Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

krople do oczu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    krople do oczu

    Przez cztery dni mam, dwa razy dziennie, zakraplać synowi oczy. Trudno mi sobie wyobrazić jak to robić. Syn ma dwa lata, ma swoje zdanie, podejrzewam, że będzie się buntować, bo to nie będzie przyjemne.



    Czy ktoś podawał dwulatkowi krople do oczu? Jakie macie sposoby, by skutecznie zakropić?

  •    
       

    #2
    Odp: krople do oczu

    Mój 2letni synek również się buntuje przed takimi zabiegami. Najlepiej czymś wtedy zająć dziecko, dać Mu coś w rączkę. Podejrzewam, że niestety nie obejdzie się bez fali protestu. Dzieci w tym wieku generalnie są na "nie"


    Skomentuj


      #3
      Odp: krople do oczu

      Pierwsze podanie kropli mamy za sobą i był bunt... Ale zaangażowałam też męża, którzy trzymał i zajmował syna w czasie gdy ja podawałam kropelki do oczu. Jakoś poszło, ale nie było rewelacji i spokoju. Fajne było to, że mały chciał, bym krople podała nie jemu lecz jego siostrze

      Skomentuj


        #4
        Odp: krople do oczu

        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
        Pierwsze podanie kropli mamy za sobą i był bunt... Ale zaangażowałam też męża, którzy trzymał i zajmował syna w czasie gdy ja podawałam kropelki do oczu. Jakoś poszło, ale nie było rewelacji i spokoju. Fajne było to, że mały chciał, bym krople podała nie jemu lecz jego siostrze
        Całkiem normalne że dziecko sie buntuje. Trzeba niestety użyć jakiegoś sposobu,a nie jest to łatwe.




        Skomentuj


          #5
          Odp: krople do oczu

          Dasz radę, dzieci się wprawdzie wiercą, ale musisz je przytrzymać i zaaplikować mu krople. To bardzo pomaga. Może uda ci sie w jakis sposób odwrócić jego uwagę. O pczy warto dbac, bo na starość będziesz musiała kupować pomoce optyczne dla niedowidzących, a swoją drogą to jest duzy wybór takich rzeczy: http://optyk-gliwice.pl/oferta_pryzmat/pomoce_optyczne/

          Skomentuj


            #6
            Odp: krople do oczu

            nie ma dziecka które uwielbia takie sytuacje. Każde z dzieci tego nie lubi. gdy mojemu zakroplic chcę to jest walka

            Skomentuj

                   
            Working...
            X