Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki - hity i kity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    ja też go mam zamiar kupić
    spodobał mi się jak jeszcze w ciązy byłam
    mi tez się ten jeździk chicco podoba, kusi mnie by go kupić, ale nie wiem czy Szymka zainteresuje, ma dopiero 8 miesięcy,
    niby ta 1 funkcja od 9 miesiąca... co myślisz majajula?

    kupiłam dzis na razie żółwia z kulkami fisher price, gra melodie
    więc myślę że mu się spodoba.
    juz sama nie wiem co kupić.
    a widziałyście lub może ktoś ma tamburyn Chicco 2w1? taki jak tu pokazuję?



    http://www.allegro.pl/item489041190_...ryn_65461.html
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
      do jest cos do skakania. dziecko w tym siedzi, jest na sprezynie i moze sobie podskakiwac. zaraz poszukam zdjecia malego jak w tym siedzial. moze uda mi sie tutaj wkleic
      Witam serdecznie.Mam pytanko apropo owej zabawki...czy przyczepia sie ja moze do futryny drzwi?
      Jesli tak ,to u mnie sie ona nie sprawdzila!
      Warto byloby zaznaczyc ze to ( cos) jest swietnym pomyslem do 6 miesiaca. pozniej dziecko jest za sprytne...Nasza corka (gdyby nie poduszki wkolo niej ) obijala by sie o futryny...Pozdrawiam

      Skomentuj


        #33
        pinklady ja ten jeździk mam zamiar kupić na roczek
        wydaje mi się dzieci lubia sie bujać więc napewno sie spodoba

        co do tamburynu to tylko na allegro oglądałam i właściwie dzieci lubia że tak powiem w wszystko walić więc może być to przydatna zabawka


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #34
          ja tez wlasnie mam problem co kupic chrzesnikowi narazie kupilam mu butki.
          co do zabawek to nie mam pojecia, swojej malej chcialabym kupic wlasnie taki chodzik-pchacz.

          co do ulubionej zabawki to ma taka mala pluszowa i trzasznie ja lubi bo moze ja gryzc i wkladac sobie do buzi, co do maty to nie bardzo sie sprawdzila ale moze trzeba dac jej druga szanse. za to sprawdza sie kaczuszka w kuli od fisher-price mala jest nia zachwycona i probuje sie dorwac do kaczuszki
          Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

          — Alighieri Dante

          Skomentuj


            #35
            Napisane przez mamożona Pokaż wiadomość
            Witam serdecznie.Mam pytanko apropo owej zabawki...czy przyczepia sie ja moze do futryny drzwi?
            Jesli tak ,to u mnie sie ona nie sprawdzila!
            Warto byloby zaznaczyc ze to ( cos) jest swietnym pomyslem do 6 miesiaca. pozniej dziecko jest za sprytne...Nasza corka (gdyby nie poduszki wkolo niej ) obijala by sie o futryny...Pozdrawiam
            powiem ci, ze wlasnie sie mylisz. moja znajoma ma cos takiego i to jest przeznaczone raczej dla dzieci ktore juz siedza. to sie przyczepia do haka w suficie. mozesz ustawic rozna wysokosc. jesli dziecko jest niskie opuszczasz nizej i na odwrot. probowalam wlozyc w to malego jak mial 3 miesiace. niestety byl za malutki i rece mu zle wisialy, za bardzo uciskalo, ze az raczki zaczely siniec, od razu wyciagnelam. w tym dziecko moze sobie skakac, jak wkladasz to rozpinasz zamek. pozniej jak zapmiesz to nie ma szans wyjscia z tego.
            moze mialas cos innego. wiem ze jest jeszcze inna wersja tego. tutaj jest drozsza i gorsza. nie dosc ze nie jest tak sztywna jak to (podobno zwykla szmata) to jeszcze zakres kg jest mniejszy.
            pozdrawiam
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #36
              pomozcie

              Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
              patiew to podobnie u mnie.
              mamy zamiar kupic mu cos takiego http://www.fifa.is/item.php?item=499 u znajomej wsadzilam go na chwile na razie tanczyl w tym jak baletnica, a pozniej bedzie sobie skakal
              mam 2letniego syna jest bardzo pogodny i ruchliwy ma duzo aute i tym podobne zabawki doradzcie cos edukacyjnego nie mam pomysłu

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
                do jest cos do skakania. dziecko w tym siedzi, jest na sprezynie i moze sobie podskakiwac. zaraz poszukam zdjecia malego jak w tym siedzial. moze uda mi sie tutaj wkleic
                to jest fajne - nasz malec miał i świetnie sie bawił
                polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez hanka23 Pokaż wiadomość
                  mam 2letniego syna jest bardzo pogodny i ruchliwy ma duzo aute i tym podobne zabawki doradzcie cos edukacyjnego nie mam pomysłu
                  tutaj znajdziesz zabawki dla dzieci od 2 do 3 lat. moze uda ci sie cos wybrac i podobnego w polsce znalezc. http://www.vtechkids.com/browse.cfm?...geTo=3&start=1
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    #39
                    [QUOTE=Basia101;21601]to jest fajne - nasz malec miał i świetnie sie bawił
                    polecam[/Q

                    jak nic sie nie zmieni to bedzie u nas prezent na gwiazdke
                    Jakub 19.05.2008

                    Skomentuj


                      #40
                      hity i kity

                      hity i kity czyli jakie prezenty nam się podobają a jakich nie chciałybyśmy dostać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Lubię dostawać kosmetyki (np perfumy) nie lubię sprzętu kuchennego.

                        Skomentuj


                          #42
                          Polecam tę zabawkę:

                          http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=12&p2=58&o=577

                          Świetnie się bawimy, no i uczymy się kierunków

                          Skomentuj


                            #43
                            ja chciałabym dostać nowy telefon

                            myślę, że najgorszym prezentem są krawaty i skarpety

                            Skomentuj


                              #44
                              ja lubię porcelanowe rzeczy np. filiżanki

                              Skomentuj


                                #45
                                ja wam polecam krzeselko-uczydelko 12-36mscy
                                http://allegro.pl/item495721995_krze...osc_od_ss.html
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X