Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

    Racja te drewniane są fajne, no i na pewno bardziej wytrzymałe niz te plastikowe. My nie mamy ogrodu więc kupiłam Majce plastikowy i rozłożyłam go w pokoju, na początku sie bawiła, a teraz chyba się jej trochę znudził, ale wierzę że jeszcze będzie się w nim bawić.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

      u nas w domu udało mi się zrobić z kartonu mała spokojnie do niego wchodzi i się w nim bawi w dodatku można go dekorować kredkami czy farbami, polecam, fajna zabawa kreatywna dla rodziców i dziecka

      Skomentuj


        #33
        Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

        Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
        u nas w domu udało mi się zrobić z kartonu mała spokojnie do niego wchodzi i się w nim bawi w dodatku można go dekorować kredkami czy farbami, polecam, fajna zabawa kreatywna dla rodziców i dziecka
        taki własny stworzony z dziećmi to ogromna frajda Ja też poluję na takie duże paczki Ileż to czasu dziecko potrafi spędzić nad taką zabawą w konstruowanie domku a potem jeszcze na zabawie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

          Zapytaj o przekładki na palety są ogromne łatwo wycina się kształty za pomocą niewielkiego nożyka do obierania ziemniaków

          Skomentuj


            #35
            Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Zapytaj o przekładki na palety są ogromne łatwo wycina się kształty za pomocą niewielkiego nożyka do obierania ziemniaków
            oo no proszę bo tak się właśnie zastanawiałam skąd wziąć taki duzy karton, muszę zapamietać bo w prawdzie mamy ten kupiony domek, lae nigdy nie wiadomo czy dla zabawy tak jak pisze Lara nie warto zrobić tez własnoręcznie

            Skomentuj


              #36
              Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              oo no proszę bo tak się właśnie zastanawiałam skąd wziąć taki duzy karton, muszę zapamietać bo w prawdzie mamy ten kupiony domek, lae nigdy nie wiadomo czy dla zabawy tak jak pisze Lara nie warto zrobić tez własnoręcznie
              Mi udało się zrobić wielkości gdzie. 2 dzieci się zmieściły, zawsze można go potem fajnie pomalować lub koleić

              Skomentuj


                #37
                Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                Mi udało się zrobić wielkości gdzie. 2 dzieci się zmieściły, zawsze można go potem fajnie pomalować lub koleić
                Pomysł żeby go tapeta obkleić tak jak wcześniej pisałaś mi sie podoba Jak się dwójka mieści to faktycznie pokaźnych rozmiarów

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                  oj duży duży, jak to teść powiedział jak buda dla psa
                  Tapetą można ale i wycinankami, u nas poszły farby plakatowe można fajnie go wymalować

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                    A co do palet to kiedyś na necie widziałam cuda z palet jakie domki i nie tylko można robić a ze u nas dużo palet to mówiłam mężowi ale twierdzi że jednak do tego potrzebne są nowe najlepiej nieużywane bo takie się nie nadają Ale efekty są super

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                      Nowe palety nie są wcale drogie. W skupach można kupić. I faktycznie wyglądają o wiele lepiej niż używane.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                        Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
                        Nowe palety nie są wcale drogie. W skupach można kupić. I faktycznie wyglądają o wiele lepiej niż używane.
                        nawet nie wiem jak to cenowo wygląda ale zawsze to i taniej wyniesie niz taki aby z drewna zrobić czy kupić

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                          Laraa z buowy nie macie palet - bo mozna oszlifowac deski i wygladaja ladnie tylkojak sie maluje to przynajmniej 3 warstwy lakieru bo takie drzewo paletowe chlonie lakier

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            Laraa z buowy nie macie palet - bo mozna oszlifowac deski i wygladaja ladnie tylkojak sie maluje to przynajmniej 3 warstwy lakieru bo takie drzewo paletowe chlonie lakier
                            Właśnie mamy dużo palet ale mąż twierdzi że się nie nadają bo takie stare Chociaż moim zdaniem coś ładniejszego by się odłożyło a i by sie dokupiło i dało by się radę zrobić Mąż teraz zawalony pracą bo i tak ma opóźnienia więc teraz i tak by nie zrobił ale nawet jabyśmy się np w jesieni za to zabrali to też by było
                            Tylko męża zmotywować do pracy

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                              Larahttp://anibarpiomar.blogspot.com/201...-diy.html#more tutaj na blogu jest fajne diy z palet - i palety w początkowym stanie nie wyglądaja na jakies szczegolnie nowe, my tez odkladamy co ladniejsze palety moze cos sie z nich zrobi, a ja odbiegne od tematu jak zdrowko męża?

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Domek dla dziecka w ogrodzie (szukam projektu)

                                Super to wygląda ! A mąż wczoraj już wyszedł z domu ale przez tą chorobę nie pali i trochę nerwowy jest nie chcę krakać ale mam nadzieję że przez to rzuci nałóg A nerwy jego jakoś zniesiemy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X