Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie afrodyzjaki polecacie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

    Napisane przez wioletta11 Pokaż wiadomość
    Przyjmuję obecnie tabletki antykoncepcyjne ale powodują u mnie obniżenie libido... Nie chcę stosować prezerwatyw bo mam już dwoje dzieci i to dla mnie jest wystarczająco.

    Tabletki zmieniałam już ...2 razy i po prostu moja pani ginekolog powiedziala mi,że tak reaguję. Czy tabsy na libido dzialają? Myślicie. że warto jest sobie coś takiego kupić ? I wyprobować>
    Różnie. Niektóre działają, niektóre nie. Musiałabyć sama przetestować. Nie polecam ze swojej strony tych najbardizej reklamowanych w tv bo często są przereklamowane i nie mają takiego dobrego działania. Jeśli chcesz sobie jakieś kupić to te mniej rozreklamowane. Dobre są na przykład libido therapy. Ziolowy środek, kilka koleżanek mi poleciło, postanowiłam sama sprobować i jestem miło zaskoczona.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

      Napisane przez karolajnn Pokaż wiadomość
      Różnie. Niektóre działają, niektóre nie. Musiałabyć sama przetestować. Nie polecam ze swojej strony tych najbardizej reklamowanych w tv bo często są przereklamowane i nie mają takiego dobrego działania. Jeśli chcesz sobie jakieś kupić to te mniej rozreklamowane. Dobre są na przykład libido therapy. Ziolowy środek, kilka koleżanek mi poleciło, postanowiłam sama sprobować i jestem miło zaskoczona.
      Gdzie kupowałaś? W aptece dostanę? Poza tym ile trzeba przyjmować takie tabletki aby był jakiś efekt? No i czy widzisz u siebie jakieś skutki uboczne? Bo sama troche obawiam się działania na wątrobę. I tak już w koncu biorę tabletki antykoncepcyjne, które dla wątroby nie są takie obojętne.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

        Napisane przez wioletta11 Pokaż wiadomość
        Gdzie kupowałaś? W aptece dostanę? Poza tym ile trzeba przyjmować takie tabletki aby był jakiś efekt? No i czy widzisz u siebie jakieś skutki uboczne? Bo sama troche obawiam się działania na wątrobę. I tak już w koncu biorę tabletki antykoncepcyjne, które dla wątroby nie są takie obojętne.
        W aptece chyba nie... Przynajmniej ja nie widziałam. Szukałam w dwóch to nie było i w końcu zamówiłam przez internet ( przy okazji natrafiłam na promocję...). Zerknij sobie tutaj;
        xxxx
        Najbardziej opłaca się kupić cały zestaw 3 opakowań bo jest o wiele taniej niż jakbyś kupowała pojedyncze ( poza tym efekt i tak jest po jakimś tam czasie brania a nie od razu...).

        Skutków ubocznych nie ma żadnych. Środek jest ziołowy tak wiec nie działa na watrobę tak wiec może go brać każdy.
        Last edited by disne; 23-06-2020, 20:47. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

          Hej A może jakieś sprawdzone akcesoria/biżuteria erotyczne? Np. całkiem ciekawa oferta jest tutaj xxxx. Ja właśnie niedawno kupiłam na rocznicę coś takiego i było super
          Last edited by disne; 23-06-2020, 20:47. Powód: link
          Kto ma Węgra za przyjaciela, ten w życiu nie potrzebuje mieć wrogów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

            Najlepszym afrodyzjakiem jest wspólny masaż.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

              Na mężczyzn najlepiej działają owoce morza, szczególnie ostrygi i krewetki, z przypraw to koniecznie gałka muszkatołowa i imbir, podobno arbuz też jet afrodyzjakiem.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                Napisane przez kundzia20 Pokaż wiadomość
                Chcieliśmy sobie zobaczyć jak będzie działał. Jest fajny ! Zdecydowanie nakręca atmosferę.Zresztą na pewno o nim słyszałaś. Jest to tak zwana słynna hiszpańska mucha.
                Serio to działa, czy raczej placebo i efekt nowości?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                  Napisane przez stardove Pokaż wiadomość
                  Serio to działa, czy raczej placebo i efekt nowości?
                  Też jestem ciekawa, bo powiem szczerze chyba trochę bałabym się tego spróbować. W końcu nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                    Też całkiem niedawno miałam ten problem i próbowałam dosłownie wszystkiego. Najpierw w internecie szukałam naturalnych afrodyzjaków i znalazłam... Przyrządziłam mężowi kolację z magicznych składników, które miały obudzić w nim dzikie żądze, ale niestety efekt był taki, że nażarł się i poszedł spać. Za drugim podejściem natknęłam się na ranking: xxxx, gdzie zakupiłam sex elixir i johimbinę. Pierwszy z produktów zadziałał od razu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Czasem stosuję go też dla siebie by podnieść napięcie w sypialni. Co do johimbiny to na ten moment nie mogę jeszcze nic o niej powiedzieć bo trzeba stosować ją regularnie żeby zadziałała a mój mąż ma z tym problem (brał kilka dni systematycznie a teraz jak mu się przypomni).
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 20:44. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                      Podobno wystarczy wspólna kolacja przy świecach, ale ja nie moge tego sprawdzic bo mamy małe dziecko… Ale zauważyłam, że im częściej tym jest lepiej z chęcią Wiech chyba nawet nie warto niz zazwac tylko do dziela

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                        Też jestem ciekawa, bo powiem szczerze chyba trochę bałabym się tego spróbować. W końcu nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.
                        A może efekt będzie właśnie pozytywny Ja jeszcze nie stosowałam, ale chyba niebawem się skuszę

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                          Popatrz lepiej za fajnymi zabawkami tutaj xxxx niektóre z nich sama mam w swojej szufladzie. Afrodyzjaki nie do końca u mnie się sprawdzają chyba trzeba w nie wierzyć po prostu że działają...
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 20:44. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                            Na pewno
                            szampan
                            owoce morza
                            truskawki
                            fajna posciel oraz atmosfera

                            Jeśli chcecie natomiast wypróbować sobie prawdziwego afrydyzjaku polecam hiszpańską muchę:
                            xxx

                            Nie wierzyłam ale przetestowaliśmy i to działa.
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 20:44. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                              My jeszcze z takimi specyfikami nie eksperymentowaliśmy ale kto wie? Może kiedyś spróbujemy?

                              Co moim zdaniem działa

                              szampan- ale w niewielkiej ilości,wystarczy lampka bo jednak duże ilości nie są wskazane
                              truskawki i inne lekkie owocki i warzywa, nie polecam sie objadać
                              wypróbujcie sobie również gry intymne. Na stronie tego sklepu jest ich bardzo dużo:
                              xxxx

                              Zaczyna sie od lekkich zabaw, kończy na zabawach bardzo wyuzdanych. I potrafi naprawdę podniecić.
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 20:45. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie afrodyzjaki polecacie

                                Ja tam kompletnie nie korzystam z tego typu rzeczy i uważam, że jeśli ma się dobrego partnera/partnerkę to to wystarczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X