Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poście Feretti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Hej dziewuszki,
    Zabrałam swojej poduszkę z Feretti gdyż nie może na niej usnąć.Wierci się i wierci , dałam jej starą ale powłoczkę zostawiłam i śpi idealnie.
    Nowa poszła do prania , napisze Wam jak przeszła drugie pranie!!
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Hej,
      napisałam do Feretti na temat poduszek oto odpowiedź :

      ,,Z praniem poduszek faktycznie jest mały problem,
      dlatego obleczone są one w poszewki z systemem easy wash - pranie poszewek w
      zupełności wystarczy, na długi czas. Kołderki już się nie zbrylają po
      praniu, zrobione są w nowej technologii''

      Jak macie pytania piszcie , a ja spytam się co i jak
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
        Hej,
        napisałam do Feretti na temat poduszek oto odpowiedź :

        ,,Z praniem poduszek faktycznie jest mały problem,
        dlatego obleczone są one w poszewki z systemem easy wash - pranie poszewek w
        zupełności wystarczy, na długi czas. Kołderki już się nie zbrylają po
        praniu, zrobione są w nowej technologii''

        Jak macie pytania piszcie , a ja spytam się co i jak
        jak wygląda taka poszewka easy wash? bo nie bardzo rozumiem???
        pranie poszewek wystarczy na długi czas? - nie wiem o jakie poszewki tu chodzi....

        to nieźle! jeśli firma jest świadoma takiego dziadostwa, to niech nam kasę zwraca za poduszkę
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #19
          myślę ze jakość zależy też chyba od czasu w jakim sie je kupowało w sensie czy dawno temu czy nie. słyszałam dużo pozytywnych opinii od posiadaczy pościeli feretti i sama mam zamiar ją kupić. a wy wreszcie ja polecacie dziewczyny czy nie? troche wam sie podoba, trochę coś z nią nie tak ale co przeważa?po waszych postach mam mętlik w głowie

          Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

          Skomentuj


            #20
            Hej
            Dziewczyny od kiedy to pierze się wypełnienia ?ja wiem i rozumiem ze od czasu do czasu tak trzeba zrobić ,lecz własnie po to są powłoczki na posciel zeby wypełnienie sie nie kurzyło -zresztą mozna codziennie tez wietrzyć
            co jakis czas zdejmujemy powłoczki i je pierzemy ,po czym ponownie zakładamy swieże i pachnące a przedewszystkim wolne od bakterii,
            co wy sie tak uparłyscie zeby prać kołdrę i poduszkę(w sensie wypełnienia)
            no chyba ze ktoś chce udowodnić ze "ta droga" posciel nie jest warta swej ceny?
            ja używam poscieli Feretti i jak narazie jestem zadowolona,kołderka leciutka i puchowa ,podusia również ,ochraniacze są po prostu jak dla mnie najlepsze,
            osobiscie polecam
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              #21
              Ja nigdy nie prałam pościeli i nie piorę nawet tej co teraz mam.
              Często ją wietrzę, bo tak na serio roztocza z pościeli nie znikną
              podczas prania ale w niskiej temperaturze.
              A to roztocza są przyczyną alergii, a nie bakterie.
              Dlatego rano albo wieczorem w wakacje wywalam pościel na balkon,
              a w zimie to w ciągu dnia.

              Silus fakt, dziewczyny się uparły na pranie pościeli. Ale skoro w przypadku
              kołdry jest możliwe, ale w przypadku poduszki nie to dla mnie już lekko
              zabawnie wygląda.

              Dla mnie pościel nie jest warta swojej ceny. Na rynku dostępne są równie
              dobre a czasami nawet lepsze i tańsze pościele i wypełnienia

              Izuś - producentowi chyba chodziło o poszewki, w które obleczone są poduszki.
              Dlatego tekst: "pranie poszewek w zupełności wystarcza na
              długi czas" mnie rozwalił. Proponuję Pani albo Panu,który odpisywał Izie
              nie prać przez długi czas poszewek Na pewno będzie mu się
              bardzo komfortowo spało.
              Last edited by Nusiak; 18-03-2009, 01:50.


              Skomentuj


                #22
                Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                Hej
                Dziewczyny od kiedy to pierze się wypełnienia ?ja wiem i rozumiem ze od czasu do czasu tak trzeba zrobić ,lecz własnie po to są powłoczki na posciel zeby wypełnienie sie nie kurzyło -zresztą mozna codziennie tez wietrzyć
                co jakis czas zdejmujemy powłoczki i je pierzemy ,po czym ponownie zakładamy swieże i pachnące a przedewszystkim wolne od bakterii,
                co wy sie tak uparłyscie zeby prać kołdrę i poduszkę(w sensie wypełnienia)
                no chyba ze ktoś chce udowodnić ze "ta droga" posciel nie jest warta swej ceny?
                ja używam pościeli Feretti i jak na razie jestem zadowolona,kołderka leciutka i puchowa ,podusia również ,ochraniacze są po prostu jak dla mnie najlepsze,
                osobiscie polecam
                Kochana Silek, uprałam wypełnienie, nie dlatego żeby coś komuś udowadniać a dlatego żeby mieć czystą podusię dla synka.
                Bywa w życiu tak, że wietrzenie nie wystarczy, zwłaszcza gdy podusia zostanie zbrudzona (mój synek miał refluks - ulewał mocno więc samo upranie poszewki nie wystarczyło). Producent nie zaznacza, że nie można pościeli prać, więc coś tu jednak jest nie tak!

