Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-06-2019, 10:30
dili dili jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dili.polki.pl

Domyślnie Odp: Miłość z Internetu?

Znam nie wiele przypadków miłości, która rozpoczęła się przez Internet, choć nie oznacza to, że związki takie nie są udane. Dodam jeszcze, że mam również kilku znajomych, których poznałem przez Internet (kwestie biznesowe) i do dziś mamy dobry kontakt oraz co jakiś czas się odwiedzamy jak akurat podróżujemy w okolicy.

Wyznaję zasadę, że jeśli dobrze*prowadzi się rozmowę przez Internet to czemu by nie mogła się dobrze prowadzić w realu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-2019, 12:38
kicia666 kicia666 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kicia666.polki.pl

ja poznałam swoją Portal Sponsoringowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-2019, 13:45
wiki999 wiki999 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiki999.polki.pl

jak coś jest ciekawy artykuł na ten temat , śmiało można poczytać https://myslipotarganej.pl/jak-pozna...a-rad-dla-pan/ a ciekawe miejsce jest też tutaj Ogłoszenia Towarzyskie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2019, 13:21
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Osobiście nie widzę w tym nic złego. Teraz wiele osób tak się poznaje. Relacja online z powodzeniem może być rozwijana w realu Dlatego darmowe portale randkowe jak ten https://randkuj.my/ cieszą się sporą popularnością i dużo osób z nich korzysta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2019, 11:08
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Wiele osób poszukuje swojej drugiej połowy w internecie. Osobiście nie widzę w tym nic złego , jeżeli to otwiera przed nami możliwość poznania kogoś nowego. W takich miejscach jak tutaj https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazn...-matrymonialne , możemy poznać kogoś kto stanie się nam bliski.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2019, 21:29
Fearrorq's Avatar
Fearrorq Fearrorq jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Fearrorq.polki.pl

No ja swoją miłość poznałem dzięki portalowi Randkiwsieci . Nie mogłem lepiej trafić i polecam każdemu takie rozwiązanie.
Nieprzeczytane 17-07-2019, 13:08
Kawoszka80 Kawoszka80 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kawoszka80.polki.pl

Też znam wiele par, które są szczęśliwe, a poznały się w sieci Internet wcale nie jest taki zły, tylko trzeba rozsądnie umieć z niego korzystać. Owszem ryzyko jest zawsze, bo wiele się słyszy. Ja tam wychodzę z założenia, że miłość przez internet jest możliwa - można się poznać, rozmawiać, przełamywać różne bariery. Jesteśmy ludźmi, potrzebujemy związków, relacji zainteresowania to normalne - świetny artykuł o tym ostatnio czytałam na http://www.wyobraznia.eu/milosc-jak-...lasciwie-jest/. Każdy z nas przecież zasługuje na miłość
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 12:34
bjuti91 bjuti91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bjuti91.polki.pl

pewnie
Portal sponsoringowy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2019, 10:32
randkowiczka91 randkowiczka91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
randkowiczka91.polki.pl

pewnie, że się da poznać
mi się udało
jakby ktoś miał nagonioną randkę...
to polecam poczytać ciekawe artykuły na temat przygotowań do randki
znalazłam spoko Sponsoring portal
a jak ktoś ma nudę aktualnie ze swoim partnerem to.. odsyłam do https://fashionandbeauty.pl/5-sposob...-duzo-radosci/

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2019, 17:07
Jojola Jojola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Jojola.polki.pl

Jasne, czemu nie? Mam bardzo dużo znajomych, którzy poznali się przez internet i teraz tworzą szczęśliwe związki. Poza tym nie trzeba należeć do pokolenia internetu, obecnie po prostu człowiek nastawiony jest raczej na pracę i osiągnięcie stabilności, a kiedy budzi się nagle, że chciałby założyć rodzinę, to często dookoła wszyscy już zajęci. Także internet to świetna sprawa w takich sytuacjach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania