Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sylwester! Miejsca godne polecenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sylwester! Miejsca godne polecenia

    Gdzie spędzić sylwestra? tysiące ludzi zadaje sobie to pytanie.
    Czy warto spędzić go w domu czy lepiej udać się na ekskluzywne party? A jeśli tak, to gdzie warto pojechać?


    W tym dziale zamieszczamy miejsca warte polecenia.

    Zachęcamy do udziału w dyskusjach.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

    pierwsza tu napiszę!

    więc tak . My to zawsze w domu z mężem albo u teściów czy rodziców, nuda i tyle, ale ja nie myślałam nigdy by na bal pójść bo za tańcem nie przepadam a i nie umiem, a poza tym jak mam się w jakąś kieckę wbić- oj to już mnie ciarki przechodzą! Najchętniej w adidasach bym chodziła.
    Po 10 latach takiego sylwestra postanowiłam jednak coś zmienic.
    znalazłam w biurze podróży Sylwester Express w Wiedniu.
    Express oznacza że jadę 31 o 5 rano a wracam nad ranem 1 stycznia.
    W programie zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem, wieczorem zabawa w rynku i powrót do domu.
    Cena przystepna - 180 zł od osoby.
    Mam nadzieje że bedzie fajnie i przynajmniej nie musze sukienki kupować!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

      Życzę udanej zabawy! Ale to faktycznie ekspres i to ekspresowy Ja bym tak nie mogła, zawsze potrzebuję się wyspać Dlatego polecam górki, Bukowinę Tatrzańską. Czas można spędzić aktywnie na nartach lub leniwie, w Termach, ciepłych, leczniczych wodach. Wrażenie jest fajne, jak siedzi sobie człowiek w basenie z ciepłą wodą w kłębach pary, a na głowę sypie mu się biały śnieżek Tylko jest jeden feler: noclegi trzeba zamawiać pół roku wcześniej Dlatego jest to raczej propozycja na przyszły rok.
      Zapraszam, zagłosuj http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1400

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

        Pinki to żeś zakombinowała Fajny pomysł ale nie dla mnie
        Po studenckich czasach i sylwestrach w rynku już mnie to jakoś
        nie bawi. Może się starzeje, ale zdecydowanie wolę domówki. U nas albo
        u znajomych, gdzie jak opadnę z sił mogę sobie klapnąć na jakiejś
        kanapce
        Ale fakt, że połączyłaś imprezę sylwestrową z "niekoniecznością" kupowania
        kiecki to Cie podziwiam


        Skomentuj


          #5
          Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

          Nusiak wiesz ja juz 11 lat w chałupie - czy u siebie i jakas kolezanka z mężem albo u tesciowej, raz w rynku we wrocku byłam bo mam tam rodzinkę.
          i już się tu dusze w tej chacie i dlatego ten Wiedeń.
          Pewnie tam zmarzne i w ogóle ale co tam. własnie mam chęć na taką włóczęgę. Tylko że tam w rynku normalnie są otwarte knajpy w sylwka więc mozna wejść na coś mocniejszego!

          Nusiak Marks&Spencer u was w arkadach otwierają.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

            W tym roku ze wzgledu na Mala tez robilismy w domu. Njapierw myslalam, ze to nie realne ale jakos wyszlo. Bylo nas chyba 8 osob no i Mala.. hehe spala obok w pokoju i na poczatku sie wkurzalam, ze za glosno i wogole ale przespala cala noc. No nie liczac tego, ze musiala zagladac co 5 minut czy napewno spi

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

              Witam! ja w tym roku jeszcze nie wiem co nas czeka aż do dnia sylwestra, ponieważ dokładnie 31 wracam z polski. Dokładnie przylatuje trzy godziny przed sylwestrem więc organizacja należy do taty. Zobaczymy co tata wymyśli. Czy to będzie bal na sto dwa czy kameralnie z dziećmi, pozdrawiam i zycze udanego sylwestra

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

                Któraś ze stolic naszych południowych sąsiadów - Praga lub Bratysława.
                Stolica Słowacji ma tę przewagę, że jest niedaleko do Wiednia.
                W Polsce to może Kopalnia Soli Wieliczka.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

                  dziewczyny, odświeżam wątek!
                  rozglądamy się za fajnym miejscem dla roztańczonych rodziców
                  i
                  najlepiej czynnym całą noc, fajnym bezpiecznym miejscem dla rozbieganych chłopaków!
                  polećcie!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

                    znalezliscie jakies fajne miejsce? bo ja nadal szukam...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

                      ja narazie zastanawiam się nad tymi ofertami http://www.fajnewczasy.pl/oferty_specjalne/sylwester chce trafić na miejsce z którego będę zadowolona ja i moja rodzinka.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

                        To mój mąż mnie bardzo pozytywnie w tym roku zaskoczył. Postanowił że pojedziemy na Sylwestra do Berlina. Zarezerwował dla nas tutaj hotel http://www.accorhotels.com/hotel-dir...tel-berlin.htm i powiedział że chce spędzić ze mną nie zapomniane chwile tylko we dwoje. Jedziemy tam na 4 dni mam nadzieje że będzie fajnie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Po Sylwestrze

                          No i już po Sylwestrze, ale jak dla mnie to nie znaczy, że nic już się nam nie należy. Szczególnie, że Sylwestra i nie tylko spędziłam w domu chorując. Wcześniej już o tym myśleliśmy i może się uda, że pojedziemy na romantyczny weekend https://www.lottravel.com/lot-oferty...u-wiez,19.html Kierunek Praga Co warto tam zobaczyć? Byłyście już? Ja nigdy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sylwester! Miejsca godne polecenia

                            No i już po Sylwestrze, ale jak dla mnie to nie znaczy, że nic już się nam nie należy. Szczególnie, że Sylwestra i nie tylko spędziłam w domu chorując. Wcześniej już o tym myśleliśmy i może się uda, że pojedziemy na romantyczny weekend https://www.lottravel.com/lot-oferty...u-wiez,19.html Kierunek Praga Co warto zobaczyć w tym mieście? Byłyście już? Ja nigdy.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X