Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poście Feretti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    od słowa do czynu krótka droga. kupiłam cały zestaw pościeli z takim dłuugim ochraniaczem na szczebelki! będac w sklepie upewniłam sie że dobrze robię bo zdjęcia nawet w polowie nie oddają tego jaka ona jest przyjemna dla oka i dłoni.

    Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Ja jestem właśnie w trakcie kupna pościeli (poprzednią dostałam od siostry,która teraz sama jest już praktycznie w połowie ciąży ) chciałam właśnie małej kupić pościel Feretti i do tej pory zastanawiałam się nad tym czy kupować ochraniacze Ale widząc po waszych postach chyba się na nie zdecyduję bo moja żabka ma na razie 5 miesięcy i ochraniacze nam się przydadzą. Zastanawiam się jeszcze nad śpiworkiem do spania bo Weronika strasznie się rozkopuje w nocy i często wstaję do niej żeby ją przykryć.
      Jeśli chodzi o samą pościel Feretti to mam kilka koleżanek które używają tej pościeli i są z niej też bardzo zadowolone.
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        #33
        i jak kupiłaś? na zachęte mogę ci powiedzieć ze mi sie ta pościel jak na razie sprawdza i to co niektórym przeszkadzało (ze feretti produkują posciel 100/135cm) w naszym przypadku jest plusem. nawet usypianie stalo się przyjemniejsze dla małego, przytula się słucha baji i zasypia.....

        Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

        Skomentuj


          #34
          Odp: Poście Feretti

          Witam wszystkie Mamy
          Z pościeli Feretti korzystamy od około roku i jestem MEGA rozczarowana!!!. To, że poszewki są śliczne, kolorowę to fakt niezaprzeczalny. Natomiast nasza kołderka z wypełnieniem INGEO jest w stanie fatalnym! Faktem jest, że musiałam ją wyprać i zrobiłam to dokładnie według zaleceń producenta, a musiałam bo synek złapał wirusa pokarmowego i w nocy zwymiotował, więc nie było wyjścia. Dziś kołdra wygląda tragicznie. Wypełnienie się pozbijało w pojedyńczych miejscach - tak, że momentami Mały jest przykryty samym materjałem Jakoś się jeszcze męczymy ale myślę o zmianie zarówno pościeli jak i łóżeczka, więc nie długo. Drugi raz bym się nie zdecydowała na Feretti, za te pieniądze po prostu niewarto - mówię oczywiścię o wkładzie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Poście Feretti

            Dziewczyny, co Wy widzicie w tym Ferettim? Ja nie mam dobrej opinii o tej firmie. Przereklamowana pościel za bardzo duże pieniądze. Kilka lat temu, gdy rodziła moja przyjaciółka - jakość mieli ok.Teraz się zepsuli, a bawełna jest cienka. Ten sam producent wypuścił ostatnio na rynek swoją drugą markę - Nino. Dokładnie to samo co Feretti, tyle, że tańsze. Kupiłam 3 miesiące temu wypełnienie Feretti. Zapłaciłam słono. Miało być ingeo, kukurydza, cudeńka na kiju. Tymczasem okazało się to zwykła wata, która po pierwszym praniu się zbiła, a w środku kołderki zostala dziura. Kolory może i są ok., bawełna również. Ale w porównaniu z ofertą innych firm na rynku - wypada przeciętnie. Po co przepłacać jeżeli mogę w tej cenie kupić tą samą jakość? Nie dajcie się nabierać na chwyty reklamowe dziewczyny!

            Skomentuj


              #36
              Odp: Poście Feretti

              Mag wychodzi na to ,że moja pościel to wyjątek.Gdyż byla prana juz nie raz i wszystko z nią o.k
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #37
                Odp: Poście Feretti

                Dziewczyny, czytam te fora i aż mnie krewa zalewa! Przestańcie się nabierać na te pseudo reklamy na forum - (kliknijcie sobie na link wyborczej poniżej). Pościel Ferettiego kupiłam pół roku temu. Żadna rewelacja. Pościel, jak pościel. Za dużo mniejsze pieniądze można kupić tą samą jakość, a nawet lepszą np. mini mini które ma wszystkie badania i atesty w tym centrum zdrowia dziecka (www.mini-mini.com.pl) albo nino (www.nino-espana.pl.) To drugie w zasadzie nie różni się od Feretti niczym, to nawet ta sama firma go produkuje, tyle że taniej. To zobaczcie jaką muszą mieć przebitę! Feretti jest drogi - bo na reklamę kupę kasy musi wywalić, więc skąś te pieniądze muszą wziąć. Nie dajcie się zwieść "opłaconym" reklamówkom w stylu - za darmo dostałam, więc muszę napisać na wszystkich forach - śliczna, cudna, milutka! Tak jak blogowiczka o pseudonimie "Colorwomen", która jest na każdym blogu - z babyonline.pl teraz na mamacafe. Błagam. Patrz niżej.

                http://wyborcza.pl/1,75248,6333155,F...waja_siec.html
                Edytuj/Usuń Wiadomość

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Poście Feretti

                  a co sądzicie o pościeli Berber?? słyszałam ,że są o wiele lepsze gatunkowo niż Feretti... Ja osobiście jeszcze jej nie mam , ale moja kumpela niedawno zakupiła i powiedziała ,że niebo , a ziemia .Powiem Wam ,ze Kolorystyka też przepełniona jest barwami tęczy i wzory pięknie haftowane Szkoda ,ze za naszych czasów dzieciństwa nie było tak bajkowych pościeli

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Poście Feretti

                    JA tam używam pościel feretti odkąd urodziła się moja córka i dla mnie jest ona bomba! Nie ma żadnych zmechaceń i żadnych znaków używania , a ochraniacz do łożeczka jest świetny, mam też tańszą pościel i nie jestem z niej zadowolona bo najgorsze jest to co się stało po praniu ochraniacz jest tylko zwykłą szmatką a poszewka na kołderkę i poduszkę nie przypomina już tej z przed zakupu, także ja polecam w 100%

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Poście Feretti

                      Tak sie składa że też mam feretii chociaż odkryłam to przypadkiem dopiero przy praniu, bo dostaliśmy na prezent i wcześniej nie zwróciłam uwagi. Zestaw mam taki http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...-Prestige.html i dopiero teraz widzę że to dość drogi prezent był, ale jeżeli chodzi o użytkowanie to nie mam zastrzeżeń. Mięciutka, delikatna nie straciła kolorków, dobra pościel.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Poście Feretti

                        My też mamy taką pościel - dobrze się sprawdza, fajnie pierze i jest milutka w dotyku

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Poście Feretti

                          oj, nie znalazłam wcześniej tego wątku, wiec zalozylamniepotrzebnie nowy a chcialam wlasnie zasiegnac rady nt. poscieli feretti, czy ta o ktorej mowicie to wlasnie ta Babyexcellent?

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Poście Feretti

                            U mnie przy niemowlaku kołdra i poduszka były zbędne. Podusi takiemu maluchowi nie jest zdrowo dawać, a mały leżał w rożku, a później śpiworku.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Poście Feretti

                              U nas też królował śpiworek, jednak teraz kiedy mamy późną jesień czy zimę, warto pomyśleć o ciepłym i ładnym komplecie pościeli dla naszego dziecka, w sklepach internetowych znajdziemy naprawdę szeroki wybór wielu,ciekawych marek.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Poście Feretti

                                Ja nie nałam wsześniej tej marki. Mam różne pościele , ale akurat nie te. Ciekawie jest poczytać opinię , bo może kiedyś się przyda.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X