Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Praca w domu

    Teraz coraz więcej osób zarabia zdalnie z domu. To świetny sposób na to, by móc spędzić więcej czasu z rodziną i mieć czas dla siebie. Wcale nie trzeba robić jakichś trudnych rzeczy, zawsze można skorzystać z programów partnerskich z mylead W ten sposób bez żadnego wkładu będziecie w stanie zarobić porządne kwoty.
    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:49. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Praca w domu

      Ja np pracuję w domu, już od dwóch lat, nie wyobrażam sobie innej pracy. Komfort jest niesamowity. Mam swoje włąsne biuro, 2 komputery i tablet, do obsługi specjalnie kupiłam sobie teraz myszkę - Logitech MX Master 2S, skierowana dal grafików, projektantów, architektów itp, w mojej pracy sprawdza się perfekcyjnie. Także jak masz taką pracę domowo/biurową czyli edytowanie tekstu czy coś takiego, to warto zainwestować w taką myszkę bo jest super czuła, obsługuje jednocześnie 3 komputery no i dodatkowo może przenosić między nimi pliki. Mi się super na niej pracuje, nie żałuję zakupu

      Skomentuj


        #93
        Odp: Praca w domu

        ja myślę że jakiś e-biznes najlepiej rozkręcić. Teraz są spore możliości. Swój znak towarowy wypromować i jakoś będzie
        Last edited by disne; 30-06-2020, 19:49. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: Praca w domu

          Naturalnie, że jest to jakieś rozwiązanie. Z tym, że nie każdy szuka osoby pracującej przy komputerze. Trzeba mieć to bezwzględnie na uwadze.
          Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Praca w domu

            Jesli o mnie chodzi to rowniez szukam pomyslow na jakis biznes prowadzony na wlasna reke. W domu moglabym przygotowac w sumie jakies studio video. Orientujecie sie moze czy jest popyt na tego typu uslugi? Wiecie, nie mozna wiecznie pracowac na innych .. trzeba postawic wszystko na jedna karte. Tak wstepnie nawet rozgladalam sie po ofertach sprzetu .. przystepne ceny maja tutaj xxx Pytanie jest tylko jak dobry sprzet bedzie potrzebny. Moze jakis ekspert z forum bardziej doswiadczony w tej kwestii sie wypowie? Bede wdzieczna! Pozdrawiam
            Last edited by disne; 30-06-2020, 19:50. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Praca w domu

              Praca zdalna ma swoje plusy i minusy, ale jest grupa osób, dla której jest to idealna opcja. Dość ciężko znaleźć dobrą pracę zdalną, ale jest to możliwe. Na pewno trzeba się do tego dobrze przygotować, ale na szczęście są strony takie jak ta xxx , które oferuja wartościowe porady np. dotyczące CV
              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:51. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Praca w domu

                Bardzo fajnie się sprawdza taki rodzaj pracy. Od 5 lat pracuję w ten sposób i jest to wygodne, ale wymaga skupienia. Niestety nie mając oddzielnego pokoju na biuro, po czasie staje się ciężkie, zwłaszcza gdy dochodzą obowiązki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Praca w domu

                  Napisane przez dalis Pokaż wiadomość
                  Bardzo fajnie się sprawdza taki rodzaj pracy. Od 5 lat pracuję w ten sposób i jest to wygodne, ale wymaga skupienia. Niestety nie mając oddzielnego pokoju na biuro, po czasie staje się ciężkie, zwłaszcza gdy dochodzą obowiązki.
                  A gdzie pracujesz?

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Praca w domu

                    Uważam, że jak się ma małe dziecko to taka praca w domu to idealne rozwiązanie

                    Skomentuj


                      Odp: Praca w domu

                      Też pracuję w domu i nie zamieniłabym tego na pracę z dojazdem. po 8 godzinach wstaję i mogę spędzać czas z rodziną. Największy problem miałam jak wyprowadziliśmy się na wieś z internetem bo nie było światłowodu, ale znalazłam tani na xxx Bez niego ani rusz z pracą przez internet.
                      Last edited by disne; 30-06-2020, 19:51. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Praca w domu

                        Prowadząc swój biznes w domu chcemy zwykle jak największą ilością rzezcy zająć się samodzielnie Dlatego też według mnie warto jest zainwestować w oprogamowanie takie jak wfirma program-do-faktur-online do księgowości. A pakiecie dostajemy tu wsparcie eksertów
                        Last edited by disne; 30-06-2020, 19:42. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Praca w domu

                          Świetnie sprawdza się dla mnie zamiast pracy w domu praca jako hostessa na bankietach i eventach. Takie zlecenia mam z jednej z warsazwskich agencji hostess xxx Ja jestem bardziej zadowolona niż z pracy w domu ponieważ często na takich imprezach spotykam sławne osoby i przy okazji poznaje nowych ludzi.
                          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:42. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Praca w domu

                            Do pracy w domu przyda się dobry program do faktur. Polecam Faktura Small Business.
                            Last edited by disne; 30-06-2020, 19:43. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Praca w domu

                              Pracuję z domu i czasami opłaca się to bardzo. Trzeba sobie tylko znaleźć ofertę która nam podpasuje

                              Skomentuj


                                Odp: Praca w domu

                                Jeżeli pracuje sie jako freelancer robicy firmowe zlecenia z jakiejs wąskiej dziedizny to spoko, ale takie typowe zarabianie przez internet typu ankiet czy zakladania kont bankowych to pic niewarty uwagi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X