Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Najważniejsze że znasz już przyczynę, teraz wiesz jak działać ale tak to mi właśnie na ząbki wyglądało a moja nadal nie ma 3 i 5
    Moja córcia skończyła 9 miesięcy i nadal ma jedynie dolne jedynki i powoli nam zaczyna doskwierać ten brak choćby jedynek na górze, bo Majucha ma problemy z gryzieniem i nie bardzo chce sama jeść

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Dziewczyny podjechałam do tej naszej zaprzyjaźnionej pediatry - osłuchowo czystko, gardełko ładne, rzeczywiście Młoda ma popuchnięte dziąsła - ja Zosi takk nie umiem zaglądnąć do paszczy a pediatra troszku na siłe i ząbki mogą być przyczyną, pediatra powiedziała ze nasz stres ( a mamy ich troszku bo budowa,bo mąż zamyka ważny projekt, startuje w kolejnym przetargu i są nerwy) może też ona czuje, wchodzi tez w etap buntu i moze nie potrafi sobie poradzic do końca z tym wszystkim -stwierdziła ze jest zdrowa i to najważniejsze, teraz Zosia sobie spi a ja zabieram sie za kartkę dla Patrycji Madzi bo czas ucieka
      to kamień z serca, wiesz, że nic poważnego i złego się nie dzieje z córcią. Dobrze, że przypomniałaś mi o kartce. leży w szufladzie, muszę męza jutro na pocztę wygonic
      Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
      Moja córcia skończyła 9 miesięcy i nadal ma jedynie dolne jedynki i powoli nam zaczyna doskwierać ten brak choćby jedynek na górze, bo Majucha ma problemy z gryzieniem i nie bardzo chce sama jeść
      U nas podobnie jest, na dole są, na górze już brak i tylko czekam aż się pojawią, żeby mi zaczęła jeść już w miarę normalnie

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dziewczyny cieszcie się że dzieciaczki mają już ząbki bo mojej Zuzi zaczęły wychodzić jak miała skończone 9 miesięcy i to pojedyńczo a od siostry męża mały ma 14 miesięcy i ma tylko 2 jedynki na dole

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          Dziewczyny cieszcie się że dzieciaczki mają już ząbki bo mojej Zuzi zaczęły wychodzić jak miała skończone 9 miesięcy i to pojedyńczo a od siostry męża mały ma 14 miesięcy i ma tylko 2 jedynki na dole
          o rety no bywa i tak każde dziecko przechodzi inaczej Jak ja już się cieszę że etap ząbków mam już za sobą ale wtedy i tak zawsze coś będzie innego
          majowa mama -dzięki za przepis kiedyś tak spróbuję

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            pewnie, nie ma reguły. nie ma zatem co się stresować ilościa ząbków, w końcu wyjdą, prędzej czy później. A ja dziś przyuważyłam trzeciego, jakoś tach cichcem się pojawił

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
              Moja córcia skończyła 9 miesięcy i nadal ma jedynie dolne jedynki i powoli nam zaczyna doskwierać ten brak choćby jedynek na górze, bo Majucha ma problemy z gryzieniem i nie bardzo chce sama jeść
              oo to rzeczywiście nie za dużo ma tych ząbków, moja pierwszego zeba miała jak miała 5msc i 3 tyg, potem obok drugi sie pojawił i za kilka dni znowu 2 u góry, tak więc jedynki szybko jej powychodziły.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                ajjj z tymi ząbakmi to pod górę ostatnio u tych dzieci. Najwążniejsze, ze z malutka wszytsko dobrze,a z tym okresem buntu to też tak rówżnie z dziećmi jest i mają różne zachowania. Mój od stresu potrafi mieć w moment nawet gorączkę 37.3 i za chwilę już normalną. Dziwne zjawiska

