Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

hulajnoga trójkołowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hulajnoga trójkołowa

    hej, zastanawiam sie nad kupnem hulajnogi, u mnie w sklepie jest jedna za 80zl, ale jak spojrzałam na Allegro to rozpietosc cenowa jest od 25 do 250 zl takich typowo maluchowych hulajnóg.
    jezeli moglybyscie mi doradzic na co zwrocic uwage albo ktore z doswiadczenia odradzacie.bo dla mnie oprocz tych scootera za 200zl to wszystkie technicznie wydaja sie takie same tylko obrazek inny

    zauwazylam roznice ze jedne maja kalczukowe kola a drugie sylikonowe(myslalam o kalczukach,ale moze lepsze sylikony?)
    teren do jezdzenia to kostka betonowa lub trasy rowerowe wiec raczej rowno. uzytkownik to wyrosniety 2 latek(pozyczal na placu juz hulajnogi dzieci i daje sobie rade)
  •    
       

    #2
    Odp: hulajnoga trójkołowa

    Słyszałam, że bardzo dobre są hulajnogi Mini-Micro. W Decathlonie są po 209zł, na allegro jakieś 50zł drożej + wysyłka.

    O tak to wygląda:

    Skomentuj


      #3
      Odp: hulajnoga trójkołowa

      Ja w zeszłym roku kupiłam taką jak na zdjęciu,synek miał wtedy 2,5 roku dosyć szybko się nauczył jeżdzić,ma kauczukowe kułka,kierownicę można regulować do wysokości dziecka http://www.allegro.pl/item987876760_...komisiada.html
      Last edited by dancio2006; 13-04-2010, 11:00.

      Skomentuj


        #4
        Odp: hulajnoga trójkołowa

        dzieki za odzew

        Skomentuj


          #5
          Odp: hulajnoga trójkołowa

          A czy któraś z Was miała hulajnogę Niewiadów?



          Czytałam pozytywne opinie na jej temat, a cena (48zł) jest dość zachęcająca

          Skomentuj


            #6
            Odp: hulajnoga trójkołowa

            Osobiście jej nie mam, ale jedna dziewczynka, która bawi sie z moją Julką ma taką. I chyba dobrze jej się na niej jeździ. Jest lekka, zwrotna. Jest ok tak mi się wydaje. A ja zdecydowałam się na Kettlera:
            http://www.kupujmarkowe.pl/index.php...t&prod_id=2493
            Jest cieżka, ale Jula ją sobie spokojnie ustawi jak chce. No i jest stabilna, dobrze jej się na niej jeździ.
            Dużym plusem są tak duże koła, przz co dziecku łatwo jest utzrymać równowage.
            To był taki przyspieszony prezent na dzień dziecka.
            Last edited by Nusiakova; 31-05-2010, 13:24.


            Skomentuj


              #7
              Odp: hulajnoga trójkołowa

              Napisane przez Chemical Pokaż wiadomość
              Słyszałam, że bardzo dobre są hulajnogi Mini-Micro. W Decathlonie są po 209zł, na allegro jakieś 50zł drożej + wysyłka.

              O tak to wygląda:
              właśnie szukam tej hulajnogi. Na allegro sprzedają się w sporych ilościach ale cena pod 300zł. Najtaniej z przesyłką gratis znalazłam w sklepie Santre który sprzedaje na Allegro

              Jak Wam (a raczej dzieciom) spisują się te hulajnogi?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: hulajnoga trójkołowa

                Ale za 25 zł to bym chyba nie kupowała hulajnogi...
                ryzyk fizyk za tą cenę

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: hulajnoga trójkołowa

                  ja polecam te hulajnogi,moja starsza córka szybko nauczyła się na niej jeździc a miałam taką najzwyklejszą z allegro za ok.35zł i choc myślałam że nie posłuży nam długo to 2 lata na niej zasuwała i nic się z nią nie działo a była sporo używana

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: hulajnoga trójkołowa

                    Hulajnoga to super sprawa dla każdego malucha
                    akcesoria do komputerów

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: hulajnoga trójkołowa

                      Wszystko zależy od malucha moja córka ma 3 lata i świetnie daje sobie rade na zwykłej z marketu za 39 zł taka srebrna z regulowana kierownicą. Za cene 209 to mozna kupic hulajnoge i rower .Najważniejsze z tego wszystkiego dla mojej Oli jest kolorowy kask i ochraniacze.Pojezdzi chwile i palnie na podwórku w piach i jeszcze jakieś tysiąc dzieci na niej jezdzi.(" Przepani moge pozyczyć?") Bo moim skromnym zdaniem jest to sprzet narazony na zniszczenie i ma słuzyć zabawie a ten wymyślny za 200 to chyba na pokaz.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: hulajnoga trójkołowa

                        A jeśli nie hulajnoga to polecam też rowerek biegowy. Zamówiliśmy dla Szymona taki B-PIP Bardzo solidnie wykonany, lekki i doskonały do zabawy. mój mały dopiero się uczy ale już widze że na wiosne bedzie smigal

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: hulajnoga trójkołowa

                          Czy ktoś może polecić jakąś solidną hulajnogę tego typu? W Micro mini nie podoba mi się to, że nie można regulować wysokości. W Decathlonie widziałam Razor Kixi czy jakoś tak i jest fatalna

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: hulajnoga trójkołowa

                            Mam juz ciut większe dziecko i chętnie bym zainwestowała w taką elektryczną deskorolkę https://www.facebook.com/MantaMultim...7933423262733/ , bo to musi być świetna zabawa nawet dla starszych osób. Co myślicie o Manta Viper? Podoba Wam się? Szkoda, że cena spora, ale podobno warto.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: hulajnoga trójkołowa

                              Taka trójkołowa hulajnoga będzie dobra dla kilkulatka, dla starszego dziecka lepiej wybrać zwykłą, ostatnio popularne są elektryczne, ale są znacznie droższe od zwykłych - tutaj http://www.whizzyride.com/shop/!/e-S...6sort%3Dnormal widziałam całkiem ładne, choć nie można ich u nas kupić. Takie elektryczne hulajnogi nadają się zarówno dla dzieci, jak i nastolatków, widziałam też dorosłych na takich.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X