Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez mamcia Pokaż wiadomość
    Sprawdzilam sposób z kaszka Bobovita - pomaga na nawet najgorsza zgage - sa lepsze od tych z Nestle bo sypie sie ja do wody a mleko modyfikowane juz jest w kaszce i nie trzeba przygotowywac osobno, ale chodzi o to ze lagodzi zgage jak nic innego a cierpialam od zgagi tak ze myslalam ze sie porzygam - co wrazliwsze niech wybacza

    hej, dzisiaj w nocy miałam taką zgagę jakby smok wemnie siedział, musiAŁAM WZIĄĆ RENNIE no i pomogło, ale z samego ranka wzieło mnie na wymioty...poźniej jednak przeszło i zrobilam sobie kaszke no i pomogło:-)
    Tak naprawdę nigdy wcześniej niewiedziałam co to zgaga, teraz wiem, mam nadzieję, że po ciąży będzie lepiej:-)

    Skomentuj

    •    
         

      a ja tam nie mialam jeszcze zgagi,i chwala bogu!!!!
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        Dziewczyny a ja się tak fatalnie czuję. Oprócz skurczy co godzinę cały dzień i noc doszedł mi kaszel i katar. Głowa mnie boli. nogi mi tak spuchły że stanąć nie mogę, ręce mi drętwieją i tak się trzęsą że widelca przy obiedzie utrzymać nie mogłam. Dobrze że jutro już jedziemy tylko jaki wyrok zapadnie Całą ciążę wspominam raczej dobrze, przynajmniej nie narzekałam były plusy i minusy ale końcówka mi wszystko popsuła
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj


          dla mnie tez końcówka nie jest za ciekawa i to czekanie...
          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

          Skomentuj


            u mnie narazie ok, a byloby juz calkiem super gdybym mogla wziac wreszcie kapiel w wannie dzisiaj w planach dlugi spacer, bo puchne z braku ruchu psiakosc; czekam kiedy skonczy sie ten remont bo to dziecko mi skisnie w brzuchu od oparów farby - dziewczyny ja po prostu nie moge teraz urodzic, nie mam czasu
            OLIWIER 16.12.2008

            Skomentuj


              a ja na odwrót mam za duzo czasu malowanko skończone wszystko ogarnięte i moge rodzic ale małej sie chyba nie śpieszy...
              nawet tatus który na poczatku chciał tylko zeby mała urodział sie przed swiętami juz mówi że mogłabym urodzić juz mu sie przykrzy ten stan (ale to chyba przeze mnie bo jestem czasami nie do zniesienia az czasami samej jest mi głupio że sie tak na nim wyrzywam... ale nie kim innym mam to robić? biedak moze wytrzyma!!!
              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

              Skomentuj


                mamcia przypomnij na kiedy masz ternin bo niechce mi sie całego forum wertować ja mam na 17
                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                Skomentuj

                •    
                     

                  na srode (10.12) hihi zastanawiam sie czy nie przenosic do swiat, chyba sie zaszyje na dole hahaha
                  OLIWIER 16.12.2008

                  Skomentuj


                    ojej ale masz fajnie z checią bym sie zamieniła ja chce juz byc po... i niestety na gadaniu sie kończy nic nie dociera do tej mojej małej
                    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                    Skomentuj


                      poza emocjonalnymi obciazeniami w ciazy czuje sie jak rybka w wodzie, uwielbiam ten brzuszek i te mala wiercipiete w srodku - i chyba nigdy nie czulam sie tak sexy jak w ciazy
                      OLIWIER 16.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja tex sie tak czułam ale w tym tygodniu złapałam jakeigos przeokropnego doła i nic mi sie niechce nic mi sie nie podoba i wszystko mnie wkurza...no jedyne co poprawia i humor to uczucie jak sie malutka wierci : to jest cudowne uczucie!!!
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          sa momenty ze gdyby nie to malenstwo to bym sie juz sto razy zalamala - zaczynam pojmowac skad nasze matki braly sile do pewnych poswiecen i usmiechu mimo wszystko - nieraz jak sie wkurzam niepotrzebnie albo porycze maluszek zaraz wierzga w stylu "mamusia nie placz/nie zlosc sie przeciez masz MNIE" a wtedy to sie chce ryczec ze szczescia
                          OLIWIER 16.12.2008

                          Skomentuj


                            he he to jest niesamowite uczucie zgadzam sie!

                            niewiem co mam dzisiaj ze soba zrobic! znowu sprzątać? ile można? strasznie sie nudze!
                            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                            Skomentuj


                              no wiesz gdybym mieszkala blizej to od razu bym Ci sie wryla na kawusie ploteczki "a co u pani kochanej slychac??" moze masz kogos takiego?? bez sensu jest siedziec samej - tez akurat siedze sama ale jeszcze mnie czekaja robótki - czapke sztrykuje mezowi i szyje pieluszki
                              OLIWIER 16.12.2008

                              Skomentuj


                                wczoraj miałam czas na odwiedziny byłam u mamy i siostry a dzisiaj z powodu parszywego nastroju zaszyłam sie w domu
                                jutro jade do lekarza wiec znowu znajac mnie cały dzien mnie w domu nie bedzie bo pewnie przy okazji jakies zakupy zrobie wstapie do mamy do lekarza i cały dzień mi zleci mam jeszcze troche prasowania wiec sie chyba za to wezme i znowu kolejny dzień do przodu... i coraz bliżej...
                                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X