Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:11
gizela79's Avatar
gizela79 gizela79 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gizela79.polki.pl

Miasto: Żary
Domyślnie Odp: Klub Starających się o Maluszka :)

Trzeba porządek zrobić!!!!!
a Scarlet a jak twój mężuś na te dwie kreski-hm?

mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:17
Scaarlett's Avatar
Scaarlett Scaarlett jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Scaarlett.polki.pl

Zdjęcia: 4

mój chyba o tych dwóch kreskach wiedział przede mną pisałam, że nie popuścił i kazał nowy test kupić jak tamten w ogóle nie wyszedł. nie powiem, że był zaskoczony, bo był pewien, że będzie bobo. tylko klaskał jak wspominałam mu wcześniej na co mam ochotę i biedak leciał mi po te śledziki

przy Piotrusiu jak się dowiedział, to mało nie zemdlał z wrażenia, teraz to już wie czego się spodziewać hahahaha
szliśmy dzisiaj razem na spacer, to go podpuszczałam, że może teraz dwie kobity będzie miał w domu, a ten na to, że i dobrze, bo już jeden diabełek mu wystarczy, teraz czeka na księżniczkę. mam nadzieję, że i tym razem wie co mówi haha

Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm

Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

Ostatnio edytowane przez Scaarlett : 23-02-2010 o 21:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:20
mamaKacperkaIfasolki mamaKacperkaIfasolki jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamaKacperkaIfasolki.polki.pl

Cytat:
Napisał Scaarlett Zobacz post
mój chyba o tych dwóch kreskach wiedział przede mną pisałam, że nie popuścił i kazał nowy test kupić jak tamten w ogóle nie wyszedł. nie powiem, że był zaskoczony, bo był pewien, że będzie bobo. tylko klaskał jak wspominałam mu wcześniej na co mam ochotę i biedak leciał mi po te śledziki

przy Piotrusiu jak się dowiedział, to mało nie zemdlał z wrażenia, teraz to już wie czego się spodziewać hahahaha
ty to masz fajnie maz ci lata po zachcianki a ja musze sama;/ ah ci faceci malo taki superowych jest na swiecie ze tez musialam na takiego trafic;/

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:23
Scaarlett's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Scaarlett.polki.pl

mamakacperka nie płacz nad sobą, poczekaj jeszcze z miesiąc to będziesz się ze mnie śmiać, bo mężom te starania to szybko brzydną. teraz to dla niego nowość to mnie rozpieszcza i chce mnie na rękach nosić, a co będzie potem? noooo, choć w pierwszej ciąży był aż za dobry dla mnie, wściekałam się, że przesadza.
ale po flaczki o 2 w nocy jak go obudzilam, to mi nie poleciał wredota jedna hahahaha

Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:23
gizela79's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gizela79.polki.pl

Scarlet ja ci wleje...mówie ci to mam taką ochotę przez ciebie na śledzika....ale cóż muszę wytrzymać do jutra.....

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:26
Scaarlett's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Scaarlett.polki.pl

ja dzisiaj aż takiej ochoty na nie nie miałam, no ale człek nie wie, co będzie jutro, więc chomikuję co popadnie

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:27
Senior Member

Zobacz mój nowy profil

Cytat:
Napisał Scaarlett Zobacz post
mamakacperka nie płacz nad sobą, poczekaj jeszcze z miesiąc to będziesz się ze mnie śmiać, bo mężom te starania to szybko brzydną. teraz to dla niego nowość to mnie rozpieszcza i chce mnie na rękach nosić, a co będzie potem? noooo, choć w pierwszej ciąży był aż za dobry dla mnie, wściekałam się, że przesadza.
ale po flaczki o 2 w nocy jak go obudzilam, to mi nie poleciał wredota jedna hahahaha

No widzisz sama ze masz dobrego meza i napewno mu sie nie znudzi te latania ale poczekaj bo poki co znosimy tak samo ciazy tzn pierwsza bez jakichkolwiek objawow za to druga nas juz nie rospiscila hehe. I tobie mina te zachcianki zapewne wczesniej czy pozniej albo i nie hehe

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:29
gizela79's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gizela79.polki.pl

A tak na poważnie jutro w rodzinie mam pogrzeb....-zmarł mój wujek,tzn.pierwszy mąż mojej cioci-chrzestnej....ale nie idę,bo się wystraszyłam a poza tym te mdłości,i nie chcę sie denerwować.....miał 56lat-mieszkał z moja kuzynką-czyli z córką mojego wujka....miał raka w styczniu wykryli a w niedzielę odszedł! U nas w rodzinie to jakieś fatum wisi....jak pocznie się jakieś dziecko to ktoś odchodzi...naprawdę!-no ale myślę,że to zbieg okoliczności!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:30
Scaarlett's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Scaarlett.polki.pl

ja w pierwszej ciąży miałam wstręt do jedzenia! nic nie mogłam przełknąć przez pierwszy okres, oprócz mandarynek, pomarańczy i soku pomarańczowego, a potem przerzuciłam się na pączki
mam nadzieję, że ta zmiana w jedzeniu i samopoczuciu, to na inną płeć, choć jak będzie chłopak to nie będę płakać

gizelka myślę, że to zbieg okoliczności, nie zamartwiaj się tym, nie ma co o tym rozmyślać, bo się tylko zdenerwujesz niepotrzebnie.

Ostatnio edytowane przez Scaarlett : 23-02-2010 o 21:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2010, 21:41
Senior Member

Zobacz mój nowy profil

A gdzie reszta sie podziala?? Pewnie scaarlett je w tych przetrzymuje i nie chce ich stamtad wyposcic dopuki wiruskie nie dopana
A ja wlasnie teraz w pierswszym nie moglam nic jesc i tez mandarynki pomarancze a tak to niec na sile jadlam a teraz to wtryniam za 5 cioro hihi
Gizelka to tylko zbieg okolicznosc nie zamartwiaj sie.

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania