Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Nie oglądam tego programu. Ale wiem też, że przy dzieciach nie łatwo jest o idealny porządek. Jak synek raczkował potrafiłam codziennie myć podłogę. Ale już przy dwójce dzieci nie mam na coś takiego czasu i mimo, że córka raczkuje podłogę myję 1-2 razy w tygodniu, a na bieżąco jak się coś rozleje itp.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Ja jakoś nigdy nie pałałam miłością do tego typu programów. Nie macie jednak wrażenia, że ten, zresztą jak większość reality show, jest ustawiony?

      Skomentuj


        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        Nie można też aż tak bardzo przesadzać ze sprzątaniem.

        Skomentuj


          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          Napisane przez reaso Pokaż wiadomość
          Nie można też aż tak bardzo przesadzać ze sprzątaniem.
          Bo przecież jak głosi stara mądrość ludowa "częste mycie skraca życie" Sterylne pomieszczenie oddziałuje pewnie tak samo

          Skomentuj


            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Też myślę, że to w jakimś stopniu jest ustawione, bo nie wiem jak można żyć w takim brudzie, jak czasami pokazują. A z drugiej strony mam jednych znajomych, którzy naprawdę mają taką graciarnie i rupieciarnie w domu, że masakra.

            Skomentuj


              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Ja w sumie dość dobrze radzę sobie z domem... Ale niedługo planujemy remont i myślę o zmianie rolet w sypialni. Zastanawiam się jednak, jakie kupić nowe. Widzę, że na stronie verti-hor.pl mają dość duży wybór, które najbardziej Wam się podobają?
              Last edited by disne; 18-06-2020, 11:40. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                Seriale tego typu są ustawione. Wierzę że ludzie żyją w takim brudzie (znam kilka osób) ale nie wierzę, że ktoś zgodziłby się pokazać to w telewizji.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  Ja nie umiem ocenić czy te programy są całkowicie wyreżyserowane, czy są w jakimś procencie prawdziwe. Od czasu do czasu lubiłam oglądać PPD, ale to dla tych porad, które Rozenek przedstawiała.

                  Skomentuj


                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    Napisane przez PchlaSzachrajka Pokaż wiadomość
                    Ja nie umiem ocenić czy te programy są całkowicie wyreżyserowane, czy są w jakimś procencie prawdziwe. Od czasu do czasu lubiłam oglądać PPD, ale to dla tych porad, które Rozenek przedstawiała.
                    Niektóre porady przyznaję, że fajne, ale niektóre to chyba dla takich typowo niezorientowanych. Chociaż dzisiaj w dobie internetu można sprawdzić dosłownie wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                      Niektóre porady przyznaję, że fajne, ale niektóre to chyba dla takich typowo niezorientowanych. Chociaż dzisiaj w dobie internetu można sprawdzić dosłownie wszystko...
                      Z internetu można dowiedzieć się wielu ciekawych babcinych porad i to naprawdę tanich. Trzeba jednak z niektórymi uważać bo są przedobrzone i mogą spowodować szkody

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Ja też często korzystam z domowych sposobów. W moim domu do czyszczenia np jest niezastąpiona soda oczyszczona i ocet. Często używam i świetnie usuwają osady i kamień

                        Skomentuj


                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          Ja też często korzystam z domowych sposobów. W moim domu do czyszczenia np jest niezastąpiona soda oczyszczona i ocet. Często używam i świetnie usuwają osady i kamień
                          U nas soda jest numer jeden do mycia termosu po herbacie. wsypuję troszeczkę zalewam wrzątkiem i po osadzie z herbaty ani śladu. Gdy pracowałam w restauracji to używaliśmy sody do mycia sztućców bo po sodzie super się świecą

                          Skomentuj


                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            Sody do mycia sztućców nie próbowałam, też bardzo ciekawy pomysł Ja jeszcze odkamieniam czajnik kwaskiem cytrynowym, zagotowuję całe opakowanie w czajniku i kamień znika

                            Skomentuj


                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              Sody do mycia sztućców nie próbowałam, też bardzo ciekawy pomysł Ja jeszcze odkamieniam czajnik kwaskiem cytrynowym, zagotowuję całe opakowanie w czajniku i kamień znika
                              Kwasek stosuję przy plamach z jabłek. Bardzo łatwo świeże plamy z ubrań dzięki kwaskowi schodzą nie niszcząc materiału

                              Skomentuj


                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                o widzisz ile ja się od ciebie nauczę. Ja na plany mam chemiczny odplamiacz SIL- z niemiec, można jest rewelacyjny nawet na plam kupić przez Internet i na prawdę ten w sprayu jest super nawet na plamy z marchewki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X