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Cześć Wam :* nadrobiłam Was ale tylko zamelduję się że żyję choć ledwo Mały urządza nam koszmarne noce (to tego robi dużo zielonych kup) więc chyba jak u Was zęby lezą tylko, że ja już nie wyrabiam Mam wirusowe zapalenie spojówek, ropne zapalenie gardła, ciśnienie jak to stwierdził lekarz jak u trupa a w sobotę glut mój tak się w nocy wyrywał i mnie kopał że zrobił mi się zator tak wię trafiłam kumulację...
                  ściskam Was mocno

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Cześć Wam :* nadrobiłam Was ale tylko zamelduję się że żyję choć ledwo Mały urządza nam koszmarne noce (to tego robi dużo zielonych kup) więc chyba jak u Was zęby lezą tylko, że ja już nie wyrabiam Mam wirusowe zapalenie spojówek, ropne zapalenie gardła, ciśnienie jak to stwierdził lekarz jak u trupa a w sobotę glut mój tak się w nocy wyrywał i mnie kopał że zrobił mi się zator tak wię trafiłam kumulację...
                    ściskam Was mocno
                    zdrówka pradip dla Ciebie i Kuby, sił dla Ciebie i trzymajcie sie dzielnie, u nas tez dzis byly trzy kupki wiec Zosi doskwierają ząbki bo paluszkiw buzi co po chwilkę -po południowej drzemce wstała już w lepszym humorku niż rano i szalała w zabawie -zobaczymy jak nocka nam minie

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      pradip i ja zdrówka życzę, oby wszystko się szybko skończyło 27otsifem fajnie, że mała już ma się lepiej bo jak to mówią, szczęśliwe dziecko to szczęśliwa mama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        zobaczymy jak nocka mine - oby lepiej niz poprzednia teraz spi sobie w miare spokojnie i nie wierci sie tak mocno jak ostatnio ale do rana jeszcze dużo czasu

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          pradip - zdrówka dla was Trzymaj się dzielnie Współczuje że tak wszystko na raz :/
                          Justyna - jak tam się Zosieńka dzisiaj czuje ???
                          marzena - mój też tak potrafi mieć gorączkę jak się bardzo zestresuje a potem jak ręką odjął ...

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            czesc Dziewczyny - u nas nocka przespana, bez większego kręcenia i wiercenia - jadła mleczko koło 5 bo głodna była, przed chwilką wstała - teraz poranna toaleta siedzi na nocniczku , na polku u nas słonko więc mi się też więcej chce mam nadzieje, ze bedzie ciepło i ze będziemy mogły spędzić dziś duzo czasu na polku i korzystać z tego słonca

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              Cześć Wam :* nadrobiłam Was ale tylko zamelduję się że żyję choć ledwo Mały urządza nam koszmarne noce (to tego robi dużo zielonych kup) więc chyba jak u Was zęby lezą tylko, że ja już nie wyrabiam Mam wirusowe zapalenie spojówek, ropne zapalenie gardła, ciśnienie jak to stwierdził lekarz jak u trupa a w sobotę glut mój tak się w nocy wyrywał i mnie kopał że zrobił mi się zator tak wię trafiłam kumulację...
                              ściskam Was mocno
                              Trzymaj się tam ciepło, sił dużo! i zdrowiej zdrowiej jak najszybciej! Man nadzieję, że szybko się wykurujesz! I dla synka spokojnej nocy.

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              czesc Dziewczyny - u nas nocka przespana, bez większego kręcenia i wiercenia - jadła mleczko koło 5 bo głodna była, przed chwilką wstała - teraz poranna toaleta siedzi na nocniczku , na polku u nas słonko więc mi się też więcej chce mam nadzieje, ze bedzie ciepło i ze będziemy mogły spędzić dziś duzo czasu na polku i korzystać z tego słonca
                              dobrze, ze u ciebie chociaż lepiej pewnie córcia dziś zadowolona i usmiechnięta wstała

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Patrycja spała lepiej wiec i w lepszym humorku, nie kreciła sie tak starsznie i nie popłakiwała jak ostatnio - a jak odsunęłyśmy rolety i zobaczyła ze słonko jest to pokazywała ze pojdzie na polko ,

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X