Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Witam wszystkie mamy
    Dziś otrzymałam paczuszkę z produktami Gerbera , byłam mile zaskoczona.
    Ale to co moja córcia wyprawiała najpierw widząc a potem smakując (na początek deserek do picia ) to nie da się opisać
    Dałam jej jeden deserek do picia i czekałam na reakcję,
    wpierw obejrzała kartonik, a następnie spróbowała łyczek i.... szok
    usłyszałam tylko mmmmmmm pyśne
    nie pozwoliła mi nawet spróbować ale za to pozwoliła się umyć po degustacji
    a było co myć
    córcia jak się napiła to to co zostało znalazło się na twarzy jako maseczka
    no cóż widać jak dzieci podglądają dorosłych
    nie żebym napoje na twarz wylewała ale zdarza się chodzić po domu z maseczką na twarzy
    jutro dalsze eksperymenty z sosikiem
    ja już nie mogę się doczekać jej reakcji i czy jej posmakuje .
    Last edited by andzia-w1; 13-03-2013, 18:53. Powód: nauka wstawiania buźki ;)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      A ja dopiero dziś otrzymałam paczuszkę z produktami Gerber. Jestem pozytywnie zaskoczona od jutra zaczynamy testowanie

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Witam,

        My również w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy paczkę z produktami Gerber Doremi. Kacperek wybiegł z pokoju ,gdy zobaczył że do drzwi zbliża się Pan Kurier ( jak by wiedział że przesyłka jest do niego) zaraz po odebraniu paczki, Mały dokładnie ją obejrzał i postanowił samodzielnie sprawdzić zawartość. Odpakowanie zajęło mu dłuższa chwilę,ale w końcu dostał się do środka a My usłyszeliśmy wesołe westchnięcie "Oooo" , ku radości Kacper zaczął szybko odpakowywać słoiczki z folii i każdy skrupulatnie obejrzał z zewnątrz. Jako Mały konsument na początek wybrał deserek do picia brzoskwinia-jabłko- banan z zewnątrz kolorowy w środku okazał się pyszną niespodzianką, z uwagi na że Kacper nie potrafi pić jeszcze samodzielnie z rurki,przelaliśmy czym prędzej deserek do butelki. Nie minęła chwila i znów usłyszeliśmy krzyk, niestety był to krzyk niezadowolenia naszego dziecka że tak szybko skończyło się coś tak pysznego. Kacper dłuższa chwilę domagał się kolejnej porcji, pewnym czasie zrozumiał że kolejna tak pyszna niespodzianka będzie na pewno jutro Kacper oglądając pusty kartonik cały czas się uśmiechał.
        Z przyjemnością stwierdzam że deserek do picia DOREMI jest pysznym,lekkim dodatkiem do codziennej diety naszego synka. Jako potwierdzenie tych słów przesyłam zdjęcie uśmiechu jaki wywołał na Buzi Kacperka deserek do Picia.
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          wczoraj dostałam paczuszkę byłam zdziwiona ze tak duzo,mój synek jak zobaczyl soczek to az podskoczył z radości ogólnie jest koneserem picia jeszcze jak zobaczył kartonik ze słomką to oczy mu sie zaświeciły .2 wypił odrazu to znak ze mu smakowało. Soczek ma bardzo dobrą konsystencję i smak .dla nikosia taka konsystencja jest dobra poniewaz on ma nawyk naciskania na kartonik, odnosnie kartonika jest kolorowy i zaciekawił mojego syna oczywiscie 100 pytan do ale to dobrze rozwinął jego wyobrażnie

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Witam
            Do nas paczuszka dotarła nienaruszona, chociaż obawiałam się o jej zawartość, znając naszego pocztmajstra...

            Na pierwszy ogień do testów poszedł jeden z soczków (jabłko-banan), który córcia pochłonęła ze skupieniem na twarzy. Była przy tym nad wyraz spokojna- co zdarza się rzadko u tak aktywnego dziecka Wnoszę z tego, że soczek smakował; podpiliśmy później z mężem po łyczku- sama mogłabym pić takie dobradełka

            Testy sosów zacznę w weekend, oczywiście podzielę się naszą opinią

            Pozdrawiamy, mama Ula z Laurką

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Witamy się i my. Piszemy z Rzeszowa gdzie jest fabryka Gerbera a co dziwne przesyłkę dostaliśmy z Włocławka No cóż niezbadane są wyroki....

              Wczoraj dostaliśmy paczuszkę- od jutra zaczynamy testowanie. Jęzorki wprawdzie dzieciakom już od wczoraj wiszą i ślinotok zaawansowany, ale mama gapa nie zauważyła że już można testować. I tym sposobem chodzą wokół tego pudełeczka jak te "liski koło drogi" .

              Jutro się przekonamy czy te produkty w smaku będą tak samo kuszące jak na wygląd, bo synuś raczej wybredny i jak coś nie spasuje to mowy nie ma żeby zjadł. Mam jednak nadzieję, że jednak podpasuje, bo takie gotowe sosy to jak dla mnie świetny pomysł- oszczędziłyby mi trochę już i tak okrojonego przez moją dwójeczkę żywych sreber czasu. O deserki raczej się nie martwię- zwykle owoce w każdej postaci wchodziły, byleby zjeść szybciej niż brat/siostra

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Dzisiaj dotarł zestawik do testowania - mniami , na pierszy wygląd bardzp mniamuśne od jutra zaczynamy degustację i odrazu pochwalimy sie naszą reakcją smakową Sosik z wołowinką przetestuje moja chrześnica bo córusia niestety uczulona na wołowinkę ... bużki i do jutra

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Witam
                  Wczoraj otrzymaliśmy paczkę i jak otworzyłam ją to córka powiedziała łooo ile prezentów dzisiaj po śniadaniu przetestowaliśmy deserek brzoskiwnie,jabłko i banan. Bardzo córce przypadł do gustu, mocno owocowy, słodki, gęsty. Zaczęła się głaskać po brzuszku jutro wypróbujemy sosik brokułowy do makaronu

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Witam! Podobnie jak inne mamy zaczęłam testowanie od deserków. Mój niespełna dwuletni syn pierwszy raz miał do czynienia ze słomką, mimo tego świetnie sobie poradził. Kolorowy kartonik przykuł jego uwagę a smak w pełni zadowolił go. Pojemność kartonika uważam, że jest odpowiednia, podobnie jak konsystencja.
                    Dziś nadeszła kolej na spróbowanie obiadku.Wybraliśmy sosik pomidorowy z kurczakiem i papryką. Pachnie zachęcająco, ma odpowiednią konsystencję. Pojemność słoiczka odpowiednia, mój łasuch najadł się do syta. Nie dodawałam soli jedynie ryż.
                    Jutro w planie sosik brokułowo-serowy.
                    Dziekujemy za możliwość testowania tych specjałów.

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Wczoraj przyszła do nas paczka i od razu Dzieci wzięły się za degustację. Córka zabrała się za deserki owocowe i mimo, że Syn niedługo skończy 6 lat z ochotą i wielkim apetytem podpijał Siostrze co chwilę. Dwa kartoniki od razu zniknęły a dzisiaj kolejny na śniadanie zanim wyszliśmy. Ocena końcowa deserków: Strzał w dziesiątkę a Dzieciaki zadowolone ze szczęśliwymi brzuszkami. Produkt świetnie nadaję się również na dłuższą wycieczkę czy wizytę u znajomych gdy nie mamy pewności czy ich menu podpadnie Dziecku do gustu Niedługo Córka weźmie się za obiadki.Zobaczymy czy test będzie miał pomyślny ciąg dalszy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witamy wszystkich ze Świdnicy Ja i mój mały Franio. Wczoraj zostałam bardzo mile zaskoczona kiedy wróciłam z pracy i czekała zaadresowana do mnie paczka. Wprawdzie zaadresowana do mnie ale jej zawartość należy do mojego małego testera Po doświadczeniach z moim starszym synkiem zawsze sceptycznie podchodziłam do zakupu wszelakich soczków, deserków i bidonów z rurką, gdyż za nic w świecie nie umiał pić przez rurkę. Kiedy wczoraj zobaczyłam te deserki pojawiła się od razu myśl: "to będziemy przelewać do niekapka", ale zostałam po raz drugi jeszcze milej zaskoczona gdy Franio zassał te rurkę i z takim mega skupieniem na twarzy "wyssał" deserek do dna. A kiedy kończył i usłyszał dźwięk siorbania to dopiero był ubaw. Żałuję jednego, że tego nie uwieczniłam. I jedno wiem na pewno, że deserki do picia DOREMI będą gościły w menu mojego Frania codziennie

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Witamy! Mam na imię Kamila, a mój synek Ksawery i za kilka dni skończy 2 latka. Testowanie to dla nas ogromna przyjemność. Na początek jeszcze raz bardzo dziękujemy za możliwość spróbowania nowych, cudownych smaków od Gerbera Ostatnio panuje grypa żołądkowa. Niestety dopadła ona także moje dziecko. Na trzeci dzień Ksawuś czuł się lepiej i pora była podać mu jakieś zdrowe i pożywne jedzonko. Staram się uczyć go jeść różnych rzeczy i smakować co się da, aby potem nie było problemu z niejadkiem (Mama tak samo mnie uczyła) W południe gotowałam dla niego delikatny obiadek, który smakował mu wiele razy, lecz przez tę grypę wczoraj wyjątkowo nie chciał zjeść nic. Postanowiłam więc zrobić mu makaronik z nowym "Sosikiem brokułowo - serowym z indykiem" Malutki był bardzo zadowolony i zjadł dzienną swoją porcję ze smakiem. Doskonale firma Gerber wie, jak wtedy cieszą się mamusie, gdy ich dzieciątka jedzą ładnie obiadki! Nieco później po obiadku otworzyłam mu "DoReMi Deserek do picia brzoskwinia, jabłuszko i banan" Byłam zadowolona, że ten smak również przypadł Ksawusiowi do gustu i wypił cały. Dzisiaj dokończył obiadzik a także otworzyłam mu drugi smak deserku -jabłko, banan, mango i ananas. Chłopczyk wypił trochę. Z mojego doświadczenia wiem, że nie przepada on za smakami tak egzotycznymi, lecz ja smakując odrobinę stwierdzam, że to tylko "błąd fabryczny" mojego dzieciątka Nie poradzę nic na to, że on nie przepada, jednak firmę Nestle Gerber DoReMi i tak muszę pochwalić, gdyż produkty mają wyśmienite. Grypę żołądkową mamy już za sobą. Jutro ciąg dalszy testowania Sosów do dań i już wiem, że nie zawiodę się! To cudowne, że Państwo dali mi taką możliwość. Serdecznie Pozdrawiamy! ;]
                          Last edited by eska3; 14-03-2013, 17:27.

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Witam, wczoraj otrzymaliśmy paczkę, moja 3 letnia córka po rozpakowaniu jej od razu zaczęła testować, najpierw zażyczyła sobie jak ona mówi "zupkę misiową", wytłumaczyłam że to jest sosik i mogę podać jej z kaszą, akurat miałam na obiad pęczak, normalnie by wybrzydzała przy jedzeniu, bo jest strasznym niejadkiem, ale tym razem zjadła wszystko, dzisiaj ugotowałam kaszę gryczaną, której wcześniej ona nawet nie chciała tknąć, i polałam resztą, z otwartego poprzednio słoiczka i tym razem zjadła, jestem tym faktem zachwycona ponieważ mam sposób na niejadka, chcę jeszcze wypróbować sosik z makaronem, ryżem, i ziemniakami, o deserkach już nie wspominam, ponieważ już je skończyła, ale to było do przewidzenia bo mała lubi takie słodkie deserki. Polecam wszystkim mamom, sosik,i na szybki i smaczny obiad, sama będę korzystać i to często.

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witamy jestem mama 14 miesiecznego sebastianka dostalismy przesylke i testujemy soczek a wsumie deserek jest pyszny gesty niestety moj synek nie umie pic ze slomki pije z niekapka i sie oblizuje he he .jutro testujemy sosik brokulowo-serowydobranoc

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Witam.Jestem Mamą 13-nego łobuziaka Krystianka.Jesteśmy z Łodzi.Dziekujemy bardzo za paczuszkę.Mały dzisiaj wypił soczek co o dziwo mu smakował bardzo.Nie umie jeszcze pić ze słomki to przelałam mu do nie kapka.Ja tez troszke skosztowałam soczku.Soczek gesty bardzo dobry,czuć smak owoców.Jutro bedziemy próbować sosików

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X