Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Metody naturalne czy antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Sikornik widac nie dla wszystkich takie proste.Niektorym sie bardzo spieszy, wola dostac "indywidualna porade" i gdzies maja porzadek na forum. Coz ...

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      no tak nie wszyscy siedza na zwolnieniach i maja czas na czytanie 40 czy 600 stron az w koncu cos znajda. ALE COZ DZIEKUJE ZA RADY!
      TRUBADURZY

      Skomentuj


        #93
        Milo bylo Was poznac
        TRUBADURZY

        Skomentuj


          #94
          Napisane przez zielinscy Pokaż wiadomość
          no tak nie wszyscy siedza na zwolnieniach i maja czas na czytanie 40 czy 600 stron az w koncu cos znajda. ALE COZ DZIEKUJE ZA RADY!
          nie, nie, nie to tak nie działa moja droga
          wpisujesz w wyszukiwarke nazwe tych tabsów jak nie ma to pytasz na antykoncepcji i idziesz robić swoje, potem wracasz wieczorem i czytasz cóż to ciekawego panienki oraz panie napisały na ów temat

          nie wszystkie siedza na zwolnieniach, oj nie wszystkie

          również było miło poznać

          Skomentuj


            #95
            jezu dziewczyny po co na kogos jedziecie bo zalozyl watek o tym co juz kiedys bylo nie rozumiem co to za problem naprawde mi by sie nie chcialo szukac jakiegos bog wie jakiego starego watku wolalabym zalozyc nowy bo np znajdzie sie osoba ktora powie cos wiecej na dany temat niz bylo na starym watku jak wam sie to tak nie podoba to w ogole na to nie patrzcie i nie wchodzcie na takie watki no chyba ze wam sprawi jakia przsyjemnas takie cos




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              #96
              No jasne ze sprawia nam to przyjemnosc, tylko zcekamy az taki ktos sie pojawi by sie na niego rzucic z pazurami

              Sloneczko8 znasz zasady panujace na forum ? Po kiego grzyba zakladac setki takich samych tematow ?Bałagan miejscie sobie w domu - ale tu uszanujcie czyjac prace. Jest wyszukiwarka wiec nie trzeba przeszukiwac "recznie" calego forum, a kazdy stary watek mozna odswiezyc ale do tego widac trzeba ciut checi i rozumu.Bo co innego jak ktos przegapi watek, napisze nowy i przeprosi a co innego jak ktos jawnie sie przyznaje do swojego lenistwa i domaga sie wiedzy podanej na srebrnej tacy.

              "jak wam sie to tak nie podoba to w ogole na to nie patrzcie i nie wchodzcie na takie watki"
              Jak Ci sie nie podoba ze to komentujemy to nie patrz i nie wchodz na takie watki ... i co miło Ci teraz ?
              Last edited by antalis; 30-07-2009, 10:40. Powód: literowki

              Skomentuj


                #97
                nie o to chodzi że sie czepiam czy nad kimś pastwię
                po prostu na tym forum administrator leci se w kulki i jest mega burdel
                słuchaj jak każda by zaczęła sie pytać o swoje tabletki anty to powstałoby 20 wątków i zrobiłoby sie forum ginekologiczne...
                a korzystanie z wyszukiwarki jest na mamacafe bardzo proste, poza tym odsyła do watków w których o problemie sie pisało a nie dotyczy on jego bezpośrednio więc są różne punkty widzenia, ale niektórym sie po prostu nie chce i tyle

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  brak slow az mi sie nie chce dyskutowac i jaki znowu balagan ci chodzi jest kilka podobnych watkow i sprawia ci to wielki problem?? ja osobiscie nie zwracam na takie cos uwagi ale masz racje mozna odswiezyc watek poprostu nie rozumiem czemu tak wam to przeszkadza moze mi powiesz?? az tak was to irytuje??




