Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

    Chciałaby przedstawić emolienty allerco emusje do kąpieli jest to sprawdzona emulsja prze ze mnie i mojego syna iż oboje borykamy się z problemami skóry ,Emulsja allerco ma bardzo dobrą konsystencję a jego opakowanie 400ml pozwala na długie stosowanie ,skora po stosowaniu allerco jest nawilżona ,podrażnienia są mniej widoczne ,odpowiednia konsystencja sprawia że nalejemy tyle i le chcemy a zatyczka na butelce sprawi że nic się nie wyleje ,także my z synem jesteśmy zadowoleni mozna go także stosować przy skórze normalnej w ramach profilaktyki lub zrogowacenia naskórka,bez parabenow doskonały od pierwszych dni życia.
  •    
       

    #2
    Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

    Kosmetyki firmy Allerco to wyjątkowe emolienty, które sprawdziły się w przypadku bardzo wymagającej skóry mojej pociechy. Stosowałam już różne emulsje i emolienty,ale Allerco jest najlepsze. Serdecznie polecam i w 100% zgadzam się z przedmówczynią.

    Skomentuj


      #3
      Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

      Preparaty allerco® nie posiadają substancji zapachowych i barwników. Zostały przetestowane dermatologicznie na skórze osób z dodatnim wywiadem atopowym i alergologicznym. Ich skuteczność została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych. Przeprowadzone badania potwierdziły także, że preparaty allerco® spełniają wymagania produktów pielęgnacyjnych dla dzieci i niemowląt.

      My obecnie testujemy allerco i jestesmy bardzo z nich zadowoleni!!

      Skomentuj


        #4
        allerco

        witam! Mamy jakiś czas temu zgłosiłam sie do testu nowego produktu Allerco i dostałam do testowania dla swego syna płyn do kapieli i kremik na odparzenia i probki mam maluchow. I jestem miło zaskoczona jaki dobry produkt dostałam dla swego Jasia. Maluch ma czesto sucha skore jest alergikiem i bardzo fajnie nawilzyl płyn jego skorke a kremik zlikwidowal zaczerwienienie po upałam od pieluszki w ekspersowym czasie. wiec smialo moge polecic ten produkt

        Skomentuj


          #5
          Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

          Testuję Allerco od tygodnia. Moja Malutka ma bardzo wrażliwą skórę i łatwo się odparza, szczególnie teraz, gdy jest bardzo ciepło. Po kąpielach w emoliencie jej skóra jest nawilżona i bardzo gładka z lekką śliską powłoką. Sama też przetestowałam ten emolient - pierwszy raz od niepamiętnych czasów wyszłam z kąpieli bez swędzącej skóry. Jak dla mnie rewelacja.
          Dzięki kremowi przeciw odparzeniom zniknął nam problem podrażnionej pupy, nawet gdy prześpimy całą noc i pieluszka jest wielogodzinna.
          Bardzo mi odpowiada bezzapachowa formuła tych kosmetyków, gdyż niestety mnie również wiele zapachów i preparatów uczula i kilka specyfików dla niemowląt musiałam już z tego powodu odstawić po pierwszych próbach. Cieszę się, że mam okazję wypróbować tak dobre kosmetyki. Z pewnością zostaną z nami na dłużej.
          Attached Files

          Skomentuj


            #6
            Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

            Mój synek 3,5 miesięczny nie lubi jak się mu natluszcza ciałko po kąpieli. Po zastosowaniu emulsji Allerco nawet nie ma takiej potrzeby także ogromny plus i dziecko szczęśliwe Krem na odparzenia w taki upał sprawdził się w 100 %, czerwone ogniska zeszły juz po drugim zastosowaniu !!! Polecam wszystkim mamom

            Skomentuj


              #7
              #AllercoEmolienty

              Ja również przetestowałam produkty allerco i są naprawdę super. Krem jest gęsty, bezzapachowy i dobrze się wchłania. Trzeba tylko dobrze wetrzeć w skórę. Najważniejsze, że nie zostawia tłustego filtru na powierzchni. Super nawilża przesuszone partie ciała i łagodzi podrażnienia oraz zaczerwienienia na skórze. Emulsja również świetnie sobie poradziła z delikatną skórą. Ciało jest delikatne i mięciutkie po kąpieli. I najważniejsze, że wanienka nie jest tłusta.
              #Allerco #DbaODelikatnaSkore #Od1dniaZycia #AllercoEmolienty