                Gdybym miała kupować jeszcze raz pościel wybrałabym inną, zwłaszcza dla maleńkiego dziecka do 2 lat Feretti wg, mnie się nie nadaje, jest przede wszystkim za droga a kołderka za duża, śpiworka nie miałam- a ten może byłby fajny!
                jedyne co zachwalam z Feretti to ochraniacze!
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  może poczekam jeszcze z kupnem kołderki na rzecz śpiworka? własciwie teraz mały ma 10 mies i kto wie czy będzie sie rozkopywał czy nie. a któraś z was ma śpiworek? są jakieś rozmiary czy uniwersalne? różne grubości czy jedna? nie wiem bo nigdy nie kupowałam

                  Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

                  Skomentuj


                    #24
                    Mamka ja używałam śpiworków od urodzenia tak do 9-10 miesiąca.
                    Najpierw grubsze (bo mała jest ze stycznia) a potem cieńsze.
                    Są różne rozmiary, ale w sumie jak kupisz większy to się nic nie stanie. Byle
                    by nie był za mały. Te grubsze kupowałam w Tesco, a te cieńsze w H&M.

                    Po tym czasie przerzuciłam małą na normalną pościel.


                    Skomentuj


                      #25
                      Dzien dobry
                      mały własnie usnął a ja pije kawkę ,mieszkanko posprzątane ,obiad gotowy -pozostaje chwila odpoczynku

                      Wracająć do pościeli-czytam własnie ulotkę Feretti.
                      Piszą ze ich ochraniacze są z systemem "Easy Wash"-teraz już wiem co "to" oznacza dosłownie.Otóż system ten umożliwia pranie w pralce i prasowanie bez ryzyka zniszczenia wypełnienia.Wystarczy otworzyć pokrowiec i wyjąć część która NIE PODLEGA PRANIU .Po praniu i prasowaniu pokrowca włożyć wypelnienie i zasunąć.Ochraniacz zachowa swój pierwotny wyglą co jest niemozliwe gdy pierzemy razem z wypełnieniem
                      Tak więc drogie mamy chodzi tu własnie o to
                      Myślę ze to dobre rozwiązanie ,nie wiem jak jest w innych pościelach ale ja jeszcze nie widziałm ochraniaczy na łóżeczko które sa powlekane poszwą ,którą mozna zdjąć i wyprać.
                      Podusia-lekka i miękka ,no cóż syenk spi dobrze ,wtula się ale nie mamy porównania ,ponieważ do tej pory spał bez poduszki -w spiworku.
                      Kołderka-mi się osobiscie podoba wielkość,po prostu posłuzy dłużej,choć zgadzam się z wypowiedzią że jest za duża dla niemowlęcia poniżej 1 roku a tymbardziej noworodka.
                      Cena-no cóż jest wysoka ,lecz z doswiadczenia wiem że posciele dla dzieci są drogie zwłaszcza tych znanych i dobrych firm.

                      Mamcia ja uzywałam spiworku tak jak Nusiak od urodzenia do ok 11 m-ca .Na początku miałam grubszy ,potem już cieńsze ,bawełniane ,dziecko się nie rozkopie i jest mu ciepło.

                      Lecz w twoim przypadku myslę ze powinnaś juz zainwestować w pościel
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        a ja mam pościel (wypełnienie po starszej corce) za jakieś 30 zł ma już 7 lat prawie i super żadnej deformacji kolory też żywe (bo wypełnienie jest obszyte w rózowo niebieskie słonie) dokupiłam tylko poszewki i przescieradełka jakieś firmy mamo-tato czy coś takiego 28zł za poszewki na podusię i kołderkę a 58 z ochraniaczem

                        jak dla mnie spoko


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #27
                          Cześć Kobitki ,

                          Macie tu linka http://feretti.pl/pl/system-easy-wash.html i sobie czytajcie.I wtedy podejmijcie decyzję

                          Nusiak ja musiałam wczoraj wyprać poduszkę gdyż Amelce się zwróciło mleczko Ale podusia jest ok

                          Amelka śpi w samych bodach tak jej cieplusio pod kołderką
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #28
                            hmm.. no właśnie mój ma już 10 miesięcy wiec chyba nie opłaca sie już kupować śpiworka...
                            no dobra pościel postanowione.
                            co do wielkości to te feretti nie są takie duże. 100/135cm
                            jak jeździmy do dziadków to nakrywamy tam małego normalną kołderką 160/200 tyle że jest cienka i leciutka i też jest ok. nie żyje przerażeniem śmierci łóżeczkowej- podobno dopiero po 2 roku życia wogóle sie powinno uzywać kołderki ale traktuję to z przymrużeniem oka

                            Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

                            Skomentuj


                              #29
                              Hej,
                              A co tu taka cisza?Kobitki pisać , pisać

                              Dziś wyprałam poszewkę od obicia gdyż moje zdolne dzieci oblało je rano przy piciu mleka , oczywiście mlekiem

                              Wygląda jak nowe i już jest na swoim miejscu
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                #30
                                Hej dziewczyny,ja nie używam feretti,Amelka śpi na płasko bez podusi,co do kołderki kupiłam jej lekką,którą można prać,a powłoczkę ma kolorową z Hello kitty.Amelka bardzo ją lubi,pokazuje palcem i mówi baja(wszystko,co kolorowe to u niej jest ba-ja)Powłoczki fajnie się piorą nie tracą formy
                                AMELKA UR.27.03.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X