Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ide do sklepu bo wlasnie wymyslailam co zrobie na oiad i juz slinak mi cieknie
    PA
    Patryczek


    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

    Skomentuj

    •    
         

      No ja teraz sprzatac nie musze, ale to robie, bo mnie brudna podloga do szlau doprowadza, a wczoraj to nawet psa otynkowanego mialam.
      Brzuszek chyba rosnie. Bezczelnie sie pochwale, ze do galerii nowe zdjecie wstawilam, ale jak dla mnie naprawde jest genialne i warte chwalenia =P
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        Nie no Diabełkowy brzunio rośnie i to jak !!! Nawet na NK widziałam zdjęcie ...normalnie cudne ... co prawda ostrość pozostawia wiele do życzenia ale i tak mi się podoba.

        A ja mam pytanie kulinarne... mam pół zamrażarki królika, ale Julek takiego
        gotowanego jeść nie bardzo chce i tak pomyślałam.. kiedyś Nusiak pisała, że wkłada mięsko w rękaw i do piekarnika. Myślicie, że mogę już takie
        pieczone mięcho dać Julkowi ?
        Nusiakova mi nie pewnie nie odpowie, bo siedzi na placu zabaw
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Mojego brzdaca jarzynki gyza Tylko z marchewka i groszkiem sie przyjazni Ogolnie jada tylko geste zupy - na drugie ew ziemniaczki/kluski/kopytka z sosem i mieskiem jakims.
          Tree a jakby go tak udusic na maselku z jarzynkami ? Mysle ze pieczone juz spokojnie mozesz dac zwlaszzca ze bez tluszczyku. Moj dostal jak mial ponad rok i do dzis dostaje - w koncu to juz duzy chlop.
          edysob a co dobrego robisz ?

          Skomentuj


            Już wróciłam ze spacerku

            Według mnie Tree możesz takie mięsko mu dać. Ja jej już tak od
            jakiegoś czasu coś podaję. Sama pediatra mi tak doradziła, żeby piec w
            rękawie


            Skomentuj


              kurde zresztą co ja się Was pytam.... a może powinnam zadzownić do
              pediatry i zapytać co ???

              nioo to tak zrobię dzięki dziewczynki

              Nusiak ale tłuszczyku nie dajesz do rękawa ??
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Ja trochę masła daję bo tak to jest takie suche bardzo i ciężko to gryźć,
                zwłaszcza jak moja Julka ma mało ząbków No i zioła i jest gites


                Skomentuj

                •    
                     

                  ok to ja tam oliwy troszkę dodam dzięki
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    No albo oliwa Z oliwą z oliwek też jest dobre


                    Skomentuj


                      czesć dziewczyny,

                      Diabelecke fajny masz brzuszek taki zgrabny i dosyć już spory

                      Tree ja piekę mięsko w rękawie bez tłuszczyku, myślę że spokojnie możesz dawać swojemu Julkowi
                      ostatnio nie mam rękawów więc na chwilę zawijam w sreberko potem odwijam tylko górę i polewam rosołkiem (pół filiżanki, pół kosteczki rosołowej), najczęściej robię tak udźca jest soczysty a potem jak wystygnie idealny na kanapki - Julek już długo je takie mięsko, bardzo lubi.
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nioo..... króliczek upiekł się w rekawie, dałam do niego troszkę oliwki bo
                        on strasznie chudy jest i się bałam, że nic z nie wypuści
                        Raz zrobiłam z niego rosół to dajcie spokój.... prawie sama woda.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Tree skąd masz te "wychudzone" króliki?
                          ja jeszcze z królikami nie kucharzyłam i jakoś mnie nie ciągnie
                          Julka ciągnie do królików za to, bawił się ostatnio z takim miniaturką-wyrośniętym...
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            króliczek, mniam z brokułami, ziemniaczkami+zolty ser
                            Tree to co ja tez elita?

                            Skomentuj


                              Iza mam króliczki od męża babci ze wsi Ciągle nam przysyła (w sensie teść przywozi) i już jedną szufladę w zamrażarce to mam królika.
                              Ale powiem Ci nic specjalnego, dla niemowląt jak zmiksujesz to ok, ale dla starszego dziecka, które musi gryźć to niefajne jest strasznie .... hmmm nie wiem jak to nazwać ... łykowate ? takie ciągnące się

                              Roksanka oooo to musisz się Goplany zapytać czy Cię do elity wciągnie....wiesz to nasze guru jest
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                roksi nasza "elita"nazywa sie crazy mums,chcąc,nie chcąc juz się wciągnęłaś bo piszesz z nami w tym watku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X