Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzięki za życzonka Silek
    AMELKA UR.27.03.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Wszystkiego najlepszego dla Amelki
      Silus szkoda ze moj gwiazdor nie ma takiego zapalu do sprzatania
      on tylko rozwala
      a odkurzacza boi sie jak ognia
      Patryczek


      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

      Skomentuj


        takie same sytuacje są w kasach uprzywilejowanych dla ciężarnych i matek z małymi dziećmi. A jak się człowiek odezwie to go mało nie zjedzą.

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          Kobitki, to ja wam tez cos powiem, jacy ludize potrafia byc nawet nie wiem jak to powiedziec: nietolerancyjni, bezmyslni i za grosz pomyslunku. Dwa razy jak lecialam z malym samolotem. Mial wtedy 5 mies. I wiecie jakie sa dzieci, zreszta taka podroz wyczerpujaca jest. Loty byly dosc pozno, maly zmeczony, plakal. Juz po odprawie zaczeli wpuszczeac do samolotu. i ludzie jak takie bydlo sie rzucilo, byle pierwszym byc. Myslicie, ze ktos mnie przepuscil, ktos zapytal czy moze pojde jako pierwsza, czy moze pomoc. Do piero po mojej interwencji, gosc z obslugi samolotu kazal mnie przepuscic, no ale co z tego jak to bydlo w autobusie przewozacym do samolotu sie rzucilo do wyjscia. Weszlam jak ostatnia na poklad. Po prostu szok.
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            DZIĘKI edysop za życzenia,nie mogę się rozpisać, bo Ami coś nie może spać,a moja połowa też leży na kanapie i "chrapie",no i co chwila do nie latam.
            AMELKA UR.27.03.2008

            Skomentuj


              rataj bylam swiadkiem jak babka przytrzasnela lasce drzwiami gleboki wozek, gdyby to byla spacerowka i dziecko akurat by sie wychylilo jak nic w glowke by te drzwi je walnelo. Niby moge wchodzic bez kolejki, ale az strach sie odezwac skorto mi nawte miejsca siedzacego w kolejce nie ustapia to co dopiero przepuszcza =/
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Kiedys jak latalismy, ale jeszcze malego na swiecie nie bylo, to pamietam w pierwszej kolejnosci wolali matki z dziecmi, teraz to juz onas nikt nie pamieta. A wiecie, co jest najsmieszniejsze. Placac za dziecko, ktore i tak nie ma swojego miejsca w samolocie, bo musi byc na kolanach doroslego, nie mozna nawet bagazu na dziecko wziasc. Normalnie coraz gorzej, a za wszystko trzeba placic.
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  rataj ja teraz 2 tyg temu poleciałam do dublina i na lotnisku u nas w a Pl miałam dokladnie tak jak TY- identycznie,tylko że weszlam przed ostatnia(bo ostatnia była moja mama)
                  natomiast jak wracałam,to na lotnisku tylko jak mnie zobaczyli,że jestem z wózkiem i dzieckiem odrazu bez kolejek szłam i byłam jedną z pierwszych w samolocie

                  Skomentuj


                    Wiecie a ja czasem jestem ,,Ta wredna " i do kasy uprzywilejowanej ide bez kolejki chyba ze inni z dziećmi są.

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      niedługo w tych tanich liniach trza bedzie placić za kibel--- serio pisze,to prawda

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Urodzinki były fajne,dużo balonów,śmiechu dzieci,tort śmietankowy który zrobiłam sama .Zastawa też kolorowa,dziecięca muzyka i tańce
                        AMELKA UR.27.03.2008

                        Skomentuj


                          diabel szkoda gadac. ja rozumien, ze trzeba miec szacunek dla osob starszych, tez kiedys bedziemy babciami, i bedziemy chcialy byc "uprzywilejowane", ale znam takie przypadki gdzie starsza babcinka ustepowala miejsca ciezarnej i to bylo tak fajne. Dzieczyna sie nie zgodzila, bo ta babcia ledwo na nogach stala.
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            uciekam babeczki dobranoc
                            Patryczek


                            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                            Skomentuj


                              rataj a ja szczerze mowiac mam to w nosie. To ze jest sie w podeszlym wieku nie znaczy, ze ma sie jakies specjalne prawa i mozna mlodych ludzi z gory traktowac. Tak samo jak ja bede kiedys stara tak ta babcia byla kiedys mloda. Czesto jest tak, ze ci mlodzi sa bardziej chorzy od ludzi starszych. Po za tym tyle sie gada jaka to ta wspolczesna mlodziez jets okropna, ale chlopak mniej wiecej w moim wieku przepuscil mnei u lekarza mimo, ze przysezdl pierwszy i dlugo juz czekal.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                ja tez ide spac bom strasznie zmęczona...od 5:30 na nogach .......fuck
                                dobrej nocki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X