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: allerco

                Witam

                Też uczestniczę w testowaniu produktów
                allerco i przyznam, że to naprawdę dobre produkty. Bardzo podoba mi się ich skład.Innowacyjna molekuła regen 7 - jako substancja naturalna, pochodna witaminy PP, wzbudza moje zaufanie. Emulsja do kąpieli ma jeszcze dodatek oleju macadamia a krem na odparzenia dodatek masła Shea, goraco zachęcam do spóbowania - naprawdę warto!!!!!.Skóra mojej córci naprawdę jest zadowolona!!!Jeżeli jesteście z Legnicy lub okolicchetnie dam próbki do testowania

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                  Mamy okazję testowania Emulsji do kąpieli i kremu na odparzenia firmy Allerco® Po około tygodniu testowania może z czystym sumieniem polecić Tą firmę wszystkim mamom. Szczególne tym, których dzieciaczki mają wrażliwą skórę. Amelka po kąpieli w emolientach ma idealnie nawilżoną skórę i gładką. Inne emolienty uczulały ją, miała wysypkę a po tych nic się nie dzieje co bardzo mnie cieszy. A krem na odparzenia - rewelacja Zaczerwienienia szybko znikają

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                    Od tygodnia testujemy produkty Allerco. Skóra Kuby jest bardzo wrażliwa i czasami dostaje różnych alergii, dzieki emulsji do kąpieli Allerco skóra stała się bardziej nawilżona i nie jest zdatna na podrażnienia. Emulsja do kąpieli nawilża skórę dziecka, działa ochronnie a także zmniejsza szorstkości suchość skóry. Do tego stosujemy również krem ochronny przeciw odparzeniom pieluszkowymi czy też otarciom. Z tym też miewamy problemy zwłaszcza teraz latem kiedy dupka dziecka poci się w pampersów , ale dzięki Allerco juz nie mamy z tym problemu! Polecamy każdemu nawet starszemu
                    Attached Files

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                      Moje dzieci mają wrażliwą i suchą skórę od urodzenia. Wszelkie kosmetyki dla dzieci je uczulają i mają krostki na ciele, używamy tylko przeznaczonych do skór atopowej. Dostaliśmy do przetestowania emulsję do kąpieli Allerco® oraz krem przeciw odparzeniom tej firmy. Po tygodniu stosowania kosmetyku do mycia zauważyłam widoczne efekty w postaci nawilżonej skóry oraz braku uczulenia. Skóra moich dzieci jest mniej swędząca i bez podrażnień. Emulsję tę dobrze się rozprowadza i delikatnie pieni się. Jest niemalże bezzapachowa, bez dodatków z przeznaczeniem typowo dla skóry atopowej. Krem na odparzenia został przetestowany na skórze córeczki. Po kilku dniach stosowania podczas mocnego odparzenia, skóra wróciła w pełni do formy. Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków, które są bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie jeśli chodzi o tą półkę emolientów.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                        allerco® to specjalistyczne preparaty emolientowe, które jako jedyne na rynku zawierają wyjątkowe połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i najwyższej jakości składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi.

                        Emulsja do kąpieli allerco® polecana jest do codziennej higieny i pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień i alergii, a także do skóry z AZS. Preparat może być stosowany już od pierwszych dni życia. Mogą go używać zarówno dzieci, jak i dorośli. Jest to produkt hipoalergiczny i bezpieczny dla skóry.

                        Najważniejszy jest dla mnie skład produktu, a emulsja do kąpieli allerco® nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Emulsja do kąpieli allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Molekuła Regen7 pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane emolienty działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Olej macadamia zmiękcza i natłuszcza skórę. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry.

                        Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym emulsja do kąpieli allerco® działa na wielu płaszczyznach:
                        • skutecznie i niezwykle łagodnie oczyszcza skórę ciała, zapewniając prawidłową higienę oraz wielogodzinne uczucie czystości i odświeżenia
                        • nawilża i natłuszcza skórę, chroniąc przed utratą wilgoci
                        • likwiduje nadmierne złuszczanie się naskórka, zapobiegając przesuszeniu skóry
                        • zmniejsza skłonność skóry do powstawania podrażnień
                        • działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka
                        • zwiększa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry
                        • zmniejsza szorstkość i suchość skóry
                        • zmiękcza naskórek
                        Emulsja do kąpieli allerco® jest preparatem specjalistycznym, który, został tak opracowany, aby nawet podczas kąpieli nawilżać skórę. Pomaga zachować właściwą kondycję skóry, nie wysusza, a delikatnie myje, odżywia i pielęgnuje.
                        Jestem mamą 16-miesięcznej dziewczynki o bardzo delikatnej i suchej skórze. Niestety wciąż pojawia się problem zmian skórnych, suchości podrażnień i złego stanu skóry mojej córeczki. Przetestowałyśmy już wiele różnych kosmetyków, jednak większość z nich się nie sprawdziła i nadal poszukujemy idealnych produktów do codziennej pielęgnacji. Także ja jako młoda mama borykam się z problemem słabej kondycji mojej skóry. Moje ciało nie poradziło sobie z tak dużym wyzwaniem, jakim była ciąża. Moja skóra stała się sucha i szorstka, straciła dawną jędrność i gładkość. Moja skóra stała się jeszcze bardziej wrażliwa, wymagająca i potrzebuje teraz szczególnej pielęgnacji, aby wrócić do dawnej formy.
                        Byłam bardzo ciekawa, jak zareaguje skóra mojej córeczki na ten produkt. Po kilku dniach testowania muszę przyznać, że jestem zadowolona z osiągniętych efektów. Skóra mojego dziecka jest dobrze odżywiona i nawilżona oraz miękka w dotyku. Na tym etapie testowania jestem w 100% zadowolona z emulsji do kąpieli allerco®, która spełnia swoje funkcje i znacznie poprawiła stan skóry moich najbliższych.

                        Emulsja do kąpieli allerco® ma delikatny zapach i to kolejny plus. Nie lubię, gdy kosmetyki, których używam do pielęgnacji maluszka zbyt intensywnie lub specyficznie pachną. Ponadto emulsja ma bardzo przyjemną konsystencję.

                        Emulsja do kąpieli allerco® znajduje się w dużej (400 ml), poręcznej, zakręcanej butelce która ułatwia aplikację produktu oraz chroni przed wylaniem przez maluszka. Dozowanie emulsji jest naprawdę bardzo wygodne i zawsze mamy pewność, że użyjemy odpowiednią ilość preparatu. Emulsja jest bardzo wydajna, na jedną kąpiel wystarczy jedna nakrętka preparatu (20 ml). Pielęgnacja z allerco® jest nie tylko przyjemna, łatwa, ale i niedroga. Cena produktów allerco® jest adekwatna do ich składu i jakości. Cena emulsji też jest bardzo przystępna, bo za 400 ml zapłacimy jedynie ok. 25 zł.
                        Szczerze polecam emulsję do kąpieli allerco® do codziennej pielęgnacji maluszków i ich rodziców, którzy borykają się z problemami skórnymi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: allerco

                          No to jest nas więcej Myłam już kilkakrotnie dzieciaki w emulsji do kąpieli Allerco i żadnych podrażnień nie zauważyłam, a dodam, że obydwoje mają stwierdzone AZS.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                            Od tygodnia testuje allerco i jestem bardzo zadowolona. Emolient szybko się wchłania, jest niedrogi, a krem na odparzenia przynosi ulgę i likwiduje odparzenie. Szczerze polecam!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: AllercoŽ emolienty dla dzieci i dorosłych

                              Kompletnie nie znam emolientów tej firmy, która polecasz i nie mogę wypowiedzieć się na jej temat, ale jeśli chodzi o same emolienty, to zgodzę się z Wami, bo to moim zdaniem najlepsze produkty do pielęgnacji skóry dziecka. Mój synek ma atopowe zapalenie skóry i musimy ich stosować, żeby nie miał podrażnień i zaczerwienień. Na początku stosowaliśmy normalne kosmetyki do pielęgnacji skóry dzieci, ale nie radziły sobie z objawami tej choroby i zaczęliśmy stosować emolienty do kąpieli, o których przeczytaliśmy tutaj http://www.eloderm.pl/eloderm-emulsja-do-kapieli i od razu zauważyliśmy różnicę w stanie skóry, która zaczęła być odpowiednio nawilżona i bez podrażnień.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X