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    #99
                    no to napewno ze nie wszystkim sie chce moze dla nich tak jest proscie zalozyc nowy watek i tyle dowiedziec sie co sie chce i skonczyc temat, nie wiem bo jesli ja chce sie czegos dowiedziec to poprostu pytam na ze tak powiem moim watku i tyle no sa ludzie i ludziska ale nie robcie z tego takiej afery moze nie kazdy jest obeznany z tym forym albo poprostu nie pomyslal ze mozna poszukac




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Nas dublowanie tematow irytuje tak samo jak Ciebie zwracanie na to uwagi z tym ze my mamy mala przewage - na jakim forum bys nie była zawsze panuje tam zasada ze NIE DUBLUJEMY WATKOW zwłaszcza z własnej glupoty i lenistwa a ta zasada jest jedna z powszechnie przyjmowanych zasad postępowania odnoszących się do wszystkich użytkowników.Ten burdel to nie nasza wina ale osob ktorym sie nie chce korzystac w wyszukiwarki no i administracji ktora niezbyt czesto ( delikatnie mowiac ) robi tu porzadki choc juz pare dubli zniknelo.

                      Co do 2 Twego postu - jak komus sie nie chce to niech idzie gdzie indziej bo nam sie bedzie chcialo go upomniec.Wszyscy by chcieli po najmniejszej lini oporu ale jak ktos tak bardzo potrzebuej indywidualnej opinii to niech sobie np do lekarza prywatnie idzie a nie grzymoli bez sensu na forum. Zasady to zasady a jesli sie ich nie akceptuje to takim mozna jedynie podziekowac za "wspolprace". Na innych forach za duble sa bany ...
                      Last edited by antalis; 30-07-2009, 10:54.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale nie mozna chociaz milo to zalatwic zwrocic uwage ?? bo zauwazylam ze ty to chyba do delikatnych nie nalezysz (co nie znaczy ze to zle) nie wiem moze to ja sie za mila zrobilam ale wydaje mi sie ostatnio ze ludzie nawzajem sie strasznie nie uprzejmi dla siebie zrobili i to z byle powodu




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Czy zalatwia sie milo czy nie najczesciej odzew jest taki sam - pyskowka i foch a wierz mi ze po raz milionowy juz nie chce sie byc milusim zwłaszzca kiedy sie okazuje ( jak w tym przypadku ) ze panienka potrzebowala szybkiego info i tylko po to sie tu zalogowala a jak nie dostala odp to zaczela byc nie mila.I tacy wlasnie sa najgorsi - nie chce im sie poszperac w necie - loguja sie na forum olewajac wszelkie panujace zasady, rozpetuja burze a potem sajonara.

                          Skomentuj


                            no tak w sumie prawda dlaczego ma sie byc milym jak ktos dla nas taki nie jest




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              ja też należę do osób lubiących ład i porządek więc podpisuję się pod
                              dziewczynami.

                              Sloneczko8 dla Ciebie może to nie jest problem, ale dla dziewczyn udzielających się w wielu watkach jest to problem bo ciężko jest pisać to samo w 100 różnych miejscach, potem się nie pamięta, w którym konkretnie wątku się pisało.
                              A stwierdzenie "że jak się komuś nie podoba to niech nie zagląda do wątku" jest o tyle śmieszne, że jak sama widzisz nikt na ten post nie odpisał. Prawda jest taka, że dziewczyny które się najbardziej o to oburzają siedzą na wątek rówieśniczych.
                              Po drugie Zielińscy chyba ogólnie nie tyle co nie zna zasad co nawet prawa, gdyż założyła drugi wątek, w którym proponuje sprzedaż tabletek, a jak powszechnie wiadomo nie wolno umieszczać ogłoszeń o sprzedaży leków jakichkolwiek a szczególnie na receptę.
                              Uważam, że na takie coś należy zwracać uwagę jak i na dublujące się wątki.
                              Tylko ogólnie wśród społeczeństwa panuje przeświadczenie, że jak się komuś zwróci uwagę to jest się złym - bo jakim w ogóle prawem??
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                a gdzie ona tu niby sprzedaje tabletki?? chyba ze na innym watku... a zwracac uwaga pewnie ze mozna ale mozna to robic troche grzeczniej




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X