Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Muzyka dla dzieci

    Czy puszczacie swoim dzieciom muzykę, mają swoje ulubione piosenki, kołysanki?
    Jakie najczęściej śpiewacie kołysanki bądź piosenki.
    Mój synek ma 7 miesięcy, a zaśnie tylko przy "Pluszowy miś".
  •    
       

    #2
    Odp: Muzyka dla dzieci

    Obecnie hitem Mai jest to http://www.youtube.com/watch?v=zW1_ANe0l94
    Poza tym lubi Fasolki i uwaga, uwaga ! Weekend : Ona tańczy dla mnie..jak to leci to nic Ją już nie interesuje :O Jak była młodsza to słuchałyśmy Usypianki dla Bobasa i takie relaksacyjne utworki dla najmłodszych.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Muzyka dla dzieci

      Moja też lubi Weekend! Chociaż jeszcze nie kuma o co chodzi w muzyce ale jak to słyszy to się śmiesznie giba . Puszczam jej też kołysanki na uspokojenie wieczorem bo to taka mała adrenalina

      Skomentuj


        #4
        Odp: Muzyka dla dzieci

        Wiedzą co jest na czasie hihi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Muzyka dla dzieci

          Mój lubi od czasu do czasu, ale kolorowe z ilustracjami czyli yotube pozostaje.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Muzyka dla dzieci

            u nas muuuuuuuuuuuuusi byc Pulcino Pio

            Skomentuj


              #7
              Odp: Muzyka dla dzieci

              Moj Syn zaczyna wariowac ja slyszy piosenke Gangam Style! Oszlal na punkcie tej piosenki!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Muzyka dla dzieci

                Gdybyście chcieli kupić jakiś instrument muzyczny, to możecie odwiedzić ten internetowy sklep muzyczny - http://sklep-muzyczny.com.pl/p/878/4...strumenty.html i sprawdzić dostępną tutaj ofertą instrumentów muzycznych w atrakcyjnych cenach.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Muzyka dla dzieci

                  U nas muzyka jest zawsze i wszędzie... Śpiewamy, gramy, słuchamy. Synek uwielbia tańczyć, śpiewać i próbuje też grać a to na gitarze a to na organkach (ale takich prawdziwych instrumentach - nie zabawkach).

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Muzyka dla dzieci

                    U nas dziewczyny uwielbiają zasypiać przy czytaniu bajek a w czasie sjesty po obiadku strsza odpoczywa a młodsza śpi przy "muzyka Bobasa"
                    Gdy myślisz że już nie masz szans na szczęście .. duetcentrum.pl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Muzyka dla dzieci

                      Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                      U nas muzyka jest zawsze i wszędzie... Śpiewamy, gramy, słuchamy. Synek uwielbia tańczyć, śpiewać i próbuje też grać a to na gitarze a to na organkach (ale takich prawdziwych instrumentach - nie zabawkach).
                      Wow to masz muzykalnego synka Może w przyszłości pójdziesz na koncert swojego melomana Warto w nim kształcić talent muzyczny Moje mają gitarę ale tylko nadrywali struny więc schowałam na strych Może jak większe będą to będą bardziej szanować i się nauczy któreś z nich

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Muzyka dla dzieci

                        Ja w ciąży słuchałam muzyki klasycznej, mój brzdąc od pierwszych chwil słucha muzyki i jest bardzo, bardzo umuzykalniony. Tańczy do reklam, do wszystkiego, nawet do dźwięku pralki

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Muzyka dla dzieci

                          Uwielbiamy muzykę i nasz synek też, teraz jako mały chłopczyk szybko wyłapuje ładne melodie i "tańczy" do nich po swojemu

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Muzyka dla dzieci

                            U nas też jest taniec do muzyki. Jak byłam w ciaży to dużo słuchałam muzyki. Miałam swoje ulubione utwory. Synek jak się urodził a jak słyszał właśnie te piosenki co lubię to sie uśmiechał. Cos w tym musi być.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Muzyka dla dzieci

                              Według mnie najlepszą muzyką dla dziecka jest śpiew matki. Możemy w naszej domowej fonotece posiadać największe dzieła muzyczne, w najlepszych wykonaniach, z najdoskonalszymi wskazaniami technicznymi nagrań, a i tak dla malucha najpiękniejszy na świecie jest głos mamy (i taty, oczywiście!).

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X