Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a u nas dzis dzien jak co dzien,moja mala tez dzis niemiala zbytnio apetytu,troszke zupki zjadla tylko no i kaszke,na noc tez ostatnio daje kaszke i zauwazylam ze lepiej spi i nie domaga sie tak cyca non stop,teraz spi wiec mam chwilke,ale napewno zaraz sie obudzi

    Gabrysia dzisiaj raczkujac po kuchni przewrocila kosz na smieci i o malo jej nie przywalil,boze ale mnie zestresowala mala silaczka,hehe,na szczescie spadl obok niej,ale teraz to normalnie tak zasuwa ze ledwo za nia nadazam!
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      o witamy nowa mame. i amelcie teraz mamy juz dwie.ja mam dwie panienki paulinka ma 5 lat a victoria 6 miesiecy skonczy jutro
      PAULINKA 31.8.2003
      VICTORIA 20.5.2008

      12.1.2009r raczkowanie
      13.1.2009 pozegnanie cycunia
      16.1.2009 samodzielne siadanie

      Skomentuj


        witam nowa mamusie
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
          a u nas dzis dzien jak co dzien,moja mala tez dzis niemiala zbytnio apetytu,troszke zupki zjadla tylko no i kaszke,na noc tez ostatnio daje kaszke i zauwazylam ze lepiej spi i nie domaga sie tak cyca non stop,teraz spi wiec mam chwilke,ale napewno zaraz sie obudzi

          Gabrysia dzisiaj raczkujac po kuchni przewrocila kosz na smieci i o malo jej nie przywalil,boze ale mnie zestresowala mala silaczka,hehe,na szczescie spadl obok niej,ale teraz to normalnie tak zasuwa ze ledwo za nia nadazam!
          moja tez by mogla zaczac to moze wtedy bym troszke zgubila z tego c mi zostalo
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            Witaj Rebeko
            Ja tez mam coreczke Amelka urodzona 12.03
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Witam nowa mamusie.




              Skomentuj


                dzisiaj o 19.30 Marysia skończyła 6 m-cy




                Skomentuj

                •    
                     

                  AAA ja jestem Kornelia .Piszecie o marudnych dzieciaszkach.Moja też jest marudna pewnie pogoda tak działa no i ząbki.My mamy już 4 1 wybity już,a 3 dopiero idą Musiałam jej podać paracetamol bo żel nie pomaga
                  http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_4860674.png?73786

                  Skomentuj


                    100 lat dla MARYSI
                    http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_4860674.png?73786

                    Skomentuj


                      Brawo dla Marysi

                      Rebeko jak to wybity
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ta moja mala sroczka dzis mi z talerza rabnela garsc ziemniakow. cwaniara zanim ja za reke zdazylam zlapac to juz do buzi wsadzila i sie cieszy.a teraz probuje mojej starszej corze kalafiora surowego zabrac.
                        PAULINKA 31.8.2003
                        VICTORIA 20.5.2008

                        12.1.2009r raczkowanie
                        13.1.2009 pozegnanie cycunia
                        16.1.2009 samodzielne siadanie

                        Skomentuj


                          IZO moja mała miała się urodzić 11 ego ale chciała dłużej sobie posiedzieć IZO no ups zle sformułowałam ząbek jest te dzieciaszki to łobuziaki rosna.moja siedzi na kolanach.wypiła 210 mleka i włosy mi wyrywa
                          Last edited by Rebeka34; 19-11-2008, 19:38.
                          http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_4860674.png?73786

                          Skomentuj


                            Rebeko a moja miala sie urodzic 4 marca ale niechciala wyjsc
                            A powiedz cos nam o Amelce
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              sto lat Marysiu
                              GABRYSIA:12.03.2008.

                              Skomentuj


                                Juz pisze Amelka urodziła się z wagą 3570 i 55 cm.Jest wesołym dzieckiem i złośnicą.Jak miała 2 miesiące to wylądowałyśmy w szpitalu na zapalenie płuc.Było dość poważne.Jakbym czekała dłużej,to było by nie za wesoło.Miałą obustronne zapalenie.I od tego czasu dość często choruje.Dopiero ww wtorek będzie miała 2-ie szczepienie.Moj skarb jest nr bobasach.WWW.kopciuszek115.bobasy.pl jak macie ochote to możecie sobie zobaczyć.Jest uczulona na mleko i pije bebilon pepti2.Okropne mleko ale jej smakujeA teraz mi krzyczy i wiem ze jest zdrowa
                                Last edited by Rebeka34; 19-11-2008, 19:47.
                                http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_4860674.png?73786

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X