Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

    Napisane przez magdunia29 Pokaż wiadomość
    Babeczki powiedzcie mi czy spotkałyście się kiedyś z obszytymi klockami? Ja widziałam takie gdzieś w necie. Nigdzie czegoś takiego nie mogę dostać a choruję na nie ogromnie. Myślałam nawet czy nie kupić normalnych drewnianych kloców i dać do obszycia. Powiedzcie, może macie jakieś namiary na takie zabawki. Kreatywne podejście do tematu tez się przyda
    Czy chodzi ci o takie kostki sensoryczne ręcznie szyte ? Ale cokolwiek by nie było wszysko można kupić w internecie A na Allegro sprawdzałaś tam też jest wszystko
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

      A co powiecie na takie cuda?: https://www.facebook.com/Milandiahandmade

      Skomentuj


        #48
        Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

        Uważam, że tego typu lalki - http://www.lalanna.pl/ są dużo bardziej wartościowe niż jakiekolwiek inne. Dzieci nie powinny mieć aż takiego kontaktu ze sztucznością. Nie sądzicie?

        Skomentuj


          #49
          Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

          Przejrzałam obydwa linki i same piękności widze ,te lalki piękne takie z łagodnym wyglądem Nie to co te wymalowane lalki typu Monster Hight a te maskotki również cudowne ,na pewno każde dziecko coś dla siebie by znalazło Moje dzieci uwielbiają pluszaki

          Skomentuj


            #50
            Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

            Monster High czy Equestria girls - okropne te lalki są. Brzydkie i drogie strasznie ! Takie zabawki ręcznie robione, mają to coś, są piękniejsze i często tańsze niż ta chińszczyzna. No, ale cóż. Dzieci ulegają modzie i reklamie mimo wszystko.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

              Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
              Monster High czy Equestria girls - okropne te lalki są. Brzydkie i drogie strasznie ! Takie zabawki ręcznie robione, mają to coś, są piękniejsze i często tańsze niż ta chińszczyzna. No, ale cóż. Dzieci ulegają modzie i reklamie mimo wszystko.
              Właśnie te ręcznie robione lalki mają "TO COŚ W SOBIE " ,na pewno nie jedna dziewczynka ulegnie modzie na inne ale myślę że i te ręcznie robione mają duże wzięcie lalki czy też maskotki

              Skomentuj


                #52
                Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Właśnie te ręcznie robione lalki mają "TO COŚ W SOBIE " ,na pewno nie jedna dziewczynka ulegnie modzie na inne ale myślę że i te ręcznie robione mają duże wzięcie lalki czy też maskotki
                Zgadzam się, są takie oryginalne, piękne, a nie masówka jak inne zabawki. Mają wzięcie bo moja znajoma zajmuje się szyciem i mówi, że ma mnóstwo zamówień teraz popularne stało się szycie wielkich liter, z których powstają imiona dzieci super sprawa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                  Witam

                  Takie lalki ręcznie szyte znalazłam na www.anpaja.pl
                  Są cuuudne

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                    Napisane przez iwonka0404 Pokaż wiadomość
                    Witam

                    Takie lalki ręcznie szyte znalazłam na www.anpaja.pl
                    Są cuuudne

                    Piękne Ja ostatnio z kolei na Legolas.pl dorwałam Smykałkę. Polowałam na nią już od jakiegoś czasu i w końcu się udało. Mam Podusię Króilka Ząbka i Kwiatusie To są też zabawki do zszycia typu DIY http://smykalka.com/

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                      Napisane przez lideczka_15 Pokaż wiadomość
                      Piękne Ja ostatnio z kolei na Legolas.pl dorwałam Smykałkę. Polowałam na nią już od jakiegoś czasu i w końcu się udało. Mam Podusię Króilka Ząbka i Kwiatusie To są też zabawki do zszycia typu DIY http://smykalka.com/
                      lideczka_15 a nie próbowałaś na allegro? Żonka ostatnio zamawiała dla dzieciaków. Przez 2 godziny nie wychodziły z pokoju :P http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-uni-1-1-1120

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                        Napisane przez david-bady Pokaż wiadomość
                        lideczka_15 a nie próbowałaś na allegro? Żonka ostatnio zamawiała dla dzieciaków. Przez 2 godziny nie wychodziły z pokoju :P http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-uni-1-1-1120
                        Ooo dzięki! Faktycznie jakoś nie przyszło mi to do głowy W każdym razie uwielbiam tego typu zabawki i zamierzam zebrać całą kolekcje Smykałki

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                          super pomysł! Ja mam maszynę od dwóch miesięcy bo kupiłam sobie na electro.pl i poza ubraniami dla dzieci nie szyłam jeszcze nic. Pora zabrać się do robboty! ;D

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                            przepiękne misie i cudowna lalka, patrząc na takie projekty tak utalentowanych kobiet mam wrażenie że ja w ogóle nie potrafię szyć chociaż trochę czasu spędziłam przy maszynie

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                              A ja raz z okazji minionych już świąt postanowiłam zrobić coś nie dla dziecka, tylko dla taty i wyszło coś takiego :P może być? A po Lechu Poznań powstała Elsa - to wszystko przez to, że puścili bajkę w TV i w końcu ją obejrzałam :P
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Ręcznie szyte zabawki dla dzieci - polecamy!

                                Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
                                A ja raz z okazji minionych już świąt postanowiłam zrobić coś nie dla dziecka, tylko dla taty i wyszło coś takiego :P może być? A po Lechu Poznań powstała Elsa - to wszystko przez to, że puścili bajkę w TV i w końcu ją obejrzałam :P
                                Justyna- Piękne prace Tata się na pewno ucieszył z taakiego prezentu a Elsa również piękna Siostra ma po rodzinie dużo dziewczynek które za Elsą tak bardzo przepadają więc i dziewczynka obdarowana musiała być równie szczęśliwa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X