:45
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Nie koniecznie dobre jedzenie to musi być to przygotowywane w domu. Nam zdarza sie czasem iść na łatwiznę i zdecydować się na zamówienie pizzy z Pizza Party https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl . Teraz jeszcze wprowadzili kartę stałego klienta, wiec korzystamy cześciej by zyskac. A pizza jest dobra na wiele okazji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania