Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    I tak Cię nie lubię


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
      I tak Cię nie lubię
      Ty mnie I LOVE YOU
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Love me love me

        Skomentuj


          Witam mamusie,
          ehh Wy to tempo macie, co moglam to doczytalam. Wiem ze temat salatek byl poruszany, tez dodalam jeden przepis. Ale jezeli jestescie fankami salatek, to moge powrzucac duzo wiecej przepisow.
          jak samopoczucie kobietki, jakie plany na weekend?
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            Froszku I love You za Twoja pasje do pieczenia
            FRANEK 16.08.2008

            Skomentuj


              ja z mila chcecia bym poznala nowe przepisy na salatki
              a plany na weekend mam nastepujace:
              sobota - spacer z malym - dom
              niedziel- spacer z maly - dom
              nuda
              Patryczek


              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

              Skomentuj


                Napisane przez rataj82 Pokaż wiadomość
                Witam mamusie,
                ehh Wy to tempo macie, co moglam to doczytalam. Wiem ze temat salatek byl poruszany, tez dodalam jeden przepis. Ale jezeli jestescie fankami salatek, to moge powrzucac duzo wiecej przepisow.
                jak samopoczucie kobietki, jakie plany na weekend?
                Weekend bycze się na kanapie i po pupie się drapie.Co wydrapie to zajadam mmmm jaka pyszna czekolada

                a tak naprawdę pewnie to samo co zawsze , spacer itp
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Izunia to tak jak ja
                  Patryczek


                  http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                  Skomentuj


                    Hello wszystkim mamuskom

                    Iza to smacznego weekendu zyczę

                    A co do sprzątania to mały mi baaaaaardzo pomaga hihi cały czas nie narzekam
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      CZEŚĆ WSZYSTKIE MAMUŚKI
                      Właśnie posprzątałam po urodzinach Amelki:Było super Ami się podobało.
                      AMELKA UR.27.03.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wiecie co? ja nie wiem skąd u mnie chęć do pieczenia?
                        może z racji,że jestem na wychowawczym i nudy?
                        no z gotowaniem u mnie gorzej....hmmm no z głodu nie umrę,ale tak jak Goplana nie potrafię,ale radości mi to nie sprawia a pieczenie - owszem

                        Skomentuj


                          A ja nie wiem jeszcze, ale na pewno w sobotę wieczorem jakieś piwko
                          zasączę, bo mój brat będzie u nas spał Więc sobie posiedzimy, pogadamy.

                          A spacerek to obowiązkowo, o ile będzie pogoda. Dziś było w miarę, ale
                          byłyśmy tylko blisko domu w piaskownicy bo nagle się zachmurzyło i zaczął
                          padać deszcz


                          Skomentuj


                            Froch przezylam te badania. Najlepsyz byl motyw jak poszlam na ostatnie pobranie krwi. Wchodzilam be zkolejki, nawet laborantka mi powioedziala zeby w kolejce nie czekala. No i ide a tam jakis moher stoi. MOj ojciec do niej, ze ja teraz wchodze, bo glukoze mam badana, a ona na to, ze ona nie slyszy. Nie slyszy ale momentalnie pod drzwi gabinetu gdzie krew pobierali podbiegla. Ona stoi, ja stoje (specjalnie nei siadalam, bo ten moher byl o lasce i mowie niech se usiadzie, bo jeszcze chwile bedzie musiala czekac). Wychodzi babka z gabinetu i ta chce wejsc ja tez, bylam szybsza, chce dzrwio zamykac, a ta awnature robi. Cos tam sie wydziera wiec ja do niej "prosze pani ja tu od 7 rano jestem wiec praktycznie bylam przed pania" i drzwi jej przed nosem zamknelam. Pozniej jak wychodzilam to zaczela na mnie krzyczec, ze brak szacunku dla starszych. Myslalam, ze ze smiechu padne.
                            No a co do wyniku to jest dobry. Tam robilam jeszcze jakies badania przy oakjzi i lekarz ze wszystkich zadowolony =)
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              A tu macie czarno na białym jak Damianek mi pomaga

                              http://www.bobasy.pl/silek7,18683,film.html
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Diabełku ja miałam dokładnie taką samą przygodę przy glukozie, chociaż na drzwiach gabinetu jak krowie na rowie tabliczka: "Kobiety w ciąży obsługiwane są poza kolejnością" Nie przetłumaczysz.

                                Edyta to super że się impreza udała. Może jakieś foty?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X