Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    Rzadko na ogół oglądam tv , ale miałam dwa razy okazję obejrzeć ten program i przyznam szczerze, że może jak bym miała czas to bym i go częściej obejrzała. Można również wielku ciekawych rzeczy się w nim dowiedziec, między innymi co na jakiej półce poiwnno znajodwać się w lodówce. W życiu nie myślałam, ze ma to aż takie znaczenie, ale teraz myśląc faktycznie zapach jedzenia nie przechodzi na inne układając prawidłowo.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Program dostarcza nam marnej rozrywki w moim mniemaniu. Rad tam jest nie wiele, jedynie może mobilizuje uczestniczki programu do generalnego porządku.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        To moze akurat miałam fart że trafiłam na odcinek z fajnymi radami Bo ja oglądałam aż 1 Ale uważam że jest też dużo robione pod publike, no ludzie kondony na stole ? W łazience syf gorszy niż w piwincy.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          Ja nie twierdzę że w programie nie ma rad bo są ale jest ich jak na lekarstwo (bardzo mało)
          a oglądanie bałaganu u kogoś w domu dla mnie nie jest jakąś super rozrywką

          Skomentuj


            #65
            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Ten przesadzony bałagan :/ Widać że takie pozorowane wszystko

            Skomentuj


              #66
              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Ja też nie lubie patrzeć na czyjś nieład. Sama mam dwójke dzieci, ale jeszcze nigdy przy nich moja chata tak nie wyglądała jak u Tych co mają nawet po tym 1 dziecku.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                Ja też przy dwójce dzieci też nie mam takiego bałaganu Szczególnie w kuchni zresztą wstydziłabym się taką brudną kuchnię mieć

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  W takich domach, mieszkaniach tak naprawdę nie dałoby się funkcjonować, tym bardziej mając dzieci. Program pod ustawkę, jak większość tych programów, robią casting i ustawiają co i jak .

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                    W takich domach, mieszkaniach tak naprawdę nie dałoby się funkcjonować, tym bardziej mając dzieci. Program pod ustawkę, jak większość tych programów, robią casting i ustawiają co i jak .
                    Dokładnie tak jest, bo przecież jak można żyć w takim syfie?

                    Ja to ogólnie mam problem ze sobą. Jestem straszna pedanciarą.
                    Do mojego auta trzeba wchodzić...albo na boso, albo mieć ściereczkę albo w najgorszym wypadku, porządnie wytrzepać buty i to się sprawdziło. Dom...lśni!
                    Kocham czystość, ale nie tak, że wszystko jest sterylne czy jakoś tak, jest po prostu czysto.
                    Ludzie mi już nie raz mówili, dziewczyno, Ty się zabijesz jak dziecko przyjdzie na świat...no cóż, początki będą ciężkie, a później zacznę dziecko uczyć czystości, tak jak nauczyłam męża i też szoruje mieszkanko na błysk jak ja padam na ryj

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                      Dokładnie tak jest, bo przecież jak można żyć w takim syfie?

                      Ja to ogólnie mam problem ze sobą. Jestem straszna pedanciarą.
                      Do mojego auta trzeba wchodzić...albo na boso, albo mieć ściereczkę albo w najgorszym wypadku, porządnie wytrzepać buty i to się sprawdziło. Dom...lśni!
                      Kocham czystość, ale nie tak, że wszystko jest sterylne czy jakoś tak, jest po prostu czysto.
                      Ludzie mi już nie raz mówili, dziewczyno, Ty się zabijesz jak dziecko przyjdzie na świat...no cóż, początki będą ciężkie, a później zacznę dziecko uczyć czystości, tak jak nauczyłam męża i też szoruje mieszkanko na błysk jak ja padam na ryj
                      Dziecka tak szybko nie nauczysz zobaczysz jak będziesz musiała się podporządkować gdy maluch wszystko zacznie ustawiać pod siebie pominę fakt że wszystko co mogłoby stanowić niebezpieczeństwo będziesz musiała pochować albo się tego wyzbyć na czas poznawania przez Malucha Lubie czystość, czasem potrafiłam być jak podły pedant ale mieszkanie na studiach z różnymi ludzmi nauczyło mnie do tematu porządków trochę innego luzniejszego podejścia. Więc Ciebie dziecko może też tego nauczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Przy dzieciach to ciężko utrzymać taki lśniący dom Sprzątam na bieżąco a i tak tak się nie da Mała córeczka bardzo mi lubi pomagać a jak dzieci zaczną mi pomagać to sprzątanie trwa dwa razy dłużej

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Przy dzieciach to ciężko utrzymać taki lśniący dom Sprzątam na bieżąco a i tak tak się nie da Mała córeczka bardzo mi lubi pomagać a jak dzieci zaczną mi pomagać to sprzątanie trwa dwa razy dłużej
                          dwa razy dłużej, ale za to dzieci jakie zadowolone

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            Kiedyś usłyszałam Sprzątać z dziećmi to jakby Myć zęby i jeść cukierka

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Ja mogę jedyne co ponarzekać na to, że kryszynki można znaleźć Młody weźmie bułkę i chodzi z nią po domu. Ciężko go oduczyć tego, wolałabym by w kuchni się najadł no ale jak to dziecko. Ale porządek ogólnie mam, że jak przychodzą niespodziewani goście to są zaskoczeni że dwójka dzieci a porządek jest i czysto i zero plam na ścianach Chodziłam do jednej znajomej np to mnie przeraząło nawet gorszy brud miała niż w tym że programie. 1 dziecko i 4 osoby dorosłe + w domu 1 kot i 2 psy - 1 pies mógł robić siku i kupy w domu - ohyda po prostu. Dlatego przestałam tam chodzić ... Brzydze sie tego i tyle... I ta osoba akurat idealnie by się nadala do tego programu

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                Psie kupy i szczyny w domu? No to już jest mega przegięcie...Boże ile tam musi być zarazków i w ogóle nawet nie chce mi się myśleć, że dzieci chodzą koło tych gówien, mam nadzieję, że nie raczkują, oooo brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X