Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-12-2014, 16:04
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Domyślnie Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

Ja do końca byłam przekonana ze będę rodzic siłami natury a tu wizyta u lekarza o 18 a już o 21.50 mała była na świecie przez cesarskie ciecie. nawet nie było czasu na zastanawianie się tylko trzeba było malutka ratować
Nieprzeczytane 27-12-2014, 20:16
aguska889's Avatar
aguska889 aguska889 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
aguska889.polki.pl

Miasto: Kraków

Cesarka to operacja jakby nie patrzeć.. Naturalny poród jest dla dzieckiem mniejszym szokiem, o ile nie ma medycznych wskazań do CC, lepiej rodzić naturalnie
Nieprzeczytane 02-01-2015, 21:52
pudelkomamy5 pudelkomamy5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pudelkomamy5.polki.pl

Ja rodziłam przez cc. To był mój pierwszy poród więc nie mam porównania z naturalnym. Spotkałam się ze stwierdzeniem, że nie mam prawa mówić o tym, że urodziłam bo mi dziecko "wydobyto". Najważniejsze dla mnie było zdrowie dziecka a co kto myśli i mówi to już mnie nie interesuje... Mała jest zdrowa, piękna i wspaniale się rozwija. Ja natomiast bardzo szybko doszłam do siebie i nie mam złych wspomnień w związku z "wydobyciem".

http://pudelkomamy.blogspot.com/
Nieprzeczytane 06-01-2015, 14:38
aguska889's Avatar
aguska889 aguska889 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
aguska889.polki.pl

Miasto: Kraków

Cytat:
Napisał pudelkomamy5 Zobacz post
Ja rodziłam przez cc. To był mój pierwszy poród więc nie mam porównania z naturalnym. Spotkałam się ze stwierdzeniem, że nie mam prawa mówić o tym, że urodziłam bo mi dziecko "wydobyto". Najważniejsze dla mnie było zdrowie dziecka a co kto myśli i mówi to już mnie nie interesuje... Mała jest zdrowa, piękna i wspaniale się rozwija. Ja natomiast bardzo szybko doszłam do siebie i nie mam złych wspomnień w związku z "wydobyciem".

http://pudelkomamy.blogspot.com/
Twierdzenie, że nie masz prawa mówić, że urodziłaś, bo dziecko Ci wydobyli jest strasznie nie fair... Przecież CC często jest jedyną opcją porodu, bo nie każda kobieta może rodzić naturalnie.... Masakra, że ktoś w ogóle takie coś Ci powiedział....
Nieprzeczytane 07-01-2015, 08:43
macdzia's Avatar
macdzia macdzia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macdzia.polki.pl

Wszystko zależy od okoliczności. Ja rodziłam naturalnie i teraz tez tak zamierzam..oczywiście wszystko wyjdzie w praniu ale powiem szczerze ze cesarki boje sie jak diabli a poród naturalny wspominam bardzo miło mimo ze trwał kilka godzin.
Nieprzeczytane 23-01-2015, 11:09
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Cytat:
Napisał macdzia Zobacz post
Wszystko zależy od okoliczności. Ja rodziłam naturalnie i teraz tez tak zamierzam..oczywiście wszystko wyjdzie w praniu ale powiem szczerze ze cesarki boje sie jak diabli a poród naturalny wspominam bardzo miło mimo ze trwał kilka godzin.
podziwiam i zazdroszczę miłych wspomnień z narodzin dzieciaczka. CC nie jest takie straszne gorzej jest już po jak się do siebie dochodzi
Nieprzeczytane 30-01-2015, 15:14
magicclaw magicclaw jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magicclaw.polki.pl

Ja urodziłam naturalnie, ale mój synek kwalifikował się na cesarskie cięcie. mam po prostu za wąską miednicę. Synek urodził się z dwoma ogromnymi krwiakami na głowie i złamanym obojczykiem
Nieprzeczytane 30-01-2015, 20:51
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Ja teraz jak miałabym wibierać to już tylko cesarskie ciecie. Rodziłąm 17 h naturalnie i to mi wystarczy i to na co się napatrzyłam, kiedy kobieta rodziła obok mnie nie. Już mam dwie cesarki za sobą , co prawda musiały byc ,ale teraz nie wyobrażam sobie rodzić inaczej.
Nieprzeczytane 28-11-2015, 21:01
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Witam. Identyczny temat został już poruszony na forum. Zapraszam Was zatem do kontynuowania dyskusji w wątku: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ight=cesarskie. Tez zaś zamykamy by nie dublować. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez perpetua88 : 03-12-2015 o 20:17. Powód: podano nieprawidłowy link
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania