Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeziębienie.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przeziębienie.

    Dziewczyny, poradźcie, co można brać na przeziębienie przy karmieniu piersią? Na gardło można brać neoangin? Niestety teraz Święta, więc do lekarza nie ma jak pójść
  •    
       

    #2
    Odp: Przeziębienie.

    aguska nie poradzę Ci co możesz brać na przeziębienie karmiąc, bo ja nie miałam takiego problemu w czasie karmienia, ale powiem Ci że kilka dni temu bolało mnie strasznie gardło, nie mogłam przełykać i dowiedziałam się że bardzo pomaga płukanie gardła octeniseptem, a że miałam akurat od pępka to spróbowałam i powiem Ci że efekt był natychmiastowy!! Musiałabyś wylać sobie na łyżkę stołową octeniseptu i wypłukać gardło tak ze 3 razy dziennie powinno Ci pomóc. Myślę że chyba nie powinno się nic przedostać do mleka, skoro nie połyka się tego, ale ostrzegam że ma bardzo nieprzyjemny smak.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przeziębienie.

      herbata z lipy lub z czarnego bzu z dodatkiem miodu lub soku z malin - i zdrówka życzę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przeziębienie.

        Bardzo dziękuję !

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przeziębienie.

          zeby sie nie dac znowu przeziebieniom trzeba dzialac kompleksowo, odpowiednio sie odzywiac i ubierac, nosic szaliki i czapki, pic soki z bzu, brac tran, polecam ecomer, bo jest swietnej jakosci

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przeziębienie.

            A może jakieś domowe sposoby? To powinno być raczej bezpieczne dla dziecka. Pewnie przeziębienie już dawno wyleczone ale na przyszłość odsyłam tutaj - TOP 15: Domowe sposoby na przeziębienie gdy brakuje lekarza . Teraz zimą przeziębienia mogą być wyjątkowo częste i paskudne ;p

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przeziębienie.

              W aptece dostałam coś do rozpuszczania, smakowało jak herbatka owocowa i tabletki na gardło. Nawet nie wiedziałam, że są specjalne serie "leków" dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przeziębienie.

                A karmiąc można pić herbatę z imbirem ? Dobrze robi na przeziębienie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przeziębienie.

                  Wydaje mi się, że można, skoro poleca się "żucie" imbiru jako środek na mdłości w ciąży... Ale specjalistą nie jestem :P

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przeziębienie.

                    Są teraz w aptece specjalne produkty dla kobiet w ciąży i karmiących. Coś na P..nie pamietam ale sama stosowałam i pomagają . Moze nie natychmiastowo ale poprawa jest. Ja używałam ich kropli do nosa i tabletek do ssania na ból gardła..polecam :-) będę w domu to sprawdzę dokładna nazwę.
                    Z domowych sposobów polecam wypić na noc mleko z czosnkiem i odrobina masełka, ja uwielbiam ten smak ale jak komuś nie bardzo to moze tez być mleko z miodem i masełkiem. No i przede wszystkim należy poleżeć w łożku chociaż ze trzy dni :-)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przeziębienie.

                      przy przedłużającym się przeziębieniu, anginach, itp. polecam udać się kontrolnie na wizytę do kliniki MML, tam są w stanie dziecku pomóc dosłownie w ciągu jednego dnia w tzw. klinice jednego dnia

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przeziębienie.

                        Dziewczyny pomóżcie, jestem w 22 tyg i się rozchorowałam gardło głowa cała skóra mnie wręcz boli i wszystkie stawy, a Pani doktor przepisała mi 3 apapy dziennie bez względu na wszystko i czy to nie za duża dawka??? Jakieś tam tabletki na gardło i syrop na kaszel ale martwią mnie te 3 tabletki apapu bo z tego co pamiętam Pani ginekolog mi mówiła że max 2 dziennie i to jak już z bólu nie będę wytrzymywać

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przeziębienie.

                          ja polecam herbatę z lipy lub z czarnego bzu z dodatkiem miodu bądź soku z malin. A z tymi apapami to bym uważała =/ nie wiem ja nie brałam nic takiego jak byłam w ciąży bo zwyczajnie się bałam. A nie masz możliwości by się skontaktować w swoim gin? tak dla swojego spokoju i zdrówka życze

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przeziębienie.

                            Mam możliwość kontaktu, ale już kiedyś się o te apapy pytałam (powiedziała mi moja gin ze tylko jak mega będzie boleć) bo już 2 lekarz mi przepisał na przeziębienie apap... z 2 miesiące temu lekarz zalecił mi 4 apapy dziennie... wzięłam jeden jak gorączkę miałam i pół jak z bólu głowy nie mogłam nawet zasnąć i wyleczyłam się domowymi sposobami. No i teraz bardzo mam kaszel i bałam się czy to nie jakieś oskrzela czy coś takiego, ale lekarz powiedział że przeziębienie i 3 apapy dziennie mi przepisał. No nic wolę herbatkę z lipy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przeziębienie.

                              Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                              Mam możliwość kontaktu, ale już kiedyś się o te apapy pytałam (powiedziała mi moja gin ze tylko jak mega będzie boleć) bo już 2 lekarz mi przepisał na przeziębienie apap... z 2 miesiące temu lekarz zalecił mi 4 apapy dziennie... wzięłam jeden jak gorączkę miałam i pół jak z bólu głowy nie mogłam nawet zasnąć i wyleczyłam się domowymi sposobami. No i teraz bardzo mam kaszel i bałam się czy to nie jakieś oskrzela czy coś takiego, ale lekarz powiedział że przeziębienie i 3 apapy dziennie mi przepisał. No nic wolę herbatkę z lipy
                              też wybrałabym domowe przepisy Apap 3 razy dziennie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X