Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

    ja sie balam tak wczesnie zmieniac...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

      wolalam chuchać na zimne

      Skomentuj


        #18
        Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

        A ja powiem tak mój syn chodził w ubraniach pranych w naszym dorosłym proszku od 3 czy 4 miesiąca. Wyprałam jedną partię samej bielizny pieluchy i body i zaczęłam go ubierać nie działo się nic więc sukcesywnie prałam już potem wszystko przy czym używałam dobrego płynu do płukania, to był Lenor sensitiv i mniejszej dawki proszku niż do naszych ubrań, nie było mu nic nie miał wysypek ani żadnych innych dolegliwościMyślę że trzeba spróbować i sprawdzić jak zareaguje maluch.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

          ja robiłam oddzielne pranie dla mojego dziecka do ukończenia 6-ściu miesięcy, później jak się zaczęło jedzenie i brudzenie wszystkich ubranek przeszłam na "proszek dla dorosłych" . Filip nigdy nie miał uczuleń, ani odparzeń, ale fakt faktem do tej pory włączam przycisk w pralce "płukanie antyalergiczne"

          Skomentuj


            #20
            Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

            Mój lekarz mówi, że do 9 miesięcy należe prać w dziecięcym. Stosuję dzidziuś. Poczytaj jeszcze tu:
            http://www.strefarodzinka.pl/dziecko...la-dzieci.html

            Skomentuj


              #21
              Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

              słyszałam, że można próbować od 6 tygodnia

              Skomentuj


                #22
                Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                Moja młodsza córeczka skończyła już rok. Zastanawiam się kiedy mogę zmienić jej proszek z tego przeznaczonego specjalnie dla dzieci na ten w którym piorę ubrania naszej trójki? Czy to nie za wcześnie?Jakie proszki polecacie na początek?
                jeszcze z rok doradzam poczekac.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                  Zależy od skóry dziecka, jednemu dziecku prałam w zwykłym proszku gdy miało 2 miesiące i było ok, a drugie ma 5 lat i wciąż muszę używac delikatnych płynów...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                    Dokładnie, to zależy od skóry dziecka. Gdy nie ma z nią żadnych problemów to można spróbować wyprać w normalnym proszku i zobaczyć. Ale na początek doradzam kupić proszek sensitive. Np vizir sensitive czy persil.

                    Ja zaczęłam małej prać jak miała 15 miesięcy ale to dlatego, że akurat skończyła mi się lovela i postanowiłam spróbować wyprać w tym co prałam nasze ciuchy. Akurat to był vizir sensitive i tak już zostało. Na przemian z arielem.



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                      Już możesz zacząć prać w innym proszku. Może na początek pierz w sensitiv, ja w takich proszkach piorę całej rodzinie bez oddzielania. Wizir, persil a nawet rex się przewinął i nie było żadnej reakcji alergicznej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                        Ciuszki małej zaczęłam prać w proszku "dla dorosłych" od urodzenia. Nie zauważyłam żadnych zmian na skórze po jego użyciu, dlatego nie mam problemu z jego zmianą. Słyszałam jednak, że po zmianie z dziecięcego proszku na ten zwykły mogą pojawić się krosteczki, dlatego trzeba próbować.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                          Ja zaczęłam prać w zwykłych proszkach jak mała miała ponad 2 latka. Jak prałam w zwykłym proszku to ustawialam pranie na podwójne płukanie.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                            Moja mała ma obecnie 3 latka i już piorę ubranka w ,,dorosłym" proszku
                            Zamawiam proszki z Niemiec ponieważ są o wiele lepszej jakości niż Polskie. Zauważyłam, że ubrania są dłuższy czas czystsze, o wiele bardziej miękkie w dotyku i co najważniejsze nie powodują u mojego dziecka alergii co potrafiły robić tradycyjne tanie proszki z supermarketu.
                            Chemię z Niemiec zamawiam w sieci - konkretnie w tym sklepie. Jak zamówi się większą partię wysyłka jest za darmo Czasami dorzucę sobie do wysylki kilka czekolad - pycha !
                            http://forum.mamotoja.pl/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                              Ja też zaczęłam prać ubranka mojej córeczki jak skończyła dwa latka, wcześniej miała od proszków dla dorosłych uczulenie niestety

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Od kiedy proszek ,,dla dorosłych"?

                                Ja zaczęłam prać w zwykłym proszku jak mała skończyła 4 miesiące, podobno od tego wieku już można. Robiłam to stopniowo, najpierw prałam raczej te zewnętrzne ciuszki (bluzki, spodnie), a body i rajstopki to co bliżej skóry jeszcze w specjalnym dla dzieci. Jednak nie było u nas żadnych problemów ze skórą więc po jakimś czasie prałam już normalnie wszystko. Moim zdaniem nie ma co zwlekać im bardziej wydelikacimy skórę malucha tym będzie większy problem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X