Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Intensywne upławy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Intensywne upławy

    Moim problemem są intensywne upławy, są bezwonne, mają właściwą konsystencję dla fazy cyklu ale są czasem dni, że czuję się tak jakbym posikiwała. Nie ukrywam sprawia to olbrzymi dyskomfort, czasem wkładki higieniczne muszę zmieniać kilka razy w ciągu dnia bo są bardzo wilgotne. Czy to właściwe?
  •    
       

    #2
    Odp: Intensywne upławy

    Witam,

    Jest wiele przyczyn podanych przez Panią objawów. Mogą być one zarówno fizjologiczne- ektopia szyjki macicy jak i patologiczne- zapalenie dróg rodnych.

    Ważna jest informacja od kiedy ma Pani tego typu dolegliwości, czy towarzyszą im inne objawy, czy początek można skorelować ze współżyciem.

    W takiej sytuacji należy przeprowadzić dokładny wywiad lekarski, badanie oraz wykonać posiew z kanału szyjki macicy, powinno się wykluczyć jednocześnie zakażenie Chlamydią.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Marta Blumska-Janiak
    specjalista położnictwa i ginekologii
    ginekologia estetyczna
    www.blumska-janiak.pl
    e-mail: marta@blumska-janiak.pl

    Mężatka. Mama trójki wspaniałych dzieci. Z pasją i uśmiechem pracuje zarówno w szpitalu ginekologiczno-położniczym jak i prywatnym gabinecie ginekologicznym. Zajmuje się problemami ginekologicznymi, prowadzi ciąże.
    Wykonuje zabiegi ginekologii estetycznej. Czas wolny spędza aktywnie z dziećmi oraz gra w tenisa ziemnego.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Intensywne upławy

      Właściwie odkąd pamiętam mam takie intensywne upławy, badania robię regularnie, lekarze ginekolodzy twierdzą że to normalne, ale ja nie uważam za normę coś co sprawia dyskomfort. Może istnieją jakieś czopki dopochwowe czy maści itp. aby te upławy stały się mniejsze i w związku z tym mniej uciążliwe?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Intensywne upławy

        Tym bardziej, że przy tej porze roku to bardzo przeszkadza. Nie znoszę tych wkładek i podpasek. A przy upławach najchętniej użyłabym czegoś z stylu tamponu, A może jakieś tabletki, Czy po prostu jakieś hormonalne by to unormowałoy?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Intensywne upławy

          To i tak z takimi objawami trzeba się przebadać. Nie ma rady.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Intensywne upławy

            Ja też czasem mam takie problemy. Co prawda mijają, ale zaczęły się po porodzie. Co to może być?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Intensywne upławy

              Miałam podobnie, bardzo intensywne upławy, w posiewie nic nie wyszło, okazało się że przyczyną była nadżerka, którą usunęłam (zamrażaniem) nic nie bolało. Przez 3 tygodnie nie współżyłam aby rana się zagoiła a potem w celu odbudowy mikroflory aplikowałam globulki probiotyku dopochwowego invag. Teraz ilość śluzu jest nie wielka, mogę pożegnać się z wkładkami.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Intensywne upławy

                Idź do ginekologa i tyle. Zrobi Ci usg dopochwowe, obejrzy, postawi diagnozę i ewentualnie coś przepisze. Lektura artykułów medycznych też nie zaszkodzi http://adamed.expert/ Na forum nikt Ci niestety nie powie, co Ci dolega, chyba sama rozumiesz...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Intensywne upławy

                  Mnie dopadło nietrzymanie moczu po porodzie i był to bardzo uciążliwy problem, na szczęście dzięki ćwiczeniom ustał. Może Ty masz podobny problem? Takie częste i mocne upławy raczej nie są normalne. Idź do lekarza na badania, być może konieczny będzie zabieg.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X