Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alkohol w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Alkohol w ciąży

    Niektórzy lekarze cały czas twierdzą że lampka wina się nalezy - ku zdrowotności......
    tylko ciekawe czyjej.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Alkohol w ciąży

      ja rowniez potepiam pijace kobiety w ciazy... Moja znajoma byla na poczatku ciazy i na imprezie tak dla towarzystwa zeby nikt sie nie dowiedzial bo nie bylo jeszcze widoac brzuszka pila sobie piwko niby rozcienczajac z woda mineralna ale po co to?;. bezsensu...

      Skomentuj


        #63
        Odp: Alkohol w ciąży

        Alkohol w ciazy?? Mowie stanowcze NIE i zdecydowanie brzydze sie kobietami pijacymi i palacymi w ciazy rowna sie to dla mnie z chuchaniem dymem papierosowym prosto w twarz dziecku badz wlewanie mmu alkoholu do ust

        Skomentuj


          #64
          Odp: Alkohol w ciąży

          Alkohol szkodzi dziecku. Ja nie piłam uważam, że picie i palenie jest nie w porządku wobec dziecka.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Alkohol w ciąży

            Nawet małego łyka % bym nie wzięła będąc w ciąży. Niektóre moje koleżanki w ciąży wypiły sobie od czasu do czasu szklaneczkę piwa niby dla zdrowia. Tylko zastanawiam się czyjego zdrowia? Ja mówię zdecydowanie alkoholowi NIE będą w ciąży!!! i karmiąc też oczywiście.



            Skomentuj


              #66
              Odp: Alkohol w ciąży

              Dla alkoholu w ciąży i podczas karmienia piersią mówię stanowcze NIE!

              Skomentuj


                #67
                Odp: Alkohol w ciąży

                Mnie nikt nie namawiał do picia alkoholu w ciąży, ponieważ wszyscy wiedzieli, że i tak bym się na to nie skusiła. Podobno lampka wina nie zaszkodzi a nawet jest wskazana, ale moim zdaniem szkodzi każda ilość alkoholu, dlatego ja nie piłam, nawet na jakiś uroczystościach nigdy nie wypiłam nawet kropelki, zawsze miałam soczek i nie przeszkadzało mi to, że nie mogę się napić, bo myślałam w tym momencie o dziecku a nie o tym, żeby się napić





                Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Alkohol w ciąży

                  ja uważam że w ciąży nawet kropli się nie powiino pić, przecież to nie jest trudne przed kilka miesięcy sobie odpuścić, najwazniejsze jest zdrowie dziecka

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Alkohol w ciąży

                    Mój ginkolog zapewniał mnie, ze lampka wina od czasu do czasu nie zaszkodzi jednak będąc w ciąży całkowicie zrezygnowałam z alkoholu.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Alkohol w ciąży

                      Napisane przez majapod Pokaż wiadomość
                      Mój ginkolog zapewniał mnie, ze lampka wina od czasu do czasu nie zaszkodzi jednak będąc w ciąży całkowicie zrezygnowałam z alkoholu.
                      Zmieniłabym tego ginekologa natychmiast po wyjściu z jego gabinetu. Przeprowadzono wiele badań dotyczących dotyczących picia alkoholu w ciąży i wszystkie jednoznacznie potwierdzały jego negatywny wpływ na płód. Nie przeprowadzono jednak nigdy badań dotyczących ilości alkoholu jaką można wypić będąc w ciąży dlatego zalecana jest CAŁKOWITA rezygnacja z picia napojów alkoholowych.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Alkohol w ciąży

                        Mój lekarz też mówił, że lampka wina nawet dobrze działa.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Alkohol w ciąży

                          Napisane przez ajulia Pokaż wiadomość
                          Mój lekarz też mówił, że lampka wina nawet dobrze działa.
                          na co dobrze działa?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Alkohol w ciąży

                            Ja również uważam, że picie alkoholu w ciąży to straszny błąd. Choć też z pewnością zależy to od organizmu.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Alkohol w ciąży

                              Alkohol oczywiście zdecydowanie nie... ale jestem daleka od tego aby krytykować Dziewczyny, które na końcu ciąży wypiły kieliszek wina. Ja po prostu nie miała ochoty a uwielbiam, dobre, czerwone wina. W ciąży (koniec trzeciego trymestru) miałam straszliwą ochotę na bąbelki i nałogowo piłam Picolo... ale pewnie ten roztwór cukru i barwików był gorszy niż łyk dobrego szampana.
                              Cóż we wszystkim trzeba mieć umiar... a tak na marginesie Neo Spasima, którą zalecił mi Lekarz w szpitalu przy gestozie (2 dni po porodzie, karmiłam piersią i karmię do dziś - już 9 miesiąc) to nalewka chyba 12 proc. a przez cały dzień z tych małych porcji zrobił się solidny kieliszek.

                              xxx
                              Last edited by disne; 30-07-2020, 18:07. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Alkohol w ciąży

                                Nieodpowiedzialna baba i tyle

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X