Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oo jakie cudne trampeczki

    Skomentuj

    •    
         

      Amelka je dostała , ale wiecie co OKROPNIE ciężko je się zakłada.Tym bardziej że Amelka zawsze przy zakładaniu zgina paluszki
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Amelka tez mała damessa będzie w tych trampolach!
        wszystkie różowe są piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          A ja nie mogę kupic takich ładnych,różowych bucików z koronkami albo jakimiś kwiatuszkami-mojemu Alanowi z pewnością by sie nie spodobały
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            Marti nie tylko ty ja też niestety!

            Za to kupuję sobie! hi hi
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Iza moja tez tak zginała paluszki,to chyba normalneteraz już rzadziej tak robi.bo sie przyzwyczaiła,że ma buciki,a Twoja Amelcia pewnie częściej chodzi w skarpetkach z abs niż w bucikach.

              Skomentuj


                Ja chyba nie mam żadnych różowych rzeczy poza jedną bluzką.
                Tak to preferuję brązy i szarości, teraz fiolety, czasami zieleń
                Ale Julce kupuję, chociaż już nie raz mi się zdażyło, że nawet w sukience
                ludzie myśleli, że to mój synek Nie wiem, czy mam jej
                uszka przebić żeby było widać, że chłopczyk. Chociaż teraz to nawet
                nie daje pewności


                Skomentuj

                •    
                     

                  Nusiak musisz więcej dziewczęcych ubranek kupować!!
                  wkońcu to mała kobietka.ja też miałam manie,kupowania neutralnych ciuchów,bo sobie myslałam ze jak sie trafi kiedy synus będzie jak znalazł.
                  a teraz myslę,że jak będzie chlopczyk to i tak będę mu kupować typowo dla chlopca ubranka bo to sama radość
                  a znając siebie byłoby pełno ciuchów a i tak bym kupiła "nowe"

                  Skomentuj


                    to samo sobie o tym naszym rowerku pomyslałam.ze jak kupię z kubusiem to będzie neutral,a przecież kiedys kupie synusiowi chłopiecy nowy rowerek
                    no chyba,że mnie kryzys dosięgnie:/ to bedzie sie bujał na rózowym hehe

                    Skomentuj


                      Tzn ja kupowałam jej nautralne, bo ten róż wszedzie już mnie dobijał
                      Sorry Pinki, ale teraz kupuję jej różowe. A co tam
                      Nie myślałam, o przyszłym synku tylko nie chciałam żeby miał wsio rózowe.
                      I tak się tego różu wystrzegałam, że nie miała prawie wcale takich ciuszków.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                        Iza moja tez tak zginała paluszki,to chyba normalneteraz już rzadziej tak robi.bo sie przyzwyczaiła,że ma buciki,a Twoja Amelcia pewnie częściej chodzi w skarpetkach z abs niż w bucikach.
                        A niePo domu chodzi w bucikach do chodzenia cały czas
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          mi też róż wychodzil bokami,ale jest duzo dziewczęcych ubranek nie tylko w różu ja wolę coś w orange,blue i green
                          ale pink musi być od czasu do czasu

                          Skomentuj


                            Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                            A niePo domu chodzi w bucikach do chodzenia cały czas
                            izka to nie wiem,ale moja tez tak w każdym razie robiła

                            Skomentuj


                              http://www.allegro.pl/item530458893_..._butki_20.html Amelka chodzi w takich bucikach
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                WItam i ja wkoncu usiadlam
                                My nie mamy jeszcze bucikow ale za to mamy drugiego ząbka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X