Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam;-)

    Witam serdecznie wszystkie mamy... Moja córcia urodziła się 3 maja 2007 i ma na imię Natalka

    Skomentuj

    •    
         

      cześć kobitki
      moja Malwinka załapała anginę
      już dzisiaj nawet jest lepiej nie wymiotuje.wczoraj gorączkowała nawet co 3 godziny-koszmar

      Skomentuj


        Angina najgorsza jest latem, ja mialam często kiedy pracowalam w klimatyzowanym pomieszczeniu.


        Skomentuj


          Moją Julkę za to chyba w tym roku "zjedzą" komary nic nie działa psiukanie, smarowanie, nie mogę jej przecież zamknąć w domu i do tego te ugryzienia wyglądają paskudnie - spuchnięte, z cieknącą cieczą, Fenistil działa tylko na chwilę smaruję ją pudrodermem i podaję wapno w syropie ale nie wiem czy to nie zamało - chyba wybiorę się do pediatry po coś z antybiotykiem. A może macie jakieś sprawdzone sposoby na komary.

          Skomentuj


            Aga, moja ma to samo po ugryzieniu robią się trudne do gojenia rany.Bardzo pomaga maść z antybiotykiem Zinalfat się nazywa ,jest dość droga ale bardzo dobra i można ją kupić bez recepty.Natomiast środki przeciw ugryzieniu za bardzo nie skutkują,trzeba poprostu unikać miejsc i sytuacji gdzie komary mogą pogryźć.


            Skomentuj


              witam jestem mama Wiktorii mieszkamy w Tczewie urodziła się w 29 listopada

              Skomentuj


                Witam
                Mam na imię Paulina i jestem mamą Wiktorii która urodziła się 31.10.2007 0 11:45

                Skomentuj

                •    
                     

                  zbliżają się 2 urodzinki

                  WITAM WSZYSTKIE MAMUŚKI Moja Ania kończy 3 września 2 latka a u większości z Was już dawno po imprezce mam prośbę podpowiedzcie co dostały Wasze pociechy co najbardziej się przydało. moi teściowie i rodzice pytają co kupić małej i prawdę mówiąc nie wiem co powiedzieć bo ciuszków ma sporo po starszym kuzynostwie, zabawek też dużo... pomóżcie z góry dziękuję
                  monakrzychu

                  Skomentuj


                    witajcie po mojej przerwie-teraz jak ciepło to mniej siedzę na kompie-moja jest z października także u nas jeszcze nie po imprezie,ale że mała nie ma po nikim ciuszków to zapotrzebowanie jestchcę jej na zimę jakieś fajne buciki kupić i spodnie ocieplane także mnie nie brak pomysłów.
                    A jak tam Wasze pociechy z siusianiem?moja niuńka od dwóch tygodni siusia i sama się nauczyła raz ją do nas na wc posadziłam zamiast na nocnik i teraz sama woła "eee"także mam spokój z pampersamitylko na noc jej zakładam.
                    Pozdrawiam Wszystkich
                    ...Każda z karmiących piersi matki
                    jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                    Błogosławionym szczęściem...

                    Skomentuj


                      witaj

                      Po imprezce tak jak mówisz niespodziewanie moja córka dostała od znajomych wiaderko do piasku, lalkę ale taka przytulankę całą szmaciana, przecież nie musi być naprawdę wielki prezent. Z tych rzeczy to najbardziej ucieszyła się z wiaderka. Ja jej książeczki kupiłam z tego tez zadowolona bo nawet bierze do spania. Moja tez ma dużo rzeczy wiec z ciuchów nic nie dostała. Rowerek mozna kupić albo najlepiej dać pieniądze i rodzice będą wiedzieć co najlepiej z tym zrobić.
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam jestem mamą Moniki urodziła się 21 października


                        Skomentuj


                          u nas po imprezce mała urodziła się 15 sierpnia z siusianiem i kupka u nas super pieluszka tylko nan noc - szybko nam poszlo robi potrzebę i do nocniczka i na sedes ma swoja deskę co do prezentu to u nas Jula otrzymala pieniążki oraz sukieneczke na jesień od nas dostala skuterek

                          Skomentuj


                            Napisane przez krzychu Pokaż wiadomość
                            WITAM WSZYSTKIE MAMUŚKI Moja Ania kończy 3 września 2 latka a u większości z Was już dawno po imprezce mam prośbę podpowiedzcie co dostały Wasze pociechy co najbardziej się przydało. moi teściowie i rodzice pytają co kupić małej i prawdę mówiąc nie wiem co powiedzieć bo ciuszków ma sporo po starszym kuzynostwie, zabawek też dużo... pomóżcie z góry dziękuję
                            moja dziecinka za tydzien konczy 2 lata.zapytalismy ja co by chciala to nam powiedziala ze trampoline
                            shannon

                            Skomentuj


                              Witam!
                              Moja córcia Oliwia również przyszła na świat w 2007 r. Dokładna data jej narodzin to 15.07.2007. Skończyła więc niedawno 2 latka

                              Skomentuj


                                Napisane przez krzychu Pokaż wiadomość
                                WITAM WSZYSTKIE MAMUŚKI Moja Ania kończy 3 września 2 latka a u większości z Was już dawno po imprezce mam prośbę podpowiedzcie co dostały Wasze pociechy co najbardziej się przydało. moi teściowie i rodzice pytają co kupić małej i prawdę mówiąc nie wiem co powiedzieć bo ciuszków ma sporo po starszym kuzynostwie, zabawek też dużo... pomóżcie z góry dziękuję

                                Moja córcia cieszyła się z kucyka Pony i wózka dla lalek. Mnie natomiast spodobały się prezenty od chrzestnych: złote kolczyki i łańcuszek z zawieszką przedstawiającą Raka (jej znak zodiaku). Pomimo tego, że przez jakiś czas nie będzie w tym chodzić (nie ma przekłutych uszu a na łańcuszek jest moim zdaniem jeszcze za mała) będzie to fajna pamiątka bo zabawek też mamy duuużooo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X