Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fajne gry dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Fajne gry dla dzieci

    Polecam wszystkim mamom serwis, w którym znajdziecie wiele gier rodzinnych, gry planszowe, edukacyjne i inne artykuły dla dzieci. Gry, które ja wypróbowałam spodobały się moim pociechom, mają dużą frajdę z tych zabaw dlatego polecam innym mamom.
    Serwis dostępny jest tutaj:
    xxx
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:48. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Fajne gry dla dzieci

    warto zobaczyc fajny blog xxx twórczy rozwój naszych pociech procentuje w późniejszym wieku.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:48. Powód: link
    http://rybapogrecku.pl
    http://salatkazkurczakiem.net.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Fajne gry dla dzieci

      ostatnio telewizja cyfrowa N dopaliła miejsce dla dzieciaków tzw. xxx . Znajdują sie tam kolorowanki, układanki, gry edukacyjne.
      Last edited by disne; 29-07-2020, 20:50. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Fajne gry dla dzieci

        Znalazłam fajną stronkę, na której są xxx. Nie ma przemocy, a dziecko może się czegoś nauczyć. Mojej córeczce bardzo się spodobały
        Last edited by disne; 29-07-2020, 20:48. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Fajne gry dla dzieci

          Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju puzzle i memory. Mój synek jest jeszcze mały, ale często układam puzzle z córeczką przyjaciółki.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Fajne gry dla dzieci

            Moje maluchy uwielbiają grać na tablecie. Oczywiście nie pozwalam im grać cały dzień. Co to to nie ale również nie zabraniam poniewaz jest wiele fajnych gier edukacyjnych, które warto jest im zainstalować. Jak na przykład:
            Howling Mouse - z przepięknymi filmami z National Geographic
            Lokomotywa Juliana Tuwima
            Oraz Cut the Rope , która szczerze mówiąc wciągnęła również i mnie samą
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Fajne gry dla dzieci

              Napisane przez taiwona Pokaż wiadomość
              Moje maluchy uwielbiają grać na tablecie. Oczywiście nie pozwalam im grać cały dzień. Co to to nie ale również nie zabraniam poniewaz jest wiele fajnych gier edukacyjnych, które warto jest im zainstalować. Jak na przykład:
              Howling Mouse - z przepięknymi filmami z National Geographic
              Lokomotywa Juliana Tuwima
              Oraz Cut the Rope , która szczerze mówiąc wciągnęła również i mnie samą
              ja staram się ograniczać dzieciom tablet najczęściej gramy w gry planszowe

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Fajne gry dla dzieci

                Odświeżam. Ciekawa jestem czy znacie taką grę jak Dobble? Z toffifee dostałam zniżkę na tą grę i zastawiam się czy nie skorzystać. Ale tak z opisu to nie wiem co i jak, czy fajna czy nie?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Fajne gry dla dzieci

                  Znam, gra niby dla dzieci ale sama w nią lubię grać . Bardzo prosta gra – masz karty – rozdajesz je grającym i tak jak w wojnę – wyciągamy na trzy cztery karty i kto pierwszy zobaczy wspólny element na innej karcie zgarnie je . Trzeba być mocno skupionym.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Fajne gry dla dzieci

                    Jakiś czas temu dostałyśmy karty z mlekiem bebiko, dodawane jako gratis a na nich zwykłe fotografie owoców, często gramy w zapamietywanie mała się przyglada potem zamyka oczka a z 3 kart jedna się zmienia, mała musi odgadnąć która

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Fajne gry dla dzieci

                      przejrzałam te linki fajne strony można tyle zabaw z dzieckiem wymyślać Sami na pewno z niejednej zabawy skorzystamy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Fajne gry dla dzieci

                        Ja nie mogę się doczekać jak Majka będzie już na tyle kumata żeby z nia grać w gry planszowe, pomalować, coś posklejać, poskładać. Lubie takie rzeczy a na razie nie mam z kim się pobawić

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Fajne gry dla dzieci

                          Super gra - kolorowanka na androida lub tablety w temacie świąt Bożego Narodzenia. Jest ślicznie zrobiona, ma mnóstwo urozmaiceń w postaci dźwięków, kolorowych Bożonarodzeniowych postaci, naklejek. Dzieci długo się nie nudzą. Maluch może nawet sam zaprojektować kartkę świąteczną i wysłać ją do babci i dziadka Gra jest darmowa.

                          xxx
                          Last edited by disne; 29-07-2020, 20:46. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Fajne gry dla dzieci

                            Ja teraz muszę zakupić taką grę planszową abyśmy mogli grać tak rodzinnie i miło spędzać czas na zabawie z dziećmi

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Fajne gry dla dzieci

                              Lubimy grać w różne gry planszowe , a córeczce najbardziej podoba się rzucanie kostką.
                              Ostatnio nawet nauczyłam się grać w szachy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X