Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Zdecydowanie Mielno i hotel unitral. Fajna alternatywa na deszczowe dni - to jest hotel spa, więc jest co robić. Ceny spoko.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      Jeżeli zdecydujesz się jednak aby nie było to Polskie Morze, polecam Ci sprawdzić ofertę firmy globtourist. Posiadają oni w ofercie rejsy żeglarskie, z aktywnym wypoczynkiem nad wodą.
      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:22. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        W tym roku z rodzinką wybieramy się do Łeby. Dzieci uwielbiają morze, zresztą ja też Jest tam mnóstwo atrakcji, więc nudzić się nie będziemy. Pobyt mamy zarezerwowane w ''Pacyfic'' Cicha i spokojna okolica, blisko do morza, pokoje ładne i fajnie wyposażone. Teraz tylko odliczamy dni do wakacji
        Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:23. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Nad morzem byłam jak na razie niestety tylko raz, ale przyłączam się do zachwytów nad Łebą Ma swój niepowtarzalny urok. Myślę, że jak najbardziej można się tam wybrać z dzieckiem, zwłaszcza po to, żeby pochodzić po wydmach. Tylko trzeba uważać, żeby dziecko w tym letnim tłumie turystów nie zniknęło nam z oczu, o co niestety nietrudno... Dlatego ja poważnie zastanawiam się nad zakupem na najbliższy wyjazd takiej opaski do zapięcia na ręce
          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:23. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            Ktoś tu przede mną polecał xxx - ja również dołączam do tych poleceń. Moim zdaniem to jedno z piękniejszych miejsc nad polskim morzem. Można tam wypocząć i rozerwać się. Wspaniałe widoki i krajobrazy.
            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:24. Powód: link

            Skomentuj


              #81
              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Ja polecam wakacje nad morzem w miejscowości Międzyzdroje. Wypoczynek najlepiej zaplanować już wcześniej. Miejscowość ta ma naprawdę wiele do zaoferowania, w każdej porze roku. Na nocleg polecam apartamentowiec Horyzont. Oferuje on atrakcyjne mieszkania do wynajęcia. Wszystkie świetnie wyposażone. Najbardziej kierowane do rodzin z dziećmi.
              Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:25. Powód: link
              Noclegi Grzybowo

              Skomentuj


                #82
                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Napisane przez antono Pokaż wiadomość
                Ja polecam wakacje nad morzem w miejscowości Międzyzdroje. Wypoczynek najlepiej zaplanować już wcześniej. Miejscowość ta ma naprawdę wiele do zaoferowania, w każdej porze roku. Na nocleg polecam apartamentowiec Horyzont. Oferuje on atrakcyjne mieszkania do wynajęcia. Wszystkie świetnie wyposażone. Najbardziej kierowane do rodzin z dziećmi.
                W tamtym roku chcieliśmy się zatrzymać w Międzyzdrojach na 2 nocki jednak własnie noclegi były dosyć dorgie a do apartamentów doliczali nawet po 100 zł za sprzątanie niezależnie od ilości noclegów.
                Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:25. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  Strasznie fajnym miejscem na wypad rodzinny jest Łeba. Byłam tam z moim chrzestnym i z jego rodzinką w poprzednie wakacje. Na prawdę duuużo atrakcji więc wakacje pełne wrażeń, a i z noclegiem nie ma problemów, bo tego pełno na internecie chociażby. Myślę, że znalazłabyś coś dla siebie. To straszne, że ludzie jak dowiedzą się o dziecku to nie pozwalają nocować mój chrzestny jakoś nie miał problemu ze swoimi dzieciakami
                  Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:26. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    Napisane przez miranda_12 Pokaż wiadomość
                    Strasznie fajnym miejscem na wypad rodzinny jest Łeba. Byłam tam z moim chrzestnym i z jego rodzinką w poprzednie wakacje. Na prawdę duuużo atrakcji więc wakacje pełne wrażeń, a i z noclegiem nie ma problemów, bo tego pełno na internecie chociażby . Myślę, że znalazłabyś coś dla siebie. To straszne, że ludzie jak dowiedzą się o dziecku to nie pozwalają nocować mój chrzestny jakoś nie miał problemu ze swoimi dzieciakami
                    Faktycznie Łeba to bardzo fajne miejsce byliśmy tam jakieś 4 lata temu jeszcze zanim synek przyszedł na świat i bardzo nam się podobało
                    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:27. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      Ja teź mogę dorzucić swoją propozycję. Korzystam z wyszukiwarki, która ułatwia znalezienie
                      Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:27. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        begirl, świetne te opaski! Nie słyszałam o takich Bardzo łądnie wyglądają, spodobają się każdemu maluszkowi i faktycznie w razie czego są dane kontaktowe

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          My byliśmy w Tajlandii ponad 2 lata temu Polecono nam rejsy, więc skorzystaliśmy. Jak się okazało to była super decyzja, nie martwisz się o hotel, jedzenie itp. wszystko zorganizowane, a Tajlandia oczywiście zapiera dech Udanych wakacji Wszystkim!
                          Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:28. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            Przy wyborze odpowiedniego zakwaterowania warto korzystać z portali, na których jest możliwość porównania hoteli i cen noclegowych. Ja osobiście korzystałam z portalu Z mężem przejrzeliśmy hotele w miejscowościach, które najbardziej nas interesowały, porównaliśmy ceny i wybraliśmy. Firma zajmująca się turystyką, z długoletnim doświadczeniem, natomiast portal rozwija się, z dnia na dzień przybywają kolejne obiekty. Warto zerknąć, tym bardziej że ceny są atrakcyjne, a hotele sprawdzone przeze firmę.
                            Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:28. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              Maximus Spa, Dziwnówek - polecam. Standard hotelu dobry, do morza niedaleko. Ceny konkurencyjne, szczególnie po sezonie.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                My również jedziemy nad morze w tym roku. Mielismy wprawdzie jakieś plany aby wybrać się może za granicę ale potem przekalkulowaliśmy sobie ceny i wyszło nam,że zdecydowanie bardziej cenowo opłaca się jednak zostać w Polsce. Jedziemy na Hel. Już któryś raz z kolei bo mamy tam nasz ulubiony pensjonat wypoczynkowy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X