Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-03-2019, 16:33
Basiula25 Basiula25 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Basiula25.polki.pl

Domyślnie Odp: prezenty dla facetów

Ja to dałam mojemu zestaw regałów metalowych https://www.e-regaly.pl/ i cieszył się jak dziecko. Ma teraz gdzie składować swoje narzędzia i wszyscy są szczęśliwi. Polecam się zapoznać z ich ofertą i coś sobie dobrać bo się na pewno przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-2019, 11:14
niccol niccol jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
niccol.polki.pl

Miasto: śląsk

Na https://replix.pl/ masz spory wybór perfumów męskich w bardzo dobrych cenach. Może taki perfum z ulubionym zapachem faceta będzie fajnym pomysłem na prezent? To wszystko zależy od faceta, bo mój np. dużo czyta wiec jak bym też kupiła ciekawą ksiażkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2019, 16:05
MartinBic MartinBic jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MartinBic.polki.pl

Moze jakies fajne sluchawki tego typu jak tutaj https://www.ceneo.pl/Sluchawki/p:Fresh_n_Rebel.htm
Mysle ze mozesz spokojnie znalezc cos dla siebie w cenie do 100-200zl bez problemu i dac je jako prezent dla swojego ukochanego
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2019, 14:09
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Pewnie, przecież nie musicie ograniczać się do standardowych pomysłów. Warto wziąć pod uwagę, co lubią faceci. Moim zdaniem wypad na paintball będzie świetnym prezentem. Zajrzyjcie do http://paintballwarszawski.pl/ i sami przekonajcie się, jakie daje to możliwości. Myślę, że będziecie pod wrażeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-04-2019, 10:21
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Zajrzyjcie sobie na stronkę https://alko-maty.pl/alcoblow.html Myślę, że tego typu alkomaty świetnie się sprawdza jako prezent dla faceta. Generalnie warto mieć taki sprzęt w domu. Nie raz zdarzy sie pewnie wam troszkę przyimprezować, a jak następnego dnia trzeba wsiąść za kółko to wiadomo że koniecznie trzeba będzie się sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 04:00
alex311's Avatar
alex311 alex311 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alex311.polki.pl

Może takie ciuchy byłyby świetnym pomsysłem? sklep streetwearowy . Jest to w dodatku streetwearowy look, co może się podobać facetowi. Ja bym się chyba zdecydował.
Nieprzeczytane 03-05-2019, 09:37
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Cytat:
Napisał jjusti18 Zobacz post
A może tak warto byłoby postawić na kosmetyki? Może coś do modelowania włosów?
Ja również dość często kupuje mojemu mężczyźnie na prezent właśnie kosmetyki, bo bardzo lubi o siebie dbać i czasami w łazience spędza więcej czasu niż ja . Ostatnio na przykład zamówiłam dla niego bardzo fajny, matowy krem do włosów w sklepie BlackBeard. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-2019, 13:56
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Jeżeli wasz kolega jest singlem to może warto kupić mu feromony? Na stronie świat-lovedesire.pl możecie nieco poczytać o ich działaniu. Wiem, że mężczyźni lubią stosować takie nowe produkty. Mój pewnie z ciekawości też chciałby sprawdzić czy to działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2019, 10:20
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Teraz są mode koszule z kołnierz półwłoski marka osovski posiada naprawdę bardzo duży asortyment tego typu koszul. Koszule bardzo nowoczesne chociaż jedną każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-08-2019, 10:47
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

A może wybierzecie alkomat jako dodatek do większego prezentu? Pamiętajcie, że należy wybrać taki, który będzie dokładnie dokonywał pomiaru. W końcu o to chodzi. Zdecydowanie dobrej jakości alkomaty, które dają wiarygodny wyniki, znajdziecie na https://alko-maty.pl/ . Różne marki, rodzaje, ceny, każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania