Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla faceta na 40 urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

    Ja proponowałabym kupić jakiś porządny zegarek. Tylko dobrze byłoby, aby cechował się wysoka jakością wykonania. Niech będzie dobrej firmy... Jeśli miałbym polecić Ci którykolwiek z nich z pewnością byłby nim jeden z zegarków dostępny w ofercie firmy xxx
    Last edited by disne; 16-07-2020, 19:59. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

      Mój niedługo już 40letni mąż jest pasjonatem nowinek technologicznych i wszelkiego rodzaju elektroniki. Długo myślałam nad tym co kupić mu w prezencie urodzinowym i po konsultacjach z rodziną i jego kolegami zdecydowałam sie na drona z tej oferty xxx . Mąż był mega zadowolony z prezentu
      Last edited by disne; 16-07-2020, 20:00. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

        Według mnie, świetnie sprawdziłby się zegarek. Ja dla siebie zakupiłem tutaj https://imarkt.pl/Zegarki-Meskie-Jordan-Kerr-c1390 , jestem pewien, że i Twój facet będzie zadowolony

        Skomentuj


          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

          Dojrzali mężczyźni docenią elegancki bukiet. xxx ma fajne kompozycje i dowożą nawet w weekendy, możesz dorzucić np. merci i super prezent gotowy

          Pozdrawiam
          Last edited by disne; 16-07-2020, 19:57. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

            Mój tez niedługo kończy 40 lat. Interesuje sie psychologia, gromadzi kolekcje ksiązkowe i zbiera znaczki pocztowe. Wiedząc to wiem, co mojemu kochanemu kupic. Pomysl podobnie.
            Domex - Twój sklep i montażysta bram, okien i drzwi na terenie Pruszcza Gdańskiego

            Skomentuj


              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

              To bedzie super eskapada!

              Skomentuj


                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                Patrzcie dziewczyny, co znalazlam! xxx - komplet kosmetykow samochodowych+praktyczna torba, w ktorej mozna je upchnac, aby facet jak to facet - nie pogubil zaraz. Prezent wg mnie super - dla obu stron. I nasz M bedzie sobie w spokoju pucowac reflektorki swojego ukochanego auta, a my bedziemy miec spokoj od niego, a po drugie - w koncu bedziemy wozone czystym samochodem! Co o tym myslicie?
                Last edited by disne; 16-07-2020, 19:58. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                  Mój mężczyzna jest wielkim smakoszem i miłośnikiem szampana, więc w prezencie na urodziny postanowiłam zrobić mu imprezę w warszawskim Bubbles Bar. Nie ma to jak miła atmosfera tego lokalu, wyśmienita kuchnia i dobrej jakości bąbelki. Wszyscy goście wraz z jubilatem wyjątkowo miło spędzili chwile w tej prestiżowej restauracji. Muszę jeszcze napomknąć, że dobrze rezerwować u nich stolik przez TripadVisor, gdyż kieliszek bąbelków jest wówczas extra.

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                    Fajnym pomysłem są laptopy poleasingowe super fajne sprzęty w bardzo niskich cenach.

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                      Ostatnio na profilu Anki Dziedzic widziałam nowy kod promocyjny na sportowe zegarki Suunto 9 w Zegarowni To może być fajny prezent dla mężczyzny, oczywiście o ile lubi gadżety i coś tam ćwiczy W razie czego podaje kod "anka9", a tutaj link do zegarka --> xxx
                      Last edited by disne; 16-07-2020, 19:58. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                        Statuetka 3d to jak dla mnie idealny pomysł na prezent. Sama dostałam taką na 40 urodziny i do dziś jest mi miło jak na nią patrze. Skutecznie dobrany grawer na szkle, ma coś takiego w sobie co zawsze wywołuje uśmiech.

                        Super stronka na której zamawiałam statuetkę dla szwagra to:xxx

                        Multum wzorów do wyboru i szybka realizacja.

                        To mój pomysł na prezent
                        Last edited by disne; 16-07-2020, 19:58. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                          Fajnym pomysłem na prezent, na 40 urodziny jest fotoksiążka Możesz zaprojektować ją np. z zabawnych zdjęć z dzieciństwa Koniecznie sprawdź inspirację Printu xxx
                          Last edited by disne; 16-07-2020, 19:58. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                            Kultowe xxx koszulki z nadrukiem męskie[/URL] to moim zdaniem może być strzał w 10 Nadrukujesz życzenia i wielką 40-stke i pamiątka zajefajna.
                            Last edited by disne; 16-07-2020, 19:58. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                              Ja kupiłam ostatnio tacie taki drobiazg:xxx. Niby pierdółka, ale tata ma go zawsze przy sobie i mu o mnie przypomina.
                              Last edited by disne; 16-07-2020, 19:56. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent dla faceta na 40 urodziny

                                A ja sobie myślę, że najfajniejszy pomysł na prezent dla faceta na 40 urodziny widziałam tu xxx Nietypowy, szalony, ekstremalny i z adrenaliną, czyli podarunek na 40 dla mężczyzny jak marzenie.
                                Last edited by disne; 16-07-2020, 19:56. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X