Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Noi majajula uciekła

    Skomentuj

    •    
         

      A to moje bajbusy

      [img]http://****************/php/img2-28022008005_8234154444_Damianek_3.jpg[/img]
      Attached Files
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        hej hej mogę się dołączyć? Moja córcia ma na imię Maja urodziła się 27 kwietnia o półtora miesiąca za wcześnie. na szczęście wszystko jest w porządku i niczym nie różni się od rówieśników.Wciąż tylko neurolog i neonatolog, ale przynajmniej wiem ze mała jest zdrowa. Niedawno przeprowadziliśmy się z mężem niedaleko poznania i nie znamy tu prawie nikogotrochę smutno bo nie ma z kim poplotkować ani wyjść na spacer. pozdrawiam
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          Ja też uciekam do moich brzdąców , póżniej wpadnę...

          Mam jeszcze takie zdjęcia

          [img]http://****************/php/img2-28022008005_8234154444_Damianek_3.jpg[/img]
          Attached Files
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Pozdrawiam cię i witam serdecznie Rachotka
            napisz coś więcej o was...

            [img]http://****************/php/img2-28022008005_8234154444_Damianek_3.jpg[/img]
            Attached Files
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Pa pa do wieczorka kobitki
              [img]http://****************/php/img2-28022008005_8234154444_Damianek_3.jpg[/img]
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                mam na imię Ania moja córunia Majeczka. Ma teraz 6 miesięcy i jest coraz słodsza(po co ja to piszę przeceż każde dziecko jest najsłodsze dla swojej mamusi) Mieszkamy razem z mężem w Swarzedzu bo dostał tu pracę. siedzimy sobie z niunią w domku bo jestem na wychwawczym. i dobrze mi z tym. najważniejsze ze mam już spokój z teściową, która wciąż się wtrącałamuszę lecieć bo moje Słoneczka(Maja i mężuś) przyszły ze spaceru. pa
                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mam na imie Agata razem z Narzeczonym mieszkamy w Irlandi prawie dwa lata,
                  23.09.2008 urodzilam 3,500 kg szczescia ))), Kacper od urodzenia podnosil glowke i juz zaczyna mi serwowac swoje bezzebne uśmiechy,choc rzadko ale juz sa),to taki mały krzykacz ale dajemy rade,dzis mamy dobry dzien i mam troche czasu dla siebie

                  Skomentuj


                    Pozdrawiam was wszystkie i maluszki też buziaki

                    Skomentuj


                      Witam nowe mamusie.
                      byliśmy na spacerku, pogoda piękna, cieplutko i słonecznie teraz marysia troche marudziła , włączyłam jej feel i spokój ,tylko nie każdą piosenke lubi




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale mam dołajeszcze ta pogoda taka brzydkamoja Niunia też lubi feel zwłaszcza jak anioła głos jak była jeszcze w brzuszku to puszczałam jej tą piosenkę
                        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                        Skomentuj


                          [QUOTE=moniaB;10509]
                          byliśmy na spacerku, pogoda piękna, cieplutko i słonecznie
                          a u nas brzydko i pochmurno
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                            Witam nowe mamusie.
                            byliśmy na spacerku, pogoda piękna, cieplutko i słonecznie teraz marysia troche marudziła , włączyłam jej feel i spokój ,tylko nie każdą piosenke lubi
                            a u nas brzydko i niedawno padało tak miało być
                            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                            Skomentuj


                              Witam nowe mamy i ich dzidzki.
                              mysmy byli na spacerku bo u nas w miare ladnie tylko duzy wiatr ale na szczescie stosunkowo cieply.
                              rechotka a czemu taki ? zadomowisz sie w nowym miejscu

                              Skomentuj


                                jakoś tak dziś smutno.pogoda do niczego, męża wlaśnie wezwali do pracy a ja znów ze wszystkim sama.zaległe pranie, prasowanie. ale uśmiech mojej Niuni wszystko wynagradza
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X