Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    I znów oczekiwanie!!!!!!

    Cześć dziewczynki długo mnie nie było,ale praca,praca i jeszcze raz praca zawodowa. Widzę, że mamy nowe koleżanki ,witam je serdecznie u nas.Pozostało mi tylko czekanie,znów czekanie co się wydarzy.
    Życie nasze jest tak nieprzewidywalne że w dziwnych momentach nas zaskakuje. No mamy wśród nas już małą fasolkę ,gratulacje i czekamy na więcej,teraz to chyba się już posypią .

    viki co u ciebie słychać?

    Skomentuj

    •    
         

      carin staramy sie o dzidziusia dlatego co miesiac mam nadzieje, ze sie udalo w tym miesiacu rowniez

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Mam nadzieję że się udało !!! ale spokojnie idz na betę już,trzymam kciuki!

        Skomentuj


          Ja tez mam nadzieje ze sie udało beatko trzymam kciuki z całej siły i zycze ci tego z całego serca.Takze tylko pozytywnie myslec.
          Last edited by oczekujaca7777; 08-10-2009, 11:31.


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Gosiu1970 i Oczekujaca dziekuje Wam bardzo. zaraz sie zbieram i jade no ale lekarz mi nic ciekawego nie powie bo on ewentualnej ciazy napewno jeszcze nie wykryje... tak bardzo bysmy chcieli....

            Skomentuj


              Beatko dlatego sie tak nawzajem rozumiemy bo łaczy nas to samo-chcemy małego szczescia w naszym zyciu-tego cudownego promyczka ale nie mozemy o tym cały czas myslec i sie tym zadreczac bo co ma byc to bedzie.A jak nie teraz to za miesiac-ja zawsze sobie to tłumacze tym ze wiem ze dzidzi przyjdzie i wiem ze bedzie cudownym dopełnieniem mojego zycia-i bede na nie czekała jak długo bedzie trzeba ale teraz tez mam pełno szczescia w swojim zyciu-mojego cudownego meza który mnie wspiera zawsze i wiem ze mnie kocha bez wzgledu na wszystko. Takze to mi pomaga na codzien no i oczywiscie wy dziewczyny.
              Beatko naprawde trzymam kciki z całego serca.


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
                Czesc dziewczyny!!!!!!!

                Carin ja tez mysle jak edzia-kiedys sobie mówiłam ze conajmniej 2-3 lata rórnicy miedzy dziecmi bede chciała a teraz 3 lata i nic takze uwazam ze to jak naprawde nie jest nasza decycja-tylko kogos tam u góry ja ju mezowi powiedziałm ze jak nam sie uda juz jedno szczescie na swiat przyniesc to ja sie w ogóle nie zabespieczam bo nie wiem ile na drugie bede musiał czekac-był zadowolony-ale to jest sprawa indewedualna kazdego człowieka,bo tylko wy mozecie podjac taka decyzje dla siebie

                Katya Ja ma cykle 28 dniowe jak w zegarku(raz miałam zsózniony chyba o 6-7 dni-ale ryczałam wtedy jak mi sie @ pokazała-no bo myslałam ze to juz) Takze u mnie nie widza zadnych powodów dlaczego nie moge zajsc w ciąże-i to mnie martwi-dlatego zdecydowałam sie na laparo zeby miec pewnosc co w trawie piszczy-a moze sie uda potym.

                Beata mój ma tez robił te badania-mysmy je robili w prywatnej klinice koszt to 140 zł za badania całkowite tzn. badaja wszystkie funkcie żołnieżyków-bo był jeszcze jeden za-jak sie nie myle 80 ale tam badali tylko te podstawowe. Jak anet napisała beda kazali sie wam wstrzymac 3-5 dni, beda sie pytali czy maz pali pije czy ma stresowy tryb zycia,problemy z erekcja,Mysmy dostali wyniki w ten sam dzien bo nasza lekarka je potrzebowała takze było szybko ale tak to nie wiem ile sie czeka

                No a moja @ dzis z rana mnie obudziła-no ale spodziewała sie jej tak jak mówiłam.trudne jest to wstrzymywanie sie -no bo zawsze jest ta mysl a moze sie uda w tym miesiacu-no ale wiem ze potem bede miała wieksze szanse i to mnie pociesze.Takze sie nie poddaje

                Przesyłąm buziole dziewczynki
                Tylko, że ja jestem taka, że staje pod wiatr i dziecko już jest więc się trochę boję.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Okresu brak!

                  Dziś powinnam dostać @! Póki co żadnych objawów! Jestem bardzo podniecona! Oby się nie pojawiła, oby się nie pojawiła...
                  Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                  - Skąd pochodzi to światło?
                  Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                  - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                  Skomentuj


                    Carin rozumie o co ci chodzi i dlatego napisałam ze to jest sprawa indywidualna kazdego z nas. Ja wiem ze jak mi sie uda to szczescie na swiat przyniesc to chce sie o drugie zaczac starac bo nie wiem ile mi to czasu zajmie a nie chce go marnowac a potem załowac. Moze ty nie miałas takich problemów ze musiałas tyle czekac na swojego maluszka-nie wiem ale mu tutaj wszystkie bardzo na niego czekamy dlatego ja nie bede sie nawet nad drugim zastanawiała tylko odrazu na zywioł

                    Ale ty musisz sama o sobie z mezem zadecydowac-bo to jest tylko wasza decyzja i nikt za was jej nie moze podjac.Ja tylko mówie co ja czuje i jak mysle


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Okresu brak!

                      Napisane przez Katya_1988 Pokaż wiadomość
                      Dziś powinnam dostać @! Póki co żadnych objawów! Jestem bardzo podniecona! Oby się nie pojawiła, oby się nie pojawiła...
                      Oj katya zycze ci tego naprawde-oby @ juz sie nie pojawiła-moja przyszła jak zawsze ale na szczescie nie mam silnych bóli takze jest ok.
                      Pozdrawiam i trzymam kciuki


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Okresu brak!

                        Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
                        Oj katya zycze ci tego naprawde-oby @ juz sie nie pojawiła-moja przyszła jak zawsze ale na szczescie nie mam silnych bóli takze jest ok.
                        Pozdrawiam i trzymam kciuki
                        Głupia jakaś jestem, aż mi się ręce z nerwów trzęsą. Zawsze dostawałam @ rano. Tzn. już się z nią budziłam.
                        Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                        - Skąd pochodzi to światło?
                        Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                        - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Trzymaj się dzielnie!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Oczekujaca dziekuje Ci bardzo za te mile, cieple slowa pocieszenia bo teraz naprawde mi sie przydadza... siedze i wyje jak glupia
                            poszlam pelna nadziei a wyszlam ze łzami ... okazalo sie, ze mam torbiel na jajniku niby nic powaznego ale wiaze sie to z tym, ze o Dzidzi moge zapomniec jak narazie...czeka mnie ok 4 miesiecy leczenia hormonalnego a jesli to nie pomoze to bede miala laparoskopie... boze jakiego mam dola niesamowitego.

                            Skomentuj


                              beata1988 szkoda że nie przyniosłaś dobrych wieści. Napewno to dla Ciebie przykra wiadomość ale nie załamuj się. Z każdej sytuacji jest wyjście. Takie sytuacje czynią nas mocniejszymi. Po każdym upadku trzeba się podnieść i ponownie stawić czoła rzeczywistości. Będzie dobrze bo musi być, nie ma innej opcji !!! trzymaj się


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Beatko nie załamuj sie-ja tez musze sie wstrzymac jeszcze przez 2-3 miesiace ze wzgledu na laparo i szczepionke takze wiem co czujesz ale musisz pamietac ze to dla twojego skarba robisz a potem bedziesz najszczesliwsza mama na swiecie. Takze głowa do góry i szukamy pozytywów. Wiem jak to trudno jest przestac sie starac -bo trzeba-no ale nie mozemy nic innego zrobic jak narazie.Pamietaj ze wszystkie tu dla ciebie jestesmy